Пилосос Samsung SC4520: огляд, характеристики, інструкція, особливості та відгуки

1139 0 Новини високих технологій

Пилосос Samsung SC4520 є бюджетним варіантом, використовується для проведення вологого прибирання. У продаж надійшов кілька років тому, вже встиг зарекомендувати себе як досить непоганий агрегат. За характеристиками, які пропонує виробник, потужність його на середньому рівні, однак за фактом засмоктує пил він з такою силою, що іноді важко рухати щіткою. Корпус легкий, невеликий за розмірами, має симпатичний зовнішній вигляд. Контейнер для пилу з пластику, тому з очищенням від бруду не доведеться морочитися.


Маленька ціна, звичайно ж, натякає на те, що пилосос Samsung SC4520 володіє і недоліками. Наприклад, шланг м'який, тому через час при необережному використанні може деформуватися. Фільтри і пилозбірник після кожного прибирання доведеться відразу ж мити, тому що забруднюються вони моментально. Більш детально про приладі, його переваги, недоліки, ціною та відгуки можна прочитати нижче. У статті описано, як розібрати пилосос Samsung SC4520.

Пилосос Samsung SC4520: огляд, характеристики, інструкція, особливості та відгуки

Технічні характеристики

Звичайний пилосос, призначений для сухого прибирання. Споживає 1600 Вт електроенергії, потужність всмоктування – 350 Вт. Мішка немає, в якості пилозбірника використовується пластикова ємність об'ємом 13 л Регулятор потужності немає. Труба, яка всмоктує сміття, є складовою. У комплекті йдуть дві щітки: для підлоги та килима. Важить прилад 43 кг, Ширина пилососа – 24 см, глибина – 40 см, висота – 28 див.
Пилосос Samsung SC4520: огляд, характеристики, інструкція, особливості та відгуки

Функціональність

Описуваний пилосос, який представляє собою пристрій для прибирання пилу і невеликого сміття, не можна назвати багатофункціональним. Потужність всмоктування хороша. Даний показник знаходиться на середньому рівні, проте для бюджетного варіанту – цілком відмітний плюс.


На корпусі приладу всього дві кнопки, які відповідають за включення і вимикання агрегату. Індикаторів, дисплея немає. Щоб зменшити потужність, можна відкрити клапан на шлангу.
Пилосос Samsung SC4520: огляд, характеристики, інструкція, особливості та відгуки
Одна з щіток, яка є в комплекті, підходить як для килимових покриттів, так і для гладкого підлоги. Однак покупці скаржаться, що щетини мало для того, щоб зібрати все волосся і шерсть, доведеться сильно постаратися. Друга ж щітка відмінно справляється зі своїми обов'язками, завдяки їй можна пропилососити за шафою або холодильником.

Комплектація

Пилосос Samsung SC4520 відгуки про який наведено нижче, має скромну комплектацію. Однак це цілком очікувано, враховуючи низьку вартість приладу. Що ж виробник кладе в коробку, крім самого пилососа? Є:
 • Три фільтра: предмоторний, моторний і вихідний.
 • Інструкція.
 • Шланг.
 • Пилозбірник (пластик, виглядає як контейнер).
 • Дві щітки: основне для килимів та підлог, додаткова для збору пилу у важкодоступних місцях.
 • Труба, яка призначена для всмоктування.
 • Обслуговування

  Пилосос Samsung SC4520 ціна якого варіюється в діапазоні $100-110 досить простий, якщо справа стосується обслуговування. Для того щоб помити деталі, необхідно розібрати прилад. Зробити це досить легко. Пилозбірник витягується за допомогою ручки. Причому треба помітити, що при його отриманні сміття не випадає з усіх боків – він утрамбований вздовж стінок. Під контейнером можна знайти два фільтра: предмоторний і моторний. Вихідний же знаходиться з задньої сторони за відсіком. Розбирання пилососа Samsung SC4520 в більш масштабному варіанті (до двигуна) описана трохи нижче.
  Пилозбірник можна запросто помити, якщо він сильно забруднений. Те ж саме проробляється з предмоторним фільтром. Інші мити не можна. Але перед зворотним завантаженням в пилосос необхідно всі деталі просушити. Труднощі в обслуговуванні приладу полягають у тому, що пилозбірник розрахований всього на 13 літра, тому чистити його доведеться кожен раз після збирання. Якщо це не робити часто, то прилад буде погано виконувати свої функції. Чистити необхідно також і щітки.

  Якість прибирання

  Кожен фільтр для пилососа Samsung SC4520 грає величезну роль при роботі приладу. Вони відмінно функціонує: прямі обов'язки, за словами власників такого агрегату, техніка виконує добре. За рахунок сильної потужності пилосос з легкістю втягує все сміття. Споживачі нерідко стикаються з тим, що щітка «прилипає» до килиму, і її важко зрушити. Краще всього придбати додаткове пристосування з хорошим ворсом, тому що «рідне» іноді не справляється з усуненням волосся і вовни з килимових покриттів, особливо з ковроліну.
  Пилосос Samsung SC4520: огляд, характеристики, інструкція, особливості та відгуки

  Дизайн та пристрій пилососа

  Дизайн є найбільш сильною стороною пилососа цієї моделі. Важить пристрій всього 43 кг Корпус зроблений із пластику, що в якійсь мірі є перевагою, так як не з'являються відбитки пальців. На панелі можна побачити чорне покриття, на якому красується назва виробника та вказана максимальна потужність. Кнопку включення легко знайти на стику з задньою стінкою. В центрі чорної панелі знаходиться клавіша для змотування шнура. Є ручка на пластиковому контейнері, але за неї переносити пилосос Samsung SC4520 (відгуки про приладі - пряме тому підтвердження) не можна. Апарат оснащений трьома колесами. Завдяки їм агрегат володіє хорошою маневреністю і, судячи з відгуків, рідко падає на бік при русі. Потрібно враховувати, що колеса з пластику, а не гумові. Слабкими місцями пилососа можна назвати шланг і трубу. Остання являє собою конструкцію з двох невеликих трубок, вставлених одна в іншу. Якщо говорити про телескопічних варіантах, які встановлюються на всіх більш дорогих моделях, то в даному випадку це велике недопрацювання. Під свій зріст споживач трубу вже не піджене. Шланг занадто м'який, часто перегинається, за рахунок чого перекриває потік повітря.
  Зберігати агрегат можна як в зібраному, так і розібраному вигляді. У магазинах представлені два колірних рішення: пилосос Samsung SC4520 білий і синій.
  Пилосос Samsung SC4520: огляд, характеристики, інструкція, особливості та відгуки

  Особливості

  Хоча пилосос виконує свої обов'язки на середньому рівні, в комплекті не має великої кількості щіток, а також не здатний похвалитися функціональністю, він все ж є одним з кращих у своїй ціновій категорії. Компактний, неважкий, з зручним пилозбірником і потужністю всмоктування, з довгим шнуром. У середньому прилад споживає близько 1600 Вт, шум досягає 82 дБ.

  Як розібрати прилад?

  Якщо необхідно розібрати прилад, погортайте керівництво по експлуатації: виробник докладно описав в інструкції, як це зробити. Проте, якщо немає можливості вивчити інформацію, то зверніть увагу на алгоритм дій всього процесу, викладений нижче. Покрокова інструкція:
 • Витягнути пилозбірник.
 • Відкрутити гвинти з передньої частини корпусу.
 • На задній панелі пилососа під плівкою можна знайти прихований болт, його також необхідно витягти.
 • Зняти кришку.
 • Роз'єднати клеми. Зняти верхню панель. Під нею виявиться двигун.
 • А далі потрібно діяти, відштовхуючись від того, для чого, власне, пилосос Samsung SC4520 був розібраний.
  Пилосос Samsung SC4520: огляд, характеристики, інструкція, особливості та відгуки

  Відгуки

  Господині кажуть про сильну потужності приладу. Багато хто погоджуються з тим, що килим буквально «прилипає» до щітки. Це, безумовно, плюс. В камері пил пресується, завдяки чому не осідає на стінках. За рахунок цієї технології простіше очищати контейнер від сміття. Щоб помити камеру та інші відсіки, досить буде скористатися проточною водою, ніяких спеціальних засобів не знадобиться. Покупці відзначають відмінну збірку, приємний зовнішній вигляд, компактний розмір техніки. На думку деяких, шланг злегка неповороткий, що заподіює незручності. Але звикнути можна. Споживачі заявляють, що пилосос Samsung SC4520 сильно шумить, проте інші ж, ті, що купили цей прилад, навпаки, розповідають про стандартному рівні звуку. «Він не голосніше, ніж будь-яка техніка такого класу», - часто можна зустріти на форумах такі висловлювання. До недоліків покупці зараховують відсутність регулятора потужності. Але контролювати силу потоку можна за допомогою спеціального отвору на ручці. Виглядає він як звичайний клапан, який раніше встановлювали на пилососах старих моделей. Саме він і відповідає за регулювання потоку повітря. Трохи дуже нетривко, на думку багатьох, виглядає кріплення шлангу.
  Пилосос Samsung SC4520: огляд, характеристики, інструкція, особливості та відгуки

  Підсумок

  В цілому пилосос досить хороший для своєї цінової категорії. Треба відзначити зручність використання, сильну потужність роботи. Дизайн мінімалістичний, зайвих деталей немає. Утім, і тих, які не завадили б, теж немає. Мова йде про важелі регулювання потужності всмоктування. Однак для тих людей, яким необхідно просто швидко пропилососити і відставити прилад на тиждень, він відмінно підійде.

  Популярі новини
  Загрузка...