Огляд пилососа Bosch GL 30 BGL32003

711 0 Новини високих технологій

Німецька якість техніки давно підкорило серця росіян. Bosch – торгова марка, яка вже тривалий час поставляє різну техніку на прилавки магазинів. Зараз можна придбати пральні машини, міксери, блендери, пилососи та інші прилади. Сперечатися про якість продукції відомих брендів не варто. Воно навіть у самої дешевої моделі лінійки буде на високому рівні. В даний час В кожному будинку є пилосос. Він допомагає швидко впоратися з прибиранням. Однак їх асортимент настільки великий, що іноді це може утруднити вибір. Тим, хто підбирає апарат для сухого прибирання, рекомендується звернути увагу на пилосос з пилозбірником Bosch GL 30 BGL32003. Згідно відгуками, прилад відмінно справляється з поставленими завданнями. Він простий в експлуатації, якісний і функціональний. А відомий бренд Bosch є гарантом надійності, завдяки якій апарат без поломок пропрацює тривалий час.

Огляд пилососа Bosch GL 30 BGL32003Короткий опис

Мобільність, простота, висока продуктивність – візитна картка модельного ряду пилососів Bosch GL 30. Компактні розміри є безперечною перевагою. Вага – близько 5 кг Це не тільки значно полегшує пересування апарата під час прибирання, але і дозволяє переносити його на далекі відстані. Корпус моделі GL 30 BGL32003 виконаний з пластика. Його форма циліндрична. Виробник використовував в лінійці гарні яскраві кольори (червоний, синій). Нижня частина-чорна. Колеса пластмасові, внутрішні, всього їх 4. Біля отвору всмоктування є ручка, завдяки якій легко переносити апарат. За регулювання потужності і включення/вимикання відповідає одна копка. Вона знаходиться у верхній частині корпусу. При натисканні на неї прилад включається, плавним поворотом виставляється рівень потужності всмоктування. Пилосос Bosch GL 30 BGL32003 може працювати у п'яти режимах, які варіюються від мінімального до максимального показника. Для зручності регулювання потужності виробник поруч з кнопкою відобразив всі рівні. З іншого боку знаходиться вентиляційна решітка. Вартість такої моделі – близько 9000 рублів.
Огляд пилососа Bosch GL 30 BGL32003Характеристики

Дивно те, що апарат Bosch GL 30 BGL32003 справляється з прибиранням нарівні з пилососами, які оснащені потужністю не менше 2400 Вт, хоча споживає всього 2000 Вт. Має двигун HiSpin. Клас енергоспоживання: D. Парковка: вертикальна і горизонтальна. Габарити: 41х29х26 див. Працює від мережі 220 Вт. В моделі використовується технологія PowerProtect. Встановлені фільтри типу PureAir. Bosch GL 30 BGL32003 оснащений восьмиметровим мережевим кабелем, який змотується автоматично. Радіус прибирання досягає 10 м. Є телескопічна трубка, три насадки. Може використовуватися тільки для сухого прибирання. Пилозбірник – мішок, ємністю 4 кг. Всмоктує пил з потужністю 300 Вт. Для зручності експлуатації встановлений індикатор заповнення мішка, є відсік для зберігання додаткових насадок. Під час роботи відтворює цілком прийнятний шум, який досягає майже 80 дБ.
Огляд пилососа Bosch GL 30 BGL32003

Переваги і недоліки

Пилосос Bosch GL 30 BGL32003 має багато переваг. Найвагомішим є співвідношення ціни та продуктивності. Також варто відзначити потужність всмоктування, завдяки якій прибирання виходить максимально якісною. Різноманітність насадок робить процес очищення поверхонь в будь-якому місці, навіть самому важкодоступному, дуже простим. Також не можна не відзначити маневреність приладу. Вона здійснюється за рахунок коліс і невеликої ваги. Місткий пилозбірник забезпечує безперервний процес збирання навіть самих великих площ, при середній завантаженості мішка вистачає на кілька місяців.
Розповідаючи про достоїнства, не можна промовчати про недоліки моделі Bosch GL 30 BGL32003. Перше, що варто відзначити, – одноразовий мішок в комплекті. Тканинний доведеться купувати додатково. Фільтри, якими оснащений пилосос, необхідно міняти один раз в рік. Заощадити на них можна в тому випадку, якщо купувати фірмові мішки торгової марки Bosch, так як вони є в комплекті. Також варто відзначити тонкий пластик корпусу та відсутність НЕРА-фільтра.
Огляд пилососа Bosch GL 30 BGL32003

Відгуки

Отже, яка думка склалася про моделі Bosch GL 30 BGL32003? Більшість покупців висловлюється позитивно, окремо зазначаючи, що за такі гроші придбати кращий апарат просто неможливо. Однак є і нарікання. Багато хто помітив, що орієнтовно через півроку знижується потужність. Причини можуть бути різними. Найпоширеніша – проникнення пилу в двигун. А якщо вчасно не міняти фільтри, то буде відчуватися неприємний запах.

Популярі новини
Загрузка...