Пилосос PUPPYOO D 9002: відгуки власників, характеристики й особливості

447 0 Новини високих технологій

На сучасному ринку можна зустріти все менше моделей пилососів з мішком для збору сміття. Вони поступово відходять у минуле. Сучасні пилососи оснащені спеціальною технологією – «Циклон». У статті розглянуто представник подібних побутових приладів – пилосос Puppyoo D-9002 відгуки і його аналоги.

Опис пилососа Puppyoo D-9002

Найпопулярнішими на сьогодні моделями пилососів є роботи і моделі з системою «Циклон». Пилосос D-9002 – потужний, сучасний побутовий прилад, який ефективно виконує всі покладені на нього функції.


Споживачі віддають перевагу безмешковым пилососів, а не роботів. Другі значно дорожче і володіють меншою потужністю. До основних переваг пилососа Puppyoo відносять:
 • HEPA-фільтр. Він дає можливість очищати приміщення від найбільш дрібних частинок пилу, алергенів.
 • Циклонний принцип роботи. Тепер пил і бруд збираються в спеціальному контейнері завдяки застосуванню в системі відцентрової сили.
 • Малі габарити і маневреність. Ці характеристики важливі для прибирання малогабаритних приміщень.
 • Зручність утилізації сміття. Вся бруд збирається в контейнері, після прибирання досить просто його витрусити і помити. Така система мінімізує кількість пилу, що робить очистку пилососа простою і зручною.
 • Всі пилососи типу «Циклон» відрізняються потужністю, об'ємом контейнера для сміття, кількістю насадок і вартістю.
  Пилосос PUPPYOO D 9002: відгуки власників, характеристики й особливості

  Характеристики

  Пилосос моделі D-9002 не відрізняється особливими характеристиками від аналогів. В ньому зібрані всі риси відмінної домашнього помічника. Основні характеристики пилососа Puppyoo D-9002:
 • Потужність: номінальна – 1500 Вт, максимальна – 1700 Вт.
 • Об'єм контейнера для сміття – 25 літра.
 • Довжина шнура – 5 метрів.
 • Вага з урахуванням насадок – 59 кг
 • Телескопічна труба.
 • НЕРА-фільтрація.
 • Низький рівень шуму завдяки застосуванню потрійний шумоподавляющей технології.
 • Висока сила всмоктування.
 • Шланг пилососа оснащений поворотним механізмом на 360 °, що дає можливість працювати щіткою з потрібною боку, обмежує шланг від перекручування і перегинів.


  Шнур витягується на необхідну довжину, а змотується з допомогою натискання правої кнопки на корпусі приладу. Кнопка зліва необхідна для включення/відключення живлення пилососа. Для регулювання потужності використовується ручка по центру. А кнопка зверху необхідна для відстібання контейнера.
  Пилосос PUPPYOO D 9002: відгуки власників, характеристики й особливості

  Вартість і де купити

  Відгуки про ціну пилососа Puppyoo D-9002 кажуть, що вартість апарату цілком доступна. Купити товар можна в інтернет-магазинах, які доставлять пилосос прямо додому і оформлять гарантію, як правило, на 1 рік. Багато роблять покупки на закордонних сайтах. Там також доступний для замовлення розглянутий пилосос. Його вартість без знижки становить близько 20 тис. руб. Доставка може бути здійснена як з Китаю, так і зі складів, розташованих на території Росії. Постачальники обіцяють швидку доставку протягом максимум 7 робочих днів з моменту замовлення. Незважаючи на те що пилосос випускається китайською компанією, покупці зможуть обслуговуватися в офіційних сервісних центрах. Також є можливість повернути товар протягом 15 днів після покупки і распоковки.

  Огляд пилососа Puppyoo D-9002: що входить в комплект

  Пилосос доставляється в коробці, на якій надруковано його зображення і назва. В комплекті є інструкція на англійській мові. У коробці упакований пилосос в розібраному вигляді:
 • Корпус приладу. З нього легко витягується контейнер для сміття, на якому знизу розташована кришка для швидкої очистки.
 • Щітки для очищення і пристосування для зберігання насадок на трубі. В комплекті 5 щіток, які призначені для різних типів прибирання: підлоги, килимів, важкодоступних місць, подушок і матраців, кутів меблів.
 • Шланг. Оснащений механізмом фіксації, який дає можливість обертання навколо своєї осі. На ручку є клапан, який при відкритті зменшує силу всмоктування.
 • Труба. Телескопічна конструкція дає можливість регулювати висоту труби для будь-якого зростання, що полегшує процес прибирання. Довжина змінюється від 49 до 81 див.
 • Фільтр. У комплект входять два миються фільтра, низ яких виконаний з поролону, а верх з матеріалу, схожого з синтепоном. Фільтр розташовується над контейнером і може бути замінений при псуванні.
 • Також в комплекті є гарантія, яка оформлена на 1 рік. Приємним доповненням покупці вважають маленьку щіточку в комплекті, яка призначена для очищення насадок.
  Пилосос PUPPYOO D 9002: відгуки власників, характеристики й особливості

  Насадки у комплекті

  Відгуки про пилососі Puppyoo D-9002 говорять про те, що комплектація побутового приладу досить багатофункціональна. Вона задовольняє всім потребам при збиранні. У комплекті з пилососом поставляються такі щітки:
 • Насадки для твердих покриттів. Така щітка, завдяки висоті країв 25 мм, може пролізти під будь-яку меблі і очистити необхідний простір. Особливістю є спеціальний механізм, який дозволяє насадці повертатися на 90 ° в обидві сторони і вгору.
 • Насадка для прибирання килимів і ковроліну. Виробник описує її як «циклон щітку», але це не турбонасадка. Особливість: 24 отвори знизу і стільки ж зверху, 8 прорізів спереду, які засмоктують повітря з приміщення. Цим і створюється циклонний ефект всередині щітки.
 • Протикліщове насадка. Вважається самої незвичайної в комплектації. Призначена для прибирання тільки подушок і матраців. Завдяки власній вбудованої системи фільтрації, кліщі не потрапляють в шланг і контейнер для сміття. Внутрішній двоступінчастий фільтр виймається і може бути очищений.
 • Щілинна насадка. Призначена для прибирання бруду у важкодоступних місцях.
 • Кругла насадка, яка дозволяє ефективно очищати кути меблів.
 • В відгуки про пилососі Puppyoo D-9002 покупці вважають зручним спеціальне кріплення, яке дозволяє зберігати дві насадки на трубі пилососа. Таке пристосування полегшує зміну щіток і прискорює процес очищення важкодоступних місць.

  Позитивні відгуки

  У відгуках про пилососі Puppyoo D-9002 ціна – найбільш часто порівнюють характеристика. Покупці відзначають, що прилад можна придбати «практично задарма», якщо здійснювати покупки під час знижок. Іншими перевагами пилососа є:
 • Компактні розміри і невелика вага. Приладом легко користуватися навіть в маленьких приміщеннях людині з будь-яким ростом і статурою.
 • Легкість очищення. Зручний контейнер дозволяє без праці утилізувати весь зібраний сміття.
 • Множинні насадки. Щітки, які дозволяють здійснювати прибирання в будь-якому куточку квартири або будинку.
 • Система НЕРА-фільтрація. Сучасні фільтри, які ефективно очищають повітря від шкідливих речовин, алергенів і бактерій.
 • Можливість заміни фільтрів. Покупцям подобається, що всі фільтри в пилососі можуть бути замінені на нові, які можна придбати на офіційному сайті за невелику ціну.
 • Можна сказати, що відгуки про даному пилососі в основному позитивні. Покупці залишаються задоволеними придбаним товаром і можуть рекомендувати його своїм друзям та знайомим.
  Пилосос PUPPYOO D 9002: відгуки власників, характеристики й особливості

  Негативні відгуки

  Незважаючи на безліч позитивних відгуків про пилососі Puppyoo D-9002 є кілька негативних моментів, що виникають у процесі використання приладу.
 • Рівень шуму. Хоча виробник запевняє, що в пилососі використовується триступенева система шумозаглушення, покупці вважають, що прилад працює так само, як і його аналоги. Деякими споживачами були проведені заміри гучності спеціальним приладом UNIT UT353. Експеримент показав, що при роботі на максимальній потужності рівень шуму дорівнює 77 дба, а на мінімальній - 72.5 dBa. Оцінка інших моделей такої ж потужності показала, що рівень шуму варіювався в межах 76 дба.
 • Хоч контейнер і досить місткий – 25 л, деякі покупці, особливо власники домашніх тварин, вважають, що варто було придбати модель з більш містким сміттєзбиральником. Іноді доводиться проводити його очищення двічі за прибирання.
 • Негативні відгуки не зупиняють людей перед покупкою пилососа. Вони вважають, що, незважаючи на недоліки, це гідна модель за свої гроші.

  Пилосос Puppyoo WP968

  Аналогом моделі D-9002 на ринку є потужний пилосос Puppyoo WP968. Ця модель аналогічна розглянутої по довжині шнура, обсягом пилозбірника і масі. Але має меншу номінальну і максимальну потужність. Пилосос має в комплекті 5 насадок, а саме: для видалення кліщів, комбінована щітка, щітка для тварин, щітки універсальна і для твердих поверхонь. Остання оснащена смужкою з кінського волосу, що забезпечує максимальну прибирання підлоги. Відмінністю від Puppyoo D-9002 є неможливість регулювання рівня потужності. Також покупці скаржаться на довгу доставку. Декого не влаштовує яскравість моделі, а продається пилосос тільки в одному кольорі - бірюзовому. Вартість пилососа становить близько 18 тис. руб.
  Пилосос PUPPYOO D 9002: відгуки власників, характеристики й особливості

  Пилосос Puppyoo V M611

  Багато покупці прагнуть слідувати технологіям і оцінюють покупку пилососів-роботів замість стандартних моделей. Робот-пилосос Puppyoo V M611 створений для збирання твердих поверхонь – лінолеуму, ламінату, паркету – від дрібного сміття і пилу. Апарат оснащений обертовими щіточками, які захоплюють сміття і направляють його у відсік для всмоктування пилу. Відрізняється модель дуже малими габаритами, масою і можливістю бездротової роботи. Позитивним покупці вважають відсутність контактного бампера, він замінений на м'який запобіжний обідок. Таке вдосконалення дозволяє пилососа не битися об стіни, а м'яко їх обходити. Потужність всмоктування такого пристрою – 15 Вт. А рівень шуму досягає 60 дБ. Живлення здійснюється від батареї 2200 мА/год. Апарат здатний працювати без перерви до 2 годин, а тривалість зарядки – 6 годин. Купити пилосос можна за вартістю близько 30 тис. руб. без урахування знижок.
  Пилосос PUPPYOO D 9002: відгуки власників, характеристики й особливості

  Пилосос Puppyoo WP9005b

  Дана модель відрізняється від аналогів більш високою потужністю всмоктування і посиленою конструкцією. Довжина шнура в 5 метрів і маса близько 5 кг аналогічні моделі D-9002 цього ж виробника. Відгуки на пилосос Puppyoo WP9005b говорять про те, що ця модель виправдовує заявлені характеристики. Вона має значну потужність, яка дозволяє швидко очистити приміщення. Утилізація сміття відбувається швидко і без проблем – бруд не збирається в контейнері. В комплекті є 3 щітки: звичайна, кругла і щілинна насадка. Покупці вважають, що цього недостатньо для ефективного очищення приміщення, особливо від шерсті тварин. Особливо радує споживачів вартість пилососа, яка без знижок становить близько 18 тис. руб.
  Пилосос PUPPYOO D 9002: відгуки власників, характеристики й особливості

  Підсумки

  У статті представлений огляд пилососа Puppyoo D-9002 з Китаю, а також його аналогів. Варто відзначити, що ця модель найбільш імпонує покупцем в даному ціновому сегменті. Порохотяг є досить потужним, а його комплектація забезпечує ефективну прибирання всього приміщення. Розміри пилососа дозволяють зберігати його в будь-якому місці, а мала вага не доставляє дискомфорту при використанні. Покупці відзначають, що приємним доповненням є додатковий фільтр в комплекті і щіточка для очищення насадок. Доставка товару здійснюється швидко, і надається гарантія. Деякі покупці відзначають досить високий рівень гучності пилососа, хоча виробник заявляє про наявність шумозаглушення. Також декого не влаштовує інструкція англійською мовою. Покупці вважають, що D-9002 є якісним товаром, хоч і китайського виробника. Вартість пилососа радує споживачів, особливо приємна можливість його придбання зі знижкою.

  Популярі новини
  Загрузка...