Огляд пилососа Redmond RV-308

276 0 Новини високих технологій

Зараз прилавки магазинів наповнені продукцією торгової марки Redmond. Вона відрізняється невисокою ціною. Природно, це призводить до підвищеного інтересу з боку споживачів. Redmond – російський бренд, під яким продається побутова техніка. Основна спеціалізація – мультиварки, проте можна побачити й інші прилади, наприклад, пилососи. Чи можна довіряти вітчизняної торгової марки? Відповісти на це питання однозначно не можна. Це особиста справа кожного. Однак цей бренд має одну вагому перевага – доступна ціна. Пилосос Redmond RV-308 являє собою сучасний агрегат, оснащений інноваційними технологіями. Його середня ціна – 10000 рублів, а схожі за технічними характеристиками моделлю інших брендів дорожче на 3000-5000. Описати цей прилад в двох словах не можна, тому давайте детально розглянемо всі основні моменти. А також вирішимо, вигідною чи купівлею є модель RV-308.

Огляд пилососа Redmond RV-308Опис

Пилосос Redmond RV-308 зовні оформлений в сучасному стилі. Ефектно виглядає поєднання плавних вигнутих ліній. Корпус глянцевий, має красивий сріблястий відлив. Контейнер для збору сміття встановлений під кутом. Всмоктуючий шланг кріпиться в самому низу корпусу. Така форма надає мужній і дещо агресивний вид. Задні колеса досить великого розміру, у висоту досягають практично до самого верху. Передні – приховані, знаходяться безпосередньо на нижній панелі. Кнопки управління вигідно вирізняються на загальному тлі. Ззаду є спеціальне кріплення для труби зі щіткою. Тут же є відсік для зберігання насадок.


Модель Redmond RV-308 важить майже 10 кг. Продається в упаковці, габарити якої 55 x 31 x 395 див.
Огляд пилососа Redmond RV-308

Характеристики

Даний прилад поповнює ряди пилососів без мішка для пилу. Замість нього встановлений спеціальний контейнер, ємкість якого 15 л. Призначається тільки для сухого прибирання. З допомогою моделі RV-308 забороняється збирати залишки рідини, так як це може привести до поломки двигуна. Агрегат під час роботи видає шум 78 дБ. Двигун для пилососа Redmond RV-308 розрахований на наступні показники: споживана потужність – 1600 Вт, всмоктування – 380 Вт. Допустима напруга: 220-240 В (50-60 Гц). Також двигун захищений трьома системами: від перегріву, контроль температур і плавний пуск. Є телескопічна сталева трубка, шланг – пластиковий. Довжина мережевого шнура – 6 м, радіус прибирання – 10 м. Кабель змотується автоматично. Кнопка регулювання потужності знаходиться на корпусі. З її допомогою можна встановлювати індивідуальний рівень: від мінімального до максимального показника. Типи фільтр для пилососа Redmond RV-308 – НЕРА (Н10) та багатоступінчастий циклонний. Також є ультрасучасна система MultyCyclone 8+1. Вона відповідає за очищення повітря.

Комплектація

Перед покупкою будь-якої побутової техніки рекомендується перевірити комплектацію. Зміни можуть вноситися лише виробником. Отже, що повинно бути в комплекті до приладу Redmond RV-308:
 • Сам пилосос. Рекомендується перевірити цілісність корпусу.
 • Інструкція та гарантійний талон – найважливіші документи. При купівлі вони повинні заповнюватися продавцем. Якщо це не буде зроблено, то при поломці протягом гарантійного терміну в безкоштовному обслуговуванні буде відмовлено, навіть якщо у приладу є заводський брак.
 • Гнучкий шланг і телескопічна трубка. Краще відразу перевірити в магазині місця кріплень (повинні ідеально підходити по діаметру).
 • Шість насадок: для опції «видув», вичісування шерсті тварин, універсальна, турбо, комбінована, щілинна.
  Огляд пилососа Redmond RV-308
 • Пристрій пилозбірника

  У моделі Redmond RV-308 встановлений контейнер з циклонною системою очищення. Безпосередньо біля отвору для шлангу знаходиться секція для збору сміття. До нього приєднана прозора колба. На її зовнішній поверхні є кнопка. З її допомогою можна від'єднати секцію, в якій скупчується пил. Тут же знаходиться спеціальний отвір для брудного повітря.
  Всередині колби встановлена система фільтрації циклонного типу. Вона складається з декількох відсіків, де проходить спочатку початкова очищення, потім вторинна (для дрібних крупинок пилу). Сама колба закривається кришкою з фіксаторами. На ній є отвір для чистого повітря. Всередині неї розташований подвійний захисний фільтр двигуна і знімна панель. Після експлуатації пилососа рекомендується промивати ці елементи.
  Огляд пилососа Redmond RV-308

  Підготовка до роботи

  Перед тим як перевірити пилосос Redmond RV-308 в роботі, необхідно правильно зібрати його. В першу чергу, треба вставити гнучкий шланг в отвір всмоктування. На ньому знаходиться спеціальне кріплення, тому повинен прозвучати характерне клацання. Тільки після нього можна вважати поєднання надійним. Далі шланг з'єднується з широкою частиною трубки. А на протилежну – встановлюється насадка. Підбирається вона в залежності від типу поверхні. Тепер потрібно правильно встановити контейнер. У передній частині корпусу є спеціальна виїмка. У неї поміщається пилозбірник дном до гнучкого шлангу і легким рухом придавлюється вниз. Обов'язково повинен пролунати клацання. Знімається він ще легше – натискаєш на кнопку і за ручку піднімається вгору. Після цього можна налаштувати телескопічну трубку по зростанню і включати прилад в розетку.
  Огляд пилососа Redmond RV-308

  Redmond RV-308: відгуки

  Відразу варто зауважити, що відгуки про моделі RV-308 неоднозначні. Багато знаходять і плюси, і мінуси. До переваг покупці відносять сучасний дизайн, низький рівень шуму, широкий вибір насадок. А що стосується недоліків, то є багато претензій до якості. Багато повідомляють, що вже через півроку експлуатації значно знижується потужність, з'являється різкий запах пилу. У деяких покупців двигун згорів на другому році роботи. Категорично заявити, що це був заводський брак, немає підстав.

  Популярі новини
  Загрузка...