Огляд пилососа Karcher DS 5500

485 0 Новини високих технологій

Компанія Karcher працює вже понад півстоліття. Її основу довелося на 1935 рік. Дуже швидко продукція завоювала лідируючі позиції на світовому ринку. Концерн займається випуском кліматичних систем, побутової і виробничої техніки. Будучи найбільшою у світі торговою маркою, яка завжди використовує інноваційні технології, вона завжди привертає підвищену увагу до своєї продукції. Першою такою моделлю став пилосос Karcher DS 5500. Він відкрив модельний ряд агрегатів з аквафільтром. В даний час прилад має, звичайно, застарілі характеристики, але з основним завданням справляється відмінно.


Давайте розглянемо особливості моделі DS 5500 а також її переваги та недоліки.

Огляд пилососа Karcher DS 5500

Характеристика

Karcher DS 5500 – пилосос, очищення повітря в якому здійснюється з допомогою аквафильтра. Придбати новий прилад в даний час не представляється можливим. Продаж такої моделі здійснюється тільки на вторинному ринку за ціною до $200. Якими технічними характеристиками оснащений цей апарат? Перше, на що варто звернути увагу, – споживання електроенергії. Під час роботи витрати складуть 15 кВт. Саме тому економічним не назвеш пилосос Karcher DS 5500. Інструкція, яка є в комплекті, містить інформацію про технічне оснащення, правила роботи і безпеки. В ній же можна подивитися дані про габаритах. Розміри корпусу: 48x30x52 див. Вага пилососа: 85 кг Звертаємо увагу, що при збиранні нерівних поверхонь переносити апарат в руках досить важко. Двигун, яким оснащена модель, що споживає 1400 Вт. В комплект входять пилозбірник об'ємом 2 л і чотири насадки. Пилосос випускався в двох кольорах: чорному і жовтому. Мережевий кабель короткий – всього 55 метра. Трубка – телескопічна. Прилад комплектується фільтром тонкого очищення і аква. Під час роботи відтворює шум, що досягає 70 дБ. Karcher DS 5500 використовується для вологого і сухого прибирання. Є регулятор потужності всмоктування, розташований на корпусі. Кабель змотується автоматично.
Огляд пилососа Karcher DS 5500Переваги

Хоча модель DS 5500 вже значно застаріла, але все ж має вагомі переваги. Насамперед, це ретельна фільтрація повітря. Під час прибирання відбувається автоматичне зволоження, тому в приміщенні добре відчувається свіжість, наче після дощу. Також Karcher DS 5500 завдяки аквафильтру, практично не засмічується. Після прибирання не потрібно розбирати прилад для того, щоб усередині очистити його від пилу. Єдине, що доведеться робити, – прополіскувати сам фільтр. Враховуючи цей параметр, тепер не треба переживати, що під час експлуатації буде знижуватися потужність всмоктування. За тривалий час існування цієї моделі багато змогли переконатися у довговічності та надійності апарату. Продовжити термін служби виробник зміг завдяки аквафильтру. Поглинання пилу пилососом стовідсоткове. Також виходить повітря максимально очищений, чого не можна сказати про інших моделях, які призначені для сухого прибирання.
Огляд пилососа Karcher DS 5500

Особливості аквафильтра

Як вже було сказано вище, модель Karcher DS 5500 оснащена аквафільтром. Така технологія вперше використовувалася саме даною торговою маркою. У чому полягає її особливість? Фільтрація здійснюється шляхом очищення забрудненого повітря за допомогою води.
Перші фільтри представляли собою ємність геометричної форми. У ній під великим тиском утворювався водяний вихор. Зараз використовується багатоступінчата система. Дивно те, що з допомогою пилососа, оснащеного аквафільтром, можна очистити не тільки поверхні від бруду, вовни, але і повітря в приміщенні, наприклад, від сигаретного диму. Принцип роботи аквафильтра полягає в наступному:
 • Перший етап – проникнення брудного повітря всередину.
 • Другий етап – об'єднання з водним вихором.
 • Третій етап – осідання бруду на дні фільтра.
 • Четвертий етап – очищений і зволожене повітря просувається далі по системі.
 • Огляд пилососа Karcher DS 5500

  Karcher DS 5500: відгуки

  На жаль, багато покупців в таких апаратах виявили та недоліки. Варто зауважити, що вони досить суттєві. Перш за все, є претензії до громіздкої конструкції і великій вазі. Також ці критерії можуть стати проблемою в пошуку оптимального місця зберігання. Негативною стороною є HEPA-фільтр. Вологе повітря може привести до накопиченню в конструкції мікробів, тому після кожного прибирання необхідно його просушувати. Також знадобиться постійно вимивати пилозбірник, так як рідка бруд під час роботи налипає, а висихаючи, відмивається з великим трудом.

  Популярі новини
  Загрузка...