Пилососи «Скарлет»: відгуки покупців

719 0 Новини високих технологій

Scarlett – компанія, створена спільно російськими і китайськими виробниками. Реєстрація фірми відбулася у середині 90-х років в Англії. Даний бренд використовується для продажу різної побутової техніки: електрочайників, фенів, пилососів та ін. Основний ринок збуту перебуває в Росії. Фабрики, на яких збирають прилади, розташовуються в Китаї та інших країнах Азії. У даній статті буде представлена інформація про пилососах ТМ Scarlett. Вони привертають велику кількість покупців завдяки невисокій ціні, яка навіть на самі продуктивні прилади не перевищує 70-90 $. Приємним моментом є те, що в різноманітних акціях завжди бере участь пилосос «Скарлет». Відгуки покупців говорять про те, що в цей проміжок можна зробити вдалу покупку, заплативши всього близько 30 $.


Варто відразу зазначити, що думки людей про техніку даного бренду розділилися. Однак більшість з них вважають, що у всій продукції якість повністю відповідає ціні.

Пилососи «Скарлет»: відгуки покупців
Порівнювати ТМ Scarlett з більш дорогими фірмами не потрібно, так як відразу стає зрозумілим, що по надійності складання, продуктивності і терміну експлуатації російсько-китайський бренд значно поступається. Але це не означає, що прилади після придбання пропрацюють лише кілька місяців. Навпаки, згідно з відгуками, пилососи «Скарлет» функціонують без поломок не менше 3 років. Такий апарат ідеально підійде для прибирання невеликих приміщень (квартир, будинків, гаражів). Він розрахований на щоденне використання. З пилом і брудом пилосос справляється відмінно. Більшість покупців повністю задоволені своїм придбанням.


Відмітні особливості

Навіть незважаючи на деякі недоліки, про які поговоримо трішки пізніше, пилососи «Скарлет» з кожним роком стають особливо популярними. Споживчий попит легко пояснити. Причиною затребуваності є особливості даних приладів. Найважливіший критерій – ціна. Навіть враховуючи невеликий термін експлуатації, вартість цілком виправдана.
Пилососи «Скарлет»: відгуки покупців
Не менш вагомим є дизайн. Корпус повністю відповідає сучасному стилю: обтічні форми, плавні лінії, яскраві кольори. Зовні прилад практично нічим не відрізняється від більш дорогих побратимів. І останній критерій – технічні характеристики. Вони відповідають європейським стандартам.

Види пилососів

Пилососи «Скарлет» бувають різних видів. У модельній лінійці є прилади як з мішком, так і без нього. Моделі, у яких є мішок для збору пилу, відносяться до класичного вигляду. Фільтрація повітря здійснюється за багатоступеневою очищенням. Як правило, в них встановлено HEPA-фільтр. Він має ряд недоліків. До них відноситься неприємний запах при сильному забрудненні, часта очищення. Пилозбірники бувають двох видів: тканинні (багаторазові) та паперові (одноразові). Класичні моделі, як правило, невеликого розміру, оснащені зручною телескопічною трубкою, прості в управлінні.
Пилососи «Скарлет»: відгуки покупців
Пилососи «Скарлет» циклонного типу мають явну відмітну рису – відсутність мішка. У ролі пилозбірника виступає прозорий контейнер. Стежити за рівнем його наповненості досить просто. Такі моделі оснащуються системами «циклон» і «мультициклон».

Достоїнства і недоліки

Для того, щоб покупець не відчував себе обдуреним, перед придбанням пилососа слід ретельно вивчити всі достоїнства і недоліки даної техніки. Переваги:
 • велика кількість сервісних центрів, які безкоштовно обслуговують прилади на гарантії;
 • зручність і простота управління;
 • відмінний рівень маневреності;
 • гідні технічні параметри;
 • красивий зовнішній вигляд;
 • прийнятна вартість.
 • Недоліки:
 • HEPA-фільтр, який, загрязняясь, впливає на потужність всмоктування;
 • невисокої якості матеріали (досить тендітні);
 • сильний шум, відтворений двигуном під час роботи.
 • Scarlett SC 287

  Пилосос «Скарлет SC 287» оснащений хорошою потужністю всмоктування – 350 Вт. Робочий процес регулюється зручним перемикачем. При необхідності потужність можна обирати самостійно, встановлюючи від мінімального до максимального показника. Вартість такого пилососа варіюється в межах 45 $.
  Пилососи «Скарлет»: відгуки покупців
  Характеристики:
 • Споживана потужність під час роботи – 1500 Вт.
 • Довжина електрошнура – 5 м.
 • Тип прибирання – сухе.
 • Об'єм контейнера для пилу – 15 л.
 • Електроживлення – 220 Вт.
 • Рівень шуму – 70 дБ.
 • Фільтр – HEPA.
 • Відгуки про даної моделі не тільки позитивні. Багатьом не подобається рівень шуму під час роботи, коротка телескопічна трубка і неприємний запах. До переваг можна віднести відносно невелика вага (72 кг), автоматичне змотування шнура, пилозбірник циклонний, зовнішнє оформлення, якість прибирання.

  Scarlett SC 284

  Дана модель повністю відповідає сучасним вимогам. Під час роботи споживає 1500 Вт. Пилосос розрахований тільки на сухе прибирання. Здатний всмоктувати пил з максимальною потужністю 320 Вт. Бруд збирається в спеціальній колбі ємністю 2 літра. Апарат оснащений HEPA-фільтром.
  Модель SC 284 має невеликі розміри: 30 х 31 х 44 см. Вага в три кілограми робить її дуже мобільною. Колеса пластикові. Довжина шнура – 5 м, трубка для прибирання – складова. У комплекті насадка для прибирання підлоги та килима. Враховуючи, що корпус пилососа не прозорий, виробник встановив індикатор заповнення колби.
  Пилососи «Скарлет»: відгуки покупців
  Згідно відгуками, дана модель має багато переваг. Найважливішим є особливий варіант збору пилу. Вона зберігається в контейнері в щільно збитий стані, завдяки чому частого очищення не потрібно.

  Пилосос «Скарлет Індиго IS 580»

  Даний пилосос являє собою сучасний апарат, призначений для сухого прибирання. Він виконаний в оригінальному дизайні. Оснащений системою очищення повітря «мультициклон». Для збору пилу встановлено прозорий контейнер, обсяг якого становить два літри. Показники потужності: всмоктування – 400 Вт, споживаної – 1800 Вт. Виходить повітря очищається через фільтр НЕРА 10. Під час роботи видає гучний шум, рівень якого досягає 80 дБ. Пилосос «Скарлет IS 580», відгуки про який неоднозначні, не дуже вразив покупців. У ньому виявилося багато недоробок, наприклад, коротка телескопічна трубка, слабкий рівень маневреності, невеликий радіус прибирання (75 м).

  Популярі новини
  Загрузка...