Як створити бота в ВК: інструкція

1121 0 Новини високих технологій

Останнім часом боти стали неймовірно популярними. Це тренд сезону. З розвитком інформаційних технологій, появою нових ідей та програм заміна живого спілкування - це скоріше норма, ніж дивина. Напевно кожен з нас стикався хоча б один раз з роботом, коли отримував новини або повідомлення на телефон, звертався в колл-центр, грав в онлайн-ігри. Багато користувачів соціальних мереж знають, як створити бота в ВК. Про це й поговоримо у статті.

Що таке бот?

Боти у ВК - це сторінки, заповнені недостовірною інформацією. Вони виконують поставлені автором завдання в автоматичному режимі. Часто ботами в соціальних мережах стають зламані сторінки реальних користувачів. Боти заполоняють тисячі спільнот. Їх основне завдання - розкрутка групи, залишення коментарів, накрутка лайків, репости і багато іншого. Вони виконують ряд чорнових завдань: розсилають спам, накручують число підпищиків або друзів.


Як створити бота в ВК: інструкція
Бота легко сплутати з фальшивою сторінкою, створеної реальною людиною. Якщо не знаєте, як створити бота в ВК і чи потрібно це, пам'ятаєте, що його основне завдання - автоматично виконувати поставлені перед ним завдання. Він стане в нагоді, якщо у користувача є велика спільнота, яка потребує розкрутки і тимчасового контролю. Працювати боти можуть кілька тижнів. Їх подальша доля - заморожування та блокування.

Навіщо він потрібен?

Як створити бота в ВК для групи? Боти у відомій соціальній мережі просувають різні спільноти. Займатися накруткою підпищиків у соціальних мережах ризиковано, особливо якщо їх число перевищує п'ятсот в день. Якщо в групі складаються роботи, а це понад 30%, то вона буде заблокована адміністрацією.

Як створити бота в ВК: інструкція
Але не завжди боти - це погано. Вони можуть надавати суттєву підтримку реальної людини або системи. Боти-помічники відповідають в автоматичному режимі на запити, видають необхідну інформацію. Простий приклад - боти, які розповідають про останні новини або погоду.

Конструктори

Багато користувачі соціальних мереж не знають, як створити бота в ВК. Перш ніж це зробити, необхідно вирішити, для чого він потрібен. Його створення не вимагає вміння програмувати і яких-небудь спеціальних знань. Конструктори ботів (одним з найпопулярніших вважається Chatfuel) дозволяють створити bot для спілкування з використанням зручного інтерфейсу. Таких помічників використовують серйозні фірми і компанії. Затребуваними конструкторами на сьогоднішній день є: Api.ai, Meya, Pandarabots, Manybot. Дані сервіси застосовуються для створення чат-ботів у соціальних мережах.


Чат-бот ВК

Сучасному користувачеві соціальних мереж потрібен активний помічник. Брак часу стала відправною точкою для створення роботів, які відповідають на повідомлення і виконують інші завдання. Чат-бот - це програма, завдяки якій користувач спілкується.
Як створити бота в ВК: інструкція
Існує чотири типи чат-ботів:
 • Помічники. Вони завжди поруч, знаходять потрібну користувачу інформацію, ставлять будильник, виконують організаційні завдання, такі як замовлення їжі в офіс або на будинок, бронювання номера в готелі, покупка квитків.
 • Штучний інтелект. Новітні розробки призводять до того, що чат-боти виконують завдання, які вимагають від людини багато часу. Роботи можуть відповідати на запитання співрозмовника.
 • Бізнес-боти. Вони створені для того, щоб збільшити коефіцієнт корисної дії і оптимізувати бізнес. Наприклад, сервіс SpyCat 2.0 оповіщає користувача про отримані коментарях в ВК з функцією голосової пошти. Бізнес-боти знижують витрати, автоматизують робочі процеси (займаються розсиланням повідомлень співробітникам і клієнтам).
 • Ігрові. Програма, яка управляється комп'ютером. Вона імітує партнерів у командному онлайн-грі. Такі боти базуються на штучному інтелекті та адаптовані до особливостей конкретної гри.
 • Як створити бота в ВК: інструкція
  Як створити чат-бота в ВК? Зробити це досить просто. Перш ніж приступити до справи, потрібно дотримання певних критеріїв: постійний доступ в інтернет і багато вільного часу. Скачайте безкоштовний чат-бот, запустіть його і додайте запис. Далі введіть логін і пароль своїй сторінці у ВК. Далі відкриється інструкція, її слід прочитати і перейти на вкладку «Повідомлення». Напишіть на стіні свого аккаунта «Бот, привіт!». Через тридцять секунд він повинен відповісти. У вкладках програми «Аккаунт», «Команди» можна налаштовувати і змінювати функції бота.

  Поради

  Не знаєте, як створити бота в ВК самостійно? У цьому можуть допомогти безкоштовні конструктори. Якщо ж плануєте зробити бота складніше, краще написати його вручну, використовуючи будь-яку мову програмування. Існують інструменти, які спрощують задачу конструктору. Наприклад, api.ai вміє перетворювати запити користувача так, що ці команди розуміє комп'ютер. Якщо запитати у бота: «Яка завтра буде погода в Ростовській області?» - він зрозуміє питання за ключовими словами погода, завтра, Ростовській області» і видасть результат.
  Як створити бота в ВК: інструкція
  На питання про те, як створити бота в ВК без програм, спеціалісти відповідають: в першу чергу виберіть мову програмування. Це відноситься до тим користувачам, які мають про це уявлення. Найчастіше застосовують Python, javascript. Потім вибирається платформа для роботи з ботом: будь-яка соціальна мережа, програма відправки і отримання повідомлень та бібліотека для взаємодії з месенджером (API). Вона дозволяє програмі спілкуватися з соціальною мережею. Коли платформа і мова програмування обрані, можна створити простого бота, а всі подальші дії залежать від перших. Коли бот створений, спробуйте протестувати його. Це допомагає усунути недоліки і помилки, поліпшити його.

  Як діяти?

  Android - це операційна система, створена для електронних пристроїв. Вона заснована на ядрі Linux і дозволяє створювати програми, які управляються пристроєм через бібліотеки «Гугл». Як створити бота ВК? Android підтримує програми щодо створення ботів зі смартфона. Самостійно зробити його знову ж таки допоможе знання мови програмування. Якщо з цим виникають труднощі, скористайтеся автоматичним механізмом чи сервісами. Наприклад, Abot допоможе створити особистого віртуального помічника. Він відповідає на повідомлення і різноманітні питання клієнтів. Це зручна річ для ведення або контролю бізнесу через смартфон.

  Популярі новини
  Загрузка...