ACCDB: чим відкрити файл

418 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми опишемо розширення файлу .ACCDB. Чим відкрити подібний формат, а також які його функції - обговоримо далі. В даному випадку перед нами файл бази даних. Розробником формату стала корпорація Microsoft.

Опис

ACCDB: чим відкрити файл
Зараз ми поговоримо про те, для яких цілей було розроблено розширення файлу .ACCDB. Чим відкрити подібні файли, розповімо в наступних розділах. Мова йде про бази даних, яка створена за допомогою програми Microsoft Access. Слід розібратися в змісті такого файлу. Така база найчастіше містить дані, організовані у вигляді таблиць і полів. Також у файлі можуть бути присутніми користувальницькі форми і запити SQL. ACCDB являє собою оновлену версію формату MDB, який застосовувався в попередніх версіях Access. У цікавлячій нас форматі з'явилося кілька додаткових функцій. Серед них слід відзначити інтеграцію з рішеннями MS Outlook і SharePoint, роботу з двійковими даними, шифрування.


Основне рішення

Продовжуємо розмову про ACCDB. Чим відкрити, нам підкаже компанія Microsoft, а точніше створене нею Access. Перед нами система управління базами даних. З цим рішенням можуть ефективно працювати користувачі, що не мають спеціальних навичок у сфері програмування. Програма дозволяє виконувати операції над базами даних: редагувати, створювати, обробляти. Цей пакет може працювати як в умовах локальної мережі, так і на автономних комп'ютерах, які управляються платформою Windows. За допомогою зазначеного рішення можна не тільки використовувати, але і створювати бази організацій, а також особисті БД. Access є частиною пакету додатків Microsoft Office. Середовище має інтерфейс, який характерний для додатків Windows. Він включає в себе: головне меню, панель інструментів, поле для роботи, рядок стану. Система здатна обробляти дані з ієрархічною послідовністю. Верхній рівень має основні об'єкти платформи Access. Таблиці є головним типом об'єкта. Інші варіації являють собою похідні від них. Основними складовими таблиці є записи та поля. За допомогою цих елементів визначаються властивості окремих фрагментів конструкції.


Інші варіанти

ACCDB: чим відкрити файл
Описане вище рішення є не єдиним варіантом взаємодії з ACCDB. Чим відкрити такий файл, нам підкаже один з компонентів проекту Apache OpenOffice. Перед нами вільний пакет офісних додатків. OpenOffice можна застосовувати на різних платформах: Windows, FreeBSD, Solaris, Linux, MacOS. Для взаємодії з форматом нам потрібно рішення, яке називається Base. Це система керування базами даних. Саме з її допомогою можна взаємодіяти з файлами ACCDB. Чим відкрити цей формат також підкаже одну з наступних програм: MDB Viewer Plus, DMC і Microsoft Visual Studio.

Популярі новини
Загрузка...