Новини високих технологій
» » Акумулятор "Титан": відгуки власників

Акумулятор "Титан": відгуки власників

30-11-2017, 22:56
600
Якісний акумулятор забезпечує стабільну роботу всієї електричної системи автомобіля. До його вибору треба підходити дуже відповідально. Від цього залежить правильна, надійна робота всіх компонентів, які пов'язані з мережею, запуск мотора, комфорт при водінні. Попитом сьогодні користується акумулятор «Титан». Відгуки та основні характеристики цієї батареї розглянути перед покупкою. Поради досвідчених водіїв і експертів допоможуть прийняти правильне рішення.

Виробник

Акумулятор «Титан», за відгуками фахівців, відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Ці батареї випускає вітчизняний виробник «Торговий дім TUBOR». При створенні своєї продукції представлена компанія співпрацює з міжнародною корпорацією EXIDE. Результатом наукових розробок став акумулятор вищого класу «Титан». Він може експлуатуватися навіть у найсуворіших кліматичних умовах.


Виробництво представленої продукції ведеться з 2001 року на заводі в Нижньогородській області. Процес створення акумуляторів максимально автоматизований. Застосовується сучасне, високотехнологічне обладнання. Постійно ведуться нові наукові розробки. Завдяки такому підходу компанія TUBOR поставляє на ринок акумулятори, які повністю відповідають високим вимогам світових виробників автомобільної техніки. Компанія TUBOR постійно працює над удосконаленням своєї продукції. Асортимент продукції постійно розширюється. Це надає можливість кожному водієві підібрати оптимальний тип батареї для свого автомобіля.

Загальна характеристика продукції

Розглядаючи відгуки власників акумуляторів «Титан», можна відзначити безліч позитивних висловлювань про продукцію вітчизняного бренду. Батареї цього бренду випускають з новим для нашої країни технологіями. Саме компанія TUBOR вперше стала виготовляти акумуляторні батареї в Росії за технологією Sb/Ca, Ca/Ca, Ca/Silver AGM. Це дозволило виробляти продукти, що відповідають новим світовим стандартам якості.
Застосування перерахованих технологій дає можливість виготовляти довговічні продукти, які здатні забезпечити нормальну роботу електричної системи практично в будь-яких умовах. Нанесення на пластини батареї спеціального речовини дозволяє підвищити показник пускової потужності. При цьому стає можливим завести автомобіль навіть при найнижчих температурах.

Компанія TUBOR працює над створенням виключно необслуговуваних АКБ. Це сучасні, високотехнологічні продукти. Вони відрізняються високими показниками надійності, пускової потужності. При створенні своєї продукції компанія орієнтується на вимоги таких машинобудівних гігантів, як «Фольксваген», «Форд», «Тойота», «Фіат».

Різновиди

Представлений бренд випускає 6 різновидів акумуляторів. Вони відрізняються рядом характеристик. Однією з найпопулярніших серій є, згідно з відгуками акумулятор «Титан Євро Сільвер». При створенні представлених в АКБ електроди додають кальцій і срібло. Це хороший варіант для автомобілів, в яких працює багато споживачів електроенергії. Серія «Стандарт» відноситься до середнього класу. Прилад відрізняється стійкість до глибокого розряду. Навіть при наявності слабкого генератора представлене виріб працює стабільно. Призначені для машин з невеликою кількістю електрообладнання.
Для автомобілів азіатського виробництва застосовується серія «Азія Сільвер». Спецтехніка, великогабаритні транспортні засоби можуть працювати при наявності АКБ серії MAXX. Якщо ж автомобіль експлуатується в екстремальних кліматичних умовах, слід купувати акумулятор «Арктик Сільвер». Ще одним популярним, довговічним виробом представленого виробника є серія Cobat Energy. Цей тип АКБ також можна експлуатувати в суворих кліматичних умовах.

Відгуки про серії «Стандарт»

Однією з найбільш затребуваних в нашій країні серій є «Стандарт». Це відносно недорогі і якісні АКБ. Їх вартість залежить від ємності і експлуатаційних характеристик. Вона може варіюватися від 4 до 115 тис. Найбільш популярною моделлю в нашій країні є, згідно з відгуками, акумулятор «Титан Стандарт» 60 А*ч. Вартість її становить близько 4-45 тис. руб. В представленої серії представлені АКБ ємністю від 50 до 190 А*ч.
Акумулятор "Титан": відгуки власників
Серед відгуків покупців можна відзначити безліч висловлювань про довговічності акумуляторів «Стандарт». Вони стійкі до глибокого розряду. Вартість серії менше, ніж в інших виробів виробника за рахунок відсутності в конструкції індикатора заряду.

Для вітчизняних і зарубіжних автомобілів з невеликою кількістю споживачів електроенергії представлена серія підходить ідеально. Фахівці стверджують, що гібридна технологія Sb/Ca, яка застосовується при виробництві цієї продукції, підвищує експлуатаційні характеристики і довговічність АКБ представленої серії.

Відгуки про серії «Євро Сільвер»

Розглядаючи відгуки про акумулятор «Титан Євро Сільвер», слід зазначити масу позитивних відгуків покупців та фахівців. Вони стверджують, що представлена серія відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. У серії представлено АКБ, потужність яких становить 56-110 А*ч. Вартість варіюється, залежно від потужності, від 45 до 8 тис. руб. Представлена продукція коштує трохи дорожче, ніж серія «Стандарт». Однак вона має і ряд переваг.
Акумулятори «Євро Сільвер», згідно з відгуками покупців, що володіють підвищеною пусковою потужністю. Завести машину виходить навіть у сильний мороз. Це один з небагатьох видів акумуляторів, які були адаптовані до умов експлуатації в суворому російському кліматі.
При цьому експерти стверджують, що АКБ серії «Євро Сільвер» відрізняються абсолютною пожежобезпечністю. У конструкції передбачено наявність спеціальної пробки з фільтром з матеріалу, який гасить полум'я. При цьому представлений варіант виробів ідеально підійде для сучасних марок транспортних засобів, у яких експлуатується багато електричних приладів.

Відгуки про серії «Азія Сільвер»

Згідно відгуками, акумулятор «Титан Сільвер Азія» ідеально підходить для машин японських, південнокорейських, китайських брендів, які експлуатуються в умовах російських доріг. У серії представлені АКБ, які мають ємність від 47 до 100 А*ч. Вартість представленої продукції становить від 4 до 7 тис. руб.
Представлена продукція стійка до перевантажень, які періодично можуть виникати в моторному відсіку. Продукція цієї серії не боїться перепадів температур. Габарити акумуляторів повністю відповідають посадковому місцю, які були передбачені виробником азіатських марок автомобілів. У продажу представлені батареї серії «Азія Сільвер» з прямої та зворотної полярності. Це дозволяє кожному власнику таких марок транспортних засобів підібрати АКБ відповідно з особливостями авто. Користувачі відзначають, що продукція представленої серії забезпечує пуск двигуна в мороз і спеку. Пластини АКБ стійкі до виникнення корозії. Це довговічний і ефективний акумулятор.

Відгуки про серії MAXX

Спеціально для великогабаритних транспортних засобів, спеціальної техніки компанія TUBOR розробила серію батарей MAXX. На відміну від серії акумуляторів «Титан Стандарт», відгуки про представлених виробах надають експерти, професійні водії.
Вони відзначають, що АКБ MAXX демонструють високу стійкість не тільки до несприятливих кліматичних умов, але і підвищеної вібрації. У поданих виробах застосовується особлива технологія. Це дозволяє збільшити силу стартерного струму. Це забезпечує стабільну роботу електричної системи великогабаритної техніки в будь-яких умовах. У представленої серії представлені АКБ ємністю від 140 до 225 А*ч. Вартість подібної продукції складає від 105 до 15 тис. руб. Корпус акумуляторів виконаний з міцного, герметичного пластику. Він стійкий до вібрацій, перепадів температури.

Відгуки про серії «Арктик Сільвер»

Високим попитом у північних регіонах нашої країни користується, згідно з відгуками, акумулятор «Титан Арктик Сільвер».
При створенні пластин представленого приладу застосовується технологія Ca/Ca. При цьому пластини виробляють із застосуванням методу легування сріблом. Стартові характеристики, тривалість періоду зберігання збільшуються. На пластини наноситься спеціальна речовина, яка забезпечує стабільну роботу системи в зимовий період. При цьому площа дотику пластин з електролітом була збільшена на 10%. Це збільшує стартову потужність. У представленої серії представлені АКБ ємністю від 55 до 100 А*ч. Вартість представленої продукції варіюється від 5 до 8 тис. руб. Це герметичні, стійкі до ударів, вібрації прилади. Вони оснащені системою, що запобігає займанню. Якість і працездатність цього типу АКБ була перевірена в реальних умовах північної експедиції.

Відгуки про серії Cobat Energy

Ще одним напрямком виробництва компанії TUBOR є АКБ Cobat Energy. Представлені вироби характеризуються відносно невисокою вартістю і прийнятною якістю. У представленої серії представлені батареї ємністю від 55 до 200 А*ч. Вартість варіюється від 35 до 13 тис. руб. Найбільшою популярністю у цій групі користуються, згідно з відгуками, акумулятори «Титан» 60 А*ч. Їх вартість становить близько 4 тис. руб. Це необслуговувані конструкції, які відрізняються високою надійністю і довговічністю. Вони захищені від википання води, а також саморозряду. Це батареї економкласу. Представлена різновид батарей сьогодні не користується високим попитом. Найчастіше покупці віддають перевагу серії «Стандарт». Вона відрізняється більш високою якістю і надійністю. Вартість при цьому відрізняється незначно.

Відгуки експертів

Згідно відгуками експертів, продукція вітчизняного бренду «Титан» відрізняється високою якістю. Вона характеризується високими показниками перезаряжаемости, великим резервом потужності. Згідно відгуками, акумулятор «Титан» 60 А*ч сьогодні є найбільш часто привабливим продуктом. Однак і інші різновиди батарей користуються високим попитом. Великий вибір моделей дозволяє підібрати оптимальну різновид АКБ для свого автомобіля. При цьому вартість продукції залишається незмінно прийнятною для всіх категорій покупців. Представлена продукція витримує нагрівання до +80 С під капотом і охолодження до -40 С. Представлені конструкції не вимагають доливання електроліту. Він також не виливається з корпусу при нахилах. Акумулятор може зберігатися тривалий час. При цьому її не потрібно заряджати, щоб знову експлуатувати в транспортному засобі.

Відгуки покупців

Згідно відгуками, акумулятор «Титан» відзначений високою якістю. Користувачі відзначають, що термін його експлуатації складає близько 5 років. Це надійний, ефективний тип АКБ. Він забезпечує стабільну роботу електричної системи в будь-яких умовах. Розглянувши особливості акумуляторів «Титан», відгуки фахівців і покупців, можна зробити висновок про високу якість продукції вітчизняного бренду.
Цікаво по темі
Автомобільні акумулятори Rocket: опис
Автомобільні акумулятори Rocket: опис
Корейські акумуляторні батареї вже давно і успішно використовуються в Росії. Вони зарекомендували себе ...
Найкращі автомобільні акумулятори: відгуки
Найкращі автомобільні акумулятори: відгуки
Щоб автомобіль функціонував належним чином, всі деталі повинні бути максимально якісними. Однак сьогодні ...
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Японський бренд Totachi виробляє мастильні матеріали для транспортних засобів з 1998 року. За час свого ...
Телефони "Додж": характеристики, опис, відгуки
Телефони "Додж": характеристики, опис, відгуки
Телефони «Додж» з'явилися на прилавках російських магазинів порівняно недавно. Однак вони швидко заслужили ...