Пилосос «Самсунг» миючий з аквафільтром VW9000: відгуки

930 0 Новини високих технологій

Представницям прекрасної статі, які живуть в століття новітніх технологій, крупно пощастило. Нашим бабусям і не снилося, що за допомогою одного предмета можна зробити декілька типів прибирання в квартирі. Така можливість виникла завдяки миючого пилососа «Самсунг». Це краща модель для тих, хто цінує чистоту і порядок.

Короткий огляд

Технічна новинка вийшла в світ в 2014 році. Привабливий дизайн пилососа поєднується з перевагами пристрою. Воно має пірамідальну форму, і це невипадково. В ній полягають деякі зручності, закладені південнокорейським виробником, про яких піде мова в даній статті. Апарат є першокласним прикладом побутової техніки, за допомогою якої здійснюється три способи збирання: суха, волога і суха з аквафільтром.


Пилосос «Самсунг» миючий з аквафільтром VW9000: відгуки
Використання багатофункціонального пристрою не обмежується лише збиранням підлоги. «Самсунг» – миючий пилосос, за допомогою якого можна мити меблі, вікна та інші відповідні поверхні.

Основна характеристика

Дана конструкція має компактний корпус і великі колеса, а також шланг для подачі води і знімний контейнер. Зручна рукоятка з отвором для руки, яка обладнана дистанційним керуванням, що дозволяє контролювати необхідні дії при збиранні, наприклад, відрегулювати потужність втягування пилу. В комплект миючого пилососа «Самсунг» входить універсальна щітка. До неї додаються насадки для твердих площин, килима і тканинна. Конструкція пилососа дозволяє здійснювати маневри з ворсистим килимах. Його можна плавно пересувати по квартирі, долаючи перешкоди, такі як пороги і кути. І це все завдяки інженерної задумом, в якій передбачалося розташування коліс під кутом для стійкості корпусу миючого пилососа. «Самсунг» можна вільно повертати, і при цьому він не перекидається. Додаткове гумове покриття на колесах захищає поверхню від пошкоджень.


Пилосос «Самсунг» миючий з аквафільтром VW9000: відгуки
Для підтримки ідеальної чистоти така особливість технічного пристрою, як постійна потужність всмоктування – це один з найбільш важливих факторів. До речі, про миючому пилососі «Самсунг VW9000» у відгуках багато господинь акцентують свою увагу саме на цьому переваги. При цьому максимальна кількість споживаної енергії складає приблизно 1700 Вт. Рівень шуму – 87 дБА. Пилозбірник з прозорого пластику (об'єм 2 л) дозволяє побачити кількість пилу, що накопичився.

Моделі

Існують 4 моделі обговорюваної новинки. Колір корпусу – це основне візуальне відміну кожного варіанту. Окрема модель має певний комплект предметів, який трохи відрізняється від іншого. У набір можуть входити наступні насадки: підлога-килим, щілинна, тканинна, основна щітка для вологого прибирання, щітка для пилу, ламінату-паркету і насадка для м'яких меблів.
Пилосос «Самсунг» миючий з аквафільтром VW9000: відгуки
Кожен покупець може підібрати для себе більш зручний варіант з урахуванням входять в комплект додаткових насадок.
 • Модель SW 17H9050H (морська хвиля) має пристосування, що захищає меблі від подряпин і пошкоджень, але в комплекті немає щітки для паркету.
 • SW 17H9070H (блакитний колір) – у наборі є паркетна щітка.
 • SW 17H9090H (срібний корпус) – міні-турбощітка, призначена для вовни та волосся, насадка для м'яких меблів.
 • SW 17H9071H (червоний) – має ті ж засоби, що і попередня модель.
 • Процес аквафільтраціі

  Майже у всіх пилососів єдиний принцип дії, який полягає в накопиченні пилу в спеціальних мішках. Як правило, це впливає на інтенсивність всмоктування і якість прибирання. Водяний фільтр діє за іншим принципом. Вода вважається природним фільтром, здатним затримувати поглинені хімічні сполуки. Коли пилосос всмоктує пил і сміття, вони разом з повітрям потрапляють у воду, де і осідають. Очищений повітря, що проходить через тонку систему фільтрації, виходить назовні. При цьому фільтри не забиваються, і процес, що проходить у режимі аквафільтраціі, не впливає на потужність втягування пилу.
  Пилосос «Самсунг» миючий з аквафільтром VW9000: відгуки
  З допомогою НЕРА-фільтрів створюється багатошарова система очищення, яка є майже стовідсотковою. Додаткові пористі фільтри поглинають навіть спори грибків.

  Переваги

  Миючий пилосос «Самсунг» по праву можна назвати антиалергенним апаратом. Компанією-виробником у конструкцію виробу була закладена ефективна система фільтрації. Зібраний пил залишається у воді, її частки не поширюються по кімнаті, і таким чином очищається повітря в приміщенні. Фільтр НЕРА-13 поглинає пилок і всілякі алергени. Наявність мультициклонної очисної системи покращує якість фільтрації. Фільтр складається із 8 камер, кожна з яких працює зі своєю швидкістю і певним радіусом. Завдяки такому пристрою створюється вихор, якому під силу зібрати не тільки сміття, але і грудки вовни.
  Пилосос «Самсунг» миючий з аквафільтром VW9000: відгуки
  Миючий пилосос «Самсунг» з аквафільтром зручний в експлуатації і звільняє власника від виконання зайвих дій. Наприклад, при перемиканні режиму не потрібно міняти щітку-насадку. Зняття контейнера не вимагає яких-небудь професійних навиків. Це легко зробити, образно кажучи, помахом однієї руки. Щоб полегшити роботу при стандартній прибирання, ємність для рідини можна зняти. З пилососом можна працювати в діапазоні 10 м. Механізм автоподмотки дозволяє безперешкодно здійснювати прибирання в приміщенні.

  Експлуатація

 • Щоб пилосос працював у класичному режимі, необхідно вставити фільтр в колбу і закріпити його спеціальними засувками.
 • Для переходу в режим аквафільтраціі в колбу заливається вода до встановленої позначки. У роботі використовують щілинну і паркетну щітку, а також основну – підлога-килим. При роботі в акварежиме добре очищати паркет, ламінат, кахель і інші тверді поверхні. Двостороння щілинна насадка дозволяє зробити прибирання в незручних місцях і з допомогою щетини якісно зібрати сміття.
 • Користуючись режимом вологого прибирання, можна очистити стійкі плями на килимі або м'яких меблів. За допомогою шланга для подачі води необхідно заповнити знімний контейнер. Потім слід натиснути на пляшку з миючим засобом і отвір, що знаходиться в контейнері, залити 12 мл розчину. При великих забрудненнях засіб потрібно рівномірно розподілити по килиму. У роботі використовують 2 спеціальні щітки. Одна з них функціонує в режимі для паркету, а другий здійснюють сухе прибирання.
 • Догляд за пилососом

  Після чергової прибирання слід помити бак і добре просушити щоб уникнути неприємного запаху. Це особливо важливо виконувати після чищення за допомогою аквафильтра. При вологому прибиранні використовують спеціальні мийні розчини. Пральним порошком і засобом для чищення килимів користуватися не можна. При збиранні з допомогою аквафильтра можна користуватися тільки чистою водою.
  Пилосос «Самсунг» миючий з аквафільтром VW9000: відгуки
  Догляд за миючим пилососом «Самсунг» передбачає систематичну промивку шланга і щітки. Для цієї мети набирають половину відра води і в режимі всмоктування промивають дані приналежності. Фільтр «Нега-13» міняють раз на три місяці. Пристосування для тонкої чистки випускається для багаторазового використання. Після кожної чергової прибирання його необхідно мити і просушувати.

  Відгуки

  Судячи з інформації, що міститься у відгуках покупців, технічна новинка освоюється повним ходом. У відгуках про миючому пилососі «Самсунг» з аквафільтром можна виділити кілька плюсів: зручна складання, регулювання потужності всмоктування, дуже зручний в експлуатації, легко миється, різноманітність насадок, продумане пристрій шнура. На мінімальній потужності пилосос відмінно всмоктує пил і сміття. Найбільшою перевагою люди вважають аквафільтр. Після прибирання в цьому режимі в приміщенні відчувається запах свіжості.
  Пилосос «Самсунг» миючий з аквафільтром VW9000: відгуки
  У відгуках про миючому пилососі «Самсунг» любителі чистоти вказують на деякі мінуси. До них відносяться: нестійкість контейнера, занадто довга трубка для вологого прибирання, незручна сумка для насадок. Деякі господині ще не пристосувалися до дистанційного управління. В процесі прибирання вони зачіпають кнопки руками, випадково перемикаючи їх в інший режим.

  Висновок

  З огляду видно, яку неоціненну послугу може надати миючий пилосос «Самсунг» з аквафільтром VW9000. Відгуки покупців підтверджують цей незаперечний факт. Адже після виробленої прибирання всього-то треба вилити забруднену воду з контейнера і промити його водою. Крім того, маючи в домашньому побуті таку річ, господиня не буде витрачати зайві кошти на побутову хімію і свій дорогоцінний час. А найголовніше – багатофункціональна технічна новинка збереже здоров'я всієї родини.

  Популярі новини
  Загрузка...