Новини високих технологій
» » SharePoint - що це? Що таке Microsoft SharePoint?

SharePoint - що це? Що таке Microsoft SharePoint?

6-11-2017, 19:39
934
SharePoint — це платформа для спільної роботи і управління документами на основі браузера від Microsoft. Система управління контентом дозволяє групам створювати централізоване захищене паролем простір для спільного використання файлів. Дані можна зберігати, завантажувати і редагувати.

Sharepoint — що це?

Програмне рішення SharePoint — це веб-інтранет, який може підвищити ефективність вашої організації за рахунок оптимізації управління даними і доступу до них. Корпоративний інформаційний портал від Microsoft може бути налаштований для запуску інтрамережі, екстранет та інтернет-сайтів. Це свого роду сервер для спільного використання, ведення блогів, вікі-стилів, який в основному забезпечує підтримку Microsoft Office.


Отже, SharePoint — що це? Давайте спочатку розглянемо це з технічної точки зору. Існують служби Windows SharePoint Services (WSS), Microsoft Office SharePoint Server (MOSS) і Microsoft Search Server. Кожен з них привносить свої власні функції в таблицю і спирається один на одного.
Служби Windows SharePoint Services виконують основні функції, які Gartner викликає в базових контентних службах. Він пропонує користувачеві доступ до функцій Versioning і Check-in/Checkout. Потім WSS можна розширити за допомогою аплетів, щоб додати додаткові спільні функції, такі як оповіщення по електронній пошті і загальні календарі.

Опис функціоналу

Microsoft Office SharePoint Server (MOSS) знаходиться над рівнем WSS і додає додаткові функції як на базовий рівень WSS, так і додаткові способи взаємодії кінцевого користувача з репозиторієм. Дані зберігаються в базі даних SQL. Використовуючи Webparts, служба може надати цю інформацію користувачеві з використанням широкого спектру різних модулів і для взаємодії у різних бізнес-сценаріїв. До них належать такі різноманітні додатки, як Collaboration, Document Management, Sharepoint Designer, Records Management (включаючи сертифіковані do 5015.2 компоненти), Workflow, Personalization, більш складні моделі метаданих, а також блоги та Wikis з боку Web 2.0.
Нарешті, є Microsoft Search Server, система Enterprise Search, яка забезпечує розширені можливості індексування і пошуку, які можуть бути інтегровані в веб-інтерфейс MOSS.

Microsoft сама описує SharePoint 2010 як Collaboration, Portal, Search, Enterprise Content Management (ECM), управління бізнес-процесами (BPM) і бізнес-аналітики (BI).


Гнучкий інструмент управління

Система управління контентом на базі браузера Microsoft дозволяє централізувати захищений простір для спільного використання документів та командної роботи. Обслуговуючи понад 200 тис. організацій по всьому світу. Ці компанії використовують SharePoint для створення інтрамережі, зберігання, організації і обміну інформацією з усією компанією в одному центральному місці.
SharePoint є гнучким інструментом і може використовуватися по-різному: місце зберігання документів; інструмент спільної роботи для обробки щоденних робочих процесів і читання комунікацій компанії.

Що таке сайт SharePoint?

Коли ми говоримо про сайтах, ми маємо на увазі місця, де люди можуть працювати разом, знаходити і зберігати інформацію. Вони також полегшують співробітництво. Ви можете запрошувати членів вашої команди працювати на сайті з вами.

Вони пропонують загальну платформу для спільної діяльності. Іншими словами, коли багато людей зберігають контент на сайті, цей контент може бути доступний і розділений членами сайту, і всі знають, де зберігаються конкретні документи (і останні версії). Оновлені списки завдань, остання версія вашого календаря — всі вони зберігаються на вашому ресурсі команди. Тому вам не потрібно постійно запитувати ці документи. Ви (або адміністратор сайту) можете вирішити, хто має доступ до кожного розділу. Права можуть ґрунтуватися на таких речах, як географія, департаменти, спільні завдання.

Значення пошуку

Подумайте про кількість контенту, який створюється у всій вашій організації: від документів і звітів до файлів зображень. В залежності від розміру вашої компанії пошук відповідного документа може виявитися скрутним, будь то презентація PowerPoint, аркуш Excel формат .doc або інший фрагмент вмісту. Ось чому пошук — такий важливий аспект Microsoft SharePoint.

Список і бібліотеки

Сайти складаються з списків і бібліотек SharePoint. Що це? Списки є основними будівельними блоками SharePoint Designer. Майже все, що ми створюємо в SharePoint, зберігається в ньому. Цей елемент включає, в основному, заголовки і рядка даних в електронній таблиці Excel. Прикладом може бути перелік клієнтів. Список SharePoint набагато більш динамічний порівняно зі зберіганням даних в Excel. Такі елементи можуть бути доступні оновлені усіма членів сайту команди — без необхідності створювати нову версію. Що це означає? Перегляд списку проекту, включаючи строки виконання завдань, може бути доступний, доданий і редагувати будь-якою особою, що має доступ з будь-якої точки в будь-який час .

Переваги ресурсу

Загальний доступ до файлів SharePoint 2013 став популярним, оскільки це був простий спосіб обміну документами в інтернеті. Адже в ньому стільки переваг. Багато організацій, що прийняли SharePoint, скористалися можливістю завантаження файлів і обміну цими даними з іншими. Одним із чудових прикладів спільного використання на веб-сайті є екстрамережу компанії, в якій користувачі не знаходяться в одному місці або в домені аутентифікації. Використовуючи автентифікацію на основі форм, облікові записи можуть створюватися для людей, що знаходяться в різних фізичних і корпоративних кордонах. Надаючи одне місце для загальних документів навколо завдання, а не сутності корпоративної, SharePoint виходить за рамки загального доступу до файлів.

Проблеми Microsoft SharePoint

Функціональний ресурс з великими можливостями керування даними має свої уразливості. SharePoint - що це? Проблематика полягає в підтримці певних галузевих стандартів. Можливості управління записами SharePoint дозволяють зберігати документи щодо юридичним чи історичних причин. Це може бути проблемою в деяких сферах діяльності (медичних і фінансових), де існують складні нормативні вимоги для ведення обліку. У таких випадках ви повинні проконсультуватися з професіоналом у відношенні конкретного галузевого рішення.
Цікаво по темі
Меню «Пуск» і додаток «Кортана» не працюють: як виправити ситуацію?
Меню «Пуск» і додаток «Кортана» не працюють: як виправити ситуацію?
Деякі користувачі, причому не більшість, а саме одиниці, хто використовує в якості основної системи Windows десятій версії, не так давно зіткнулися з
ACCDB: чим відкрити файл
ACCDB: чим відкрити файл
Сьогодні ми опишемо розширення файлу .ACCDB. Чим відкрити подібний формат, а також які його функції - обговоримо далі. В даному випадку перед нами
Детально про те, чим відкрити ACCDB
Детально про те, чим відкрити ACCDB
У даному матеріалі ми представимо вашій увазі файлу .ACCDB. Чим відкрити його, а також для яких цілей він був створений, розглянемо далі. Мова йде
ODS (файл) як відкрити, і в якій програмі він був створений?
ODS (файл) як відкрити, і в якій програмі він був створений?
Поширення вільних форматів файлів - справа хороша, але іноді може зіграти злий жарт з непідготовленою ...
Чим відкривати DBF: вибираємо найкращу програму, обходимо помилки
Чим відкривати DBF: вибираємо найкращу програму, обходимо помилки
DBF є стандартним форматом зберігання даних. Він дозволяє передавати і зберігати потрібні відомості ...