Новини високих технологій
» » Детально про те, чим відкрити ACCDB

Детально про те, чим відкрити ACCDB

20-04-2017, 13:26
505
У даному матеріалі ми представимо вашій увазі файлу .ACCDB. Чим відкрити його, а також для яких цілей він був створений, розглянемо далі. Мова йде про файл бази даних. Розробником даного формату є корпорація Microsoft.

Опис

Чим відкрити ACCDB, ми розповімо трохи пізніше, а поки що слід розібратися в призначенні подібних матеріалів. Файл є базою даних, створеної в Microsoft Access. Слід розібратися в її утриманні. Така база, як правило, включає в себе дані, які організовані у вигляді полів та таблиць. Крім того, в ній можуть бути присутніми SQL-запити і форми.


ACCDB – це оновлена версія формату MDB. Останній використовувався в попередніх версіях програми Access. В оновленому форматі є ряд додаткових функцій, серед яких: інтеграція з SharePoint і MS Outlook, шифрування, робота з двійковими даними.

Основне рішення

Вирішити питання, ніж відкрити ACCDB, допоможе додаток Microsoft Access. Мова йде про систему управління базами даних. З цим рішенням можуть працювати користувачі, які не володіють спеціальними навичками в області програмування. Програма дозволяє без особливих труднощів виконувати операції з базами даних: обробляти, редагувати, створювати. Цей пакет здатний працювати в локальній мережі або на автономних комп'ютерах під керуванням операційної системи Windows.
За допомогою даного рішення можна створити, а також використовувати особисті БД і бази організацій, які мають відносно невеликим обсягом даних. Access входить до складу пакету програм Microsoft Office. Середа Access мають характерний для додатків платформи Windows інтерфейс. Він складається з таких компонентів: рядка стану, поля для роботи, панелі інструментів, головне меню, титульна смуга. Система може працювати з даними, для яких доступно створення ієрархічної послідовності. Верхній рівень включає в себе основні об'єкти Access.


Інші варіанти

У вирішенні питання про те, чим відкрити ACCDB, також може допомогти додаток Apache OpenOffice. Мова йде про вільний пакет офісних додатків. OpenOffice можна застосовувати на різних платформах: Solaris, FreeBSD, MacOS, Windows, Linux. В даному випадку зі всіх що входять в пакет програм для роботи з цікавлять нас форматом необхідно рішення під назвою Base. Мова йде про систему управління базами даних. Перш ніж відкрити ACCDB, можна використовувати одну з наступних програм: DMC, MDB Viewer Plus і Microsoft Visual Studio. Про останній з перерахованих рішень скажімо, що дана розробка дозволяє створювати додатки, які працюють на платформі .net. Особливість платформи - у великому наборі сервісів, доступних в різних мовах програмування.
Цікаво по темі
ACCDB: чим відкрити файл
ACCDB: чим відкрити файл
Сьогодні ми опишемо розширення файлу .ACCDB. Чим відкрити подібний формат, а також які його функції - обговоримо далі. В даному випадку перед нами
MSG: чим відкрити файл?
MSG: чим відкрити файл?
У даному матеріалі ми поговоримо про формат MSG. Чим відкрити подібні матеріали, а також як їх призначення, ми розповімо далі. Мова йде про
ODG: чим відкрити файл
ODG: чим відкрити файл
У даному матеріалі буде описано розширення ODG. Чим відкрити файли такого типу, а також для яких цілей вони створені, розповімо далі. Мова йде про
Чим відкривати DBF: вибираємо найкращу програму, обходимо помилки
Чим відкривати DBF: вибираємо найкращу програму, обходимо помилки
DBF є стандартним форматом зберігання даних. Він дозволяє передавати і зберігати потрібні відомості ...
MS Access. Бази даних MS Access. MS Access 2007
MS Access. Бази даних MS Access. MS Access 2007
MS Access – реляційна клієнт-серверна система управління базами даних (СУБД) від компанії Microsoft. Реляційна означає, що вона заснована на