Новини високих технологій
» » G-Energy, масло моторне: відгуки

G-Energy, масло моторне: відгуки

26-09-2017, 14:37
344
Моторне масло G-Energy належить до напівсинтетичним масел преміум-класу. Виготовляє його субсидированная Газмпромом компанія, що само по собі вказує на високу якість виробництва. Масло виготовляють за європейськими стандартами виробництва в містечку Барі, який знаходиться в Італії. Зі статті ви зможете дізнатися переваги і види G-Energy.

Характеристики моторного масла G-Energy

Лінійка мастил G-Energy недарма вважається однією з найбільш якісних у світі. Продукція, що випускається, повністю відповідає високим вимогам якості ISO 9001/14001. Велике виробництво кожен рік випускає тонни продукції, що відноситься до лінійки G-family. Масла італійського виробництва поділяються на синтетичні і напівсинтетичні. Перші більш довговічними, а другі можуть похвалитися бюджетною ціною. Автомобілісти люблять мастила цієї марки за їх довговічність, якість і чудовий захист деталей. Масла G-Energy з-за своєї якості і невисокої вартості успішно конкурують із світовими брендами.

Автомобільні масла «Джі-Енерджі» протягом довгого часу зберігають свої змащувальні властивості, і їх застосовують навіть у спортивних машинах. Витримуючи високі навантаження під час перегонів, у звичайних автомобілях вони теж показують себе з найкращої сторони. Секрет продукції полягає в спеціальній адаптивної технології виготовлення ACF. Вона посилює всі експлуатаційні властивості масла. Як це відбувається? Секрет полягає в тому, що масло «відчуває», в якому режимі рухається машина, і в залежності від нього активує ті чи інші присадки. Завдяки такому «розумному» режиму, масло G-Energy і є одним з кращих в своєму класі. Воно забезпечує двигуну довгі роки життя без поломок і неприємностей.

Масло G-Energy: режими роботи

Ось які режими роботи розрізняє продукції бренду «Джі-Енерджі»: режим пробки (перегрів двигуна, різкий старт і гальмування, часті зупинення); режим заміської траси (довга їзда на великій швидкості); спортивний режим (робота двигуна на максимальних обертах, стан ненормованої навантаження). У такій ефективній роботі масла винна аж ніяк не магія. Все відбувається завдяки торжество прогресу. Наприклад, під час заміських поїздок масло активує протизносні присадки і модифікатор тертя. Масло G-Energy може вирішувати і завдання поскладніше: наприклад, під час тривалого стояння в міських пробках воно «бере під контроль» антиокислювальну, мийно-диспергуючу і протизносні присадки. Таким чином, вибираючи для кожної ситуації особливі присадки, воно забезпечує неперевершену захист двигуна.
G-Energy, масло моторне: відгуки
Серед лінійки масел G-Energy представлені як повністю синтетичні, так і напівсинтетичні варіанти. Але вони теж мають деякі різновиди. Ось деякі з них.

F-SYNTH

Переклад назви цього класу позначає повністю синтетичне масло. Показано для використання у всіх типах двигуна. Завдяки синтетичним компонентів, масло ефективно очищає мотор від сторонніх домішок і грязей і продовжує термін його служби. До цієї категорії матеріалів належить найпопулярніша: масло G-Energy 5W40. А масла з в'язкістю 5W-30 виробляються з приставкою EC – economy. Вони відповідають стандартам Euro-5 і забезпечують енергозберігаючий режим їзди.

Far east

Дана лінійка масел G-Energy розроблена виключно для моторів, що працюють на бензині. Спеціально підібрані присадки знижують руйнівні наслідки тертя всередині двигуна, а очищаючі властивості мастила дозволяють тримати мотор в чистоті. Масла 0W-30 5W-20 5W-30 і 0W-20 обволікають деталі двигуна тонкою плівкою, яка запобігає утворенню відкладень при впливі високих температур. Якість продукції дозволяє використовувати його в двигунах, в яких вимагається відповідність стандартам ILSAC GF-5. Це робить масло сумісним з різними типами гуми в деталях двигуна. Масло Far east можна використовувати з біопаливом Е-58.

S-SYNTH

Напівсинтетичні моторні масла класу S-Synth виробляються тільки з в'язкістю 10W-40. Володіючи високими показниками в'язкості мастила, вони призначені для зимових сезонів. У холодну погоду моторне масло G-Energy 10W-40 забезпечить безпроблемний запуск двигуна і захист деталей від впливу високих температур. Яскраво виражені миючі властивості не дозволяють лаку, нагару і відкладень накопичуватися в моторі. Тонка захисна плівка, яка обволікає деталі двигуна, не допускає появи шкідливих результатів тертя.

Expert

На відміну від попереднього масла, модель Expert, що має говорящее назву, придатна як для зими, і для літа. Ретельно підібраний комплект присадок забезпечує потрібний режим роботи для самих різних ситуацій. Масла 10W-30 10W-40 5W-30 5W-40 з маркуванням L головним чином призначені для захисту двигуна і його деталей від передчасного зносу. Масло G-Energy (синтетика) володіє підвищеною лужністю, яка не дає прогресувати окислювальним процесам зносу. Масла з більш високою в'язкістю 20W-5015W-4010W-40 і маркуванням G орієнтовані на зменшення окислення і корозії. Особливо рекомендовані для продукції "Автовазу". Відповідають вимогам класифікації API CD/SG.

Масло G-Energy: відгуки

Користувачі на просторах інтернету відгукуються про моторному маслі G-Energy позитивно. Серед його переваг, перш за все, відзначають довгу роботу продукції, яка може справно захищати двигун без доливання в проміжках між плановою заміною. Автомобілі, в яких використовуються масла марки G-Energy, їздять «без сучка, без задирочки». При заміні мастила стає видно, що воно значно темніше своїх конкурентів, а значить, краще очищає деталі.
Деякі відзначили більш тиху роботу мотора, а також поліпшення динаміки машини. Заплативши прийнятну ціну за масло, можна бути впевненим у збереженні систем двигуна і його довгій роботі. Особливо варто виділити масло G-Energy 5W40. Відгуки про нього говорять про те, що мастило не залишає нагару, а двигун без проблем заводиться навіть в сильні морози. Долив масла становить близько літра в рік. Багато автолюбителів остаточно зупиняють свій вибір на олії G-Energy, адже воно є чудовим прикладом співвідношення ціни і якості.

Підсумок

Найвищий рівень виробництва, європейські стандарти якості, адекватна ціна (до 400 рублів за літр) і численні позитивні відгуки покупців. Всі ці фактори складаються в один великий плюс в бік покупки моторних масел G-Energy. Вони створені для сучасних автомобілів японського, американського, європейського і вітчизняного виробництва. Будь-який автомобіль буде вірно і довго служити вам разом з справним двигуном, а довгі експлуатаційні характеристики дозволять міняти масло як можна рідше. Крім того, масла G-Energy практично не підробляють. При засилля ринку фальсифікатом це дуже важливий показник. Офіційний дилер "Газпромнафта" пропонує багатий асортимент продукції на кожній заправці. Так що, якщо ви ставите питанням про те, якої марки варто купувати масло, відповідь очевидна.
Цікаво по темі
Моторне масло Shell Хелікс 10W-40" (полусинтетика): відгуки і характеристики
Моторне масло Shell Хелікс 10W-40" (полусинтетика): відгуки і характеристики
Кожен автовласник знає про необхідність своєчасної заміни в автомобілі охолоджувальних і змащувальних ...
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Продукти під торговою маркою «Мобіл» відомі багатьом, використовуються замість оригінальних мастильних ...
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Японський бренд Totachi виробляє мастильні матеріали для транспортних засобів з 1998 року. За час свого ...
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Все ще в пошуках ідеального моторного масла? Тоді читайте цей міні-огляд про Shell Helix Ultra 5w 40 ...
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Якщо бюджет для придбання оригінальних мастильних матеріалів та запчастин обмежений, відповідне рішення ...