Новини високих технологій
» » SharePoint — що це за програма? Огляд

SharePoint — що це за програма? Огляд

6-11-2017, 21:05
571
Багато користувачів при роботі з корпоративними ресурсами задаються питанням: "SharePoint — що це за програма?". Це платформа для декількох різних програм, внутрішня система, яка об'єднує всі персональні комп'ютери та мобільні пристрої компанії. Дозволяє користувачам спілкуватися всередині організації і синхронізувати свої дії. Основна мета полягає в тому, щоб дозволити компанії з сотнею співробітників у різних регіонах працювати з тим же рівнем гнучкості і координації, що і компанія з десятьма людьми, які працюють в одному офісі. У цій статті постараємося відповісти на питання "SharePoint — що це за програма?" більш докладно.

Інтранет

Інтранет в SharePoint — що це за програма? Це внутрішній сайт, в якому кожна людина може увійти в систему і знайти новини, анонси, заплановані завдання та доступ до різноманітної інформації. Панелі моніторингу можуть бути налаштовані відділом і роллю, можуть бути надані різні рівні доступу, щоб кожен із стажерів міг отримувати інформацію від продуктивності співробітника до історії клієнта і стану поточних проектів. Платформа також надає інструменти для налаштування соціальних мереж і файлів для спільного користування. Інтранет компанії служить свого роду конференц-залом та семінаром з планування, який кожен відвідувач відвідує протягом усього робочого дня.


Документи

SharePoint надає підприємствам загальний простір для зберігання документів, щоб вони не були заблоковані на жорсткому диску будь-якої людини. Документи, що зберігаються в базі даних, можуть бути доступні будь-якій особі в компанії, якщо тільки адміністратор не має доступу до невеликої групи. Платформа також дозволяє колегам одночасно працювати з одним документом, зберігати попередні версії і відслідковувати оновлення. Користувачі позбавлені від необхідності створювати кілька різних версій документа завдяки синхронізації.

Sharepoint Designer — що це за програма?

SharePoint Designer призначений для розширення легкості взаємодії за межами невеликих груп при створенні і редагування креативного контенту. Ви можете увійти на ресурс з будь-якого робочого столу або мобільного пристрою і використовувати його для постійного доступу до інформації про стан проектів, історіях клієнтів, розташування і розкладах співробітників і про що-небудь ще, пов'язаному з проектом.

Екстранет

Microsoft SharePoint — що це за програма? MS SharePoint можна використовувати для налаштування сайту, з яким ви спілкуєтеся з зовнішніми компаніями-партнерами. Незалежно від того, є чи іншої бізнес частиною вашої ланцюжка поставок або просто кимось, з ким ви працюєте в рамках проекту, ви можете надати їм доступ до всієї інформації, яка може знадобитися.

Sharepoint Workspace — що це за програма?

Ви можете використовувати SharePoint для створення і управління публічним сайтом. Як і веб-сайт системи управління контентом (CMS), даний ресурс дозволяє вам входити і вносити зміни у свої сторінки. Ви можете оновлювати інформацію, додавати текст або графіку і створювати нові документи.

Бізнес-аналітика

Повноцінний доступ SharePoint до даних вашого бізнесу також дозволяє знаходити незліченні способи використовувати всю цю інформацію для прийняття правильних рішень. SharePoint спрощує пошук файлів компанії, але, крім цього, він допомагає виявити більше великі шаблони. Платформа здатна відображати тенденції з плином часу або відносини між різними входами з інтуїтивно зрозумілими графіками та діаграмами. SharePoint також може зіграти важливу роль в тому, щоб охопити всі компанії в масштабах одного великого проекту.
Реалізація SharePoint допомагає оптимізувати практично будь-який аспект ділового співробітництва.

Робота з даними

Основні функції програми для роботи з файлами у списках і бібліотеках: Додавання додаткової інформації у ваші документи. Категоризація у списках метаданих. Організація документів - для більш ефективного зберігання та пошуку. Більш ретельна фільтрація, сортування та групування документів. У типовій компанії з сотнями або навіть тисячами співробітників, постійно створюють дані, редагування та зберігання контенту — дуже важливий аспект, продуктивну роботу з якому забезпечує функціонал Sharepoint.

Функціональні можливості

Хоча існує безліч функцій, які SharePoint може реалізувати, основна ідея того, як це працює, зводиться до команд, списків, бібліотек і стовпців, а також до проксі-пошуку. Заснована на цих відносно простих концепціях, Sharepoint — платформа, яку організації використовують для створення вражаючих рішень для різних бізнес-завдань.
Цікаво по темі
Меню «Пуск» і додаток «Кортана» не працюють: як виправити ситуацію?
Меню «Пуск» і додаток «Кортана» не працюють: як виправити ситуацію?
Деякі користувачі, причому не більшість, а саме одиниці, хто використовує в якості основної системи Windows десятій версії, не так давно зіткнулися з
SharePoint - що це? Що таке Microsoft SharePoint?
SharePoint - що це? Що таке Microsoft SharePoint?
SharePoint — це платформа для спільної роботи і управління документами на основі браузера від Microsoft. Якими перевагами і особливостями володіє
ACCDB: чим відкрити файл
ACCDB: чим відкрити файл
Сьогодні ми опишемо розширення файлу .ACCDB. Чим відкрити подібний формат, а також які його функції - обговоримо далі. В даному випадку перед нами
Детально про те, чим відкрити ACCDB
Детально про те, чим відкрити ACCDB
У даному матеріалі ми представимо вашій увазі файлу .ACCDB. Чим відкрити його, а також для яких цілей він був створений, розглянемо далі. Мова йде