Новини високих технологій
» » "Кастрол 5W40": опис, думки споживачів

"Кастрол 5W40": опис, думки споживачів

25-09-2017, 16:18
299
Якісне автомобільне масло допоможе продовжити безаварійний термін роботи двигуна. Від нього залежить не тільки термін служби основного вузла машини, але і його запуск в різних погодних умовах. Тому при виборі враховуються думки професіоналів, відгуки інших автолюбителів, поради консультантів у магазині. Одним з найбільш рекламованих подібних товарів є моторне масло "Кастрол 5W40".
"Кастрол 5W40": опис, думки споживачів

Про продукті

Це синтетичне масло, яке підходить для всесезонного і всепогодного застосування. За інформацією виробника, моторне масло унікальне за своїм складом. У ньому присутні особливі молекули, що захищають двигун завдяки утворенню особливого масляного шару на внутрішніх частинах двигуна. Він дозволяє всім деталям працювати справно на протязі довгого часу. Якість і безпека "Кастрола 5W40" підтверджені нафтовим інститутом США і асоціацією автомобільних виробників Європи.

Призначення масла

Продукт використовується для найсучасніших моделей двигунів, що працюють на бензині або на дизелі. Воно може заливатися в двигуни попередніх поколінь. Олія використовується в інноваційних моторах, які мають різні системи, що збільшують потужність і крутний момент - турбонаддув, компресор, прямий впорскування палива.
Великі автовиробники, такі як "Мерседес" і "Фольксваген", провели самостійне тестування масла "Кастрол 5W40". Результати продемонстрували, що на протязі всього терміну роботи його в'язкість зберігається на належному рівні з мінімальними втратами в обсязі. Тому вони рекомендують сміливо заливати масло в автомобілі. Масло практично універсально. Його використання не регламентує вибирати конкретний стиль водіння. Його властивості незмінні при різних погодних умовах, навіть при негативних температурах. А також не впливає, якщо доводиться багато часу проводити в пробках. Запуск двигуна і етап його прогріву вимагають, щоб масло мало певну постійну в'язкість, що не є проблемою для "Кастрола".

А що насправді?

Журнал "За кермом" зацікавився "Кастролом 5W40", який отримав дуже високу оцінку від американського інституту нафти і вирішив провести власний експеримент. Пробіг автомобіля на залитому в нього маслі цієї марки склав 15 тис. км. У міру збільшення пробігу, олія почала загусати, не наблизившись при цьому до небезпечних показниками. Експерти помітили певне зниження показника в'язкості. Витрата масла склав трохи менше літра. Двигун працював на високому рівні, тому результати використання сподобалися експертам. Спостерігалося певне збільшення потужності при зниженні рівня споживаного палива.

Що не сподобалося, це високий рівень відкладення масла на стінках циліндра. З іншого боку, у відпрацьованому маслі містилася невелика кількість заліза. Тому результати тестування "Кастрола Магнатек 5W40" не можна назвати однозначними.

Думки споживачів

Ця марка масла є широко відомою серед автолюбителів. Однією з причин впізнаваності є його широка реклама з позиціонуванням як якісного та інноваційного продукту, що подовжує термін служби двигуна. Багато, хто вибрав масло "Кастрол Магнатек 5W40", кажуть, що з ним мотор працює краще. Він легше заводиться, працює тихіше і дозволяє економити на паливі. Незважаючи на досить високу вартість, споживачі часто віддають перевагу йому. У цьому немає ніякого секрету – його використання дозволяє економити на дорогий ремонт. Крім того, воно характеризується низькою витратою і доливати його практично не потрібно.

Недоліки продукту

Незважаючи на величезний позитивний досвід використання цього продукту, все частіше можна зустріти скарги автолюбителів на нього. Ті, хто заливав масло "Кастрол 5W40", відзначали, що запуск двигуна взимку гірше, ніж в літній час. Інші не бачили ніякої різниці між ним і більш дешевими аналогами. Тому покупка була разовою, а при наступній заміні масла споживачі вибирали звичні марки.

Підробка

З кожним днем все більше зустрічається незадоволених автолюбителів, заливших в свої двигуни "Кастрол 5W40". Замість безаварійного функціонування серця автомобіля люди отримували зворотний результат і змушені були звертатися в автосервіс для капітального ремонту двигуна. Вихід з ладу різних частин двигуна був пов'язаний не з характеристиками самого масла, а з великою кількістю підробок, що реалізовуються в магазинах. Іноді низькоякісне масло продається за дуже доступною вартості. І в цьому випадку можна запідозрити, що масло є фальсифікованим. В інших випадках воно купувалося за стандартною вартістю, тому запідозрити, що воно не є оригіналом, практично неможливо. Сьогодні існує безліч форумів, де знавці радять, як придбати даний продукт і відрізнити його від підробки.

Погана репутація, однак, спонукає споживачів навіть не розглядати "Кастрол" як кандидата на покупку. Вони схильні робити вибір з асортименту продукції інших марок, іноді навіть перевершують за ціною, які не мають слави настільки часто підроблюваних продуктів. Існує думка, що компанія з метою економії сама випускає партії олії невідповідної якості. А у випадку виникнення конфліктів стверджує, що клієнтом була придбана підробка. "Кастрол 5W40" є гідним вибором споживачів, що піклуються про свій автомобіль. Але подібне придбання може сильно розчарувати і призвести до додаткових витрат, якщо буде придбана підробка. Невдала покупка виведе двигун з ладу за лічені кілометри пробігу.
Цікаво по темі
Моторне масло "Газпромнафта": відгуки власників, види і характеристики
Моторне масло "Газпромнафта": відгуки власників, види і характеристики
Сучасні моторні масла забезпечують не тільки ефективну змащування двигуна, але і його чистоту, охолодження...
Яке масло краще, 5w30 або 5w40 взимку заливати у різні моделі автомобілів?
Яке масло краще, 5w30 або 5w40 взимку заливати у різні моделі автомобілів?
Правильно підібрати моторне масло вкрай важливо. Адже від того, наскільки ефективною буде змащення ...
Моторне масло "Лукойл Генезис": характеристики, відгуки
Моторне масло "Лукойл Генезис": характеристики, відгуки
Брендові моторні масла сьогодні настільки часто підробляють, що стає страшно їх купувати. Зазвичай ...
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Японський бренд Totachi виробляє мастильні матеріали для транспортних засобів з 1998 року. За час свого ...
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Все ще в пошуках ідеального моторного масла? Тоді читайте цей міні-огляд про Shell Helix Ultra 5w 40 ...
В'язкість моторних масел: опис, класифікація, таблиця і особливості
В'язкість моторних масел: опис, класифікація, таблиця і особливості
В'язкість моторних масел є важливим параметром, що впливає на нормальну роботу двигуна і всього автомобіля ...