Новини високих технологій
» » Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки

Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки

1-03-2017, 14:02
729
Все ще в пошуках ідеального моторного масла? Тоді читайте цей міні-огляд про Shell Helix Ultra 5w 40 в якому зазначені властивості мастильної рідини, переваги, недоліки та особливості продукту, відгуки. Розміщена корисна інформація для тих, хто хоче підібрати ПММ оптимального співвідношення між ціною і якістю.

Види моторних масел серії Ultra

Компанія Shell у серії Ultra випускає кілька варіантів: Racing. Diesel. ECT C3. Продукти Extra і Shell Helix Ultra Professional 5w 40 були зняті з виробництва, на їх заміну бренд пропонує використовувати інші типи ПММ. Всі ці масла виготовлені на синтетичній основі з застосуванням методу газорідинної конверсії за запатентованою компанією технології PurePlus. Мастильні матеріали, випущені з використанням сучасних розробок Shell, володіють хорошою очищає здатністю, низькою летючістю. Орієнтовані на високоефективні двигуни, що відповідають міжнародним стандартам якості API, ACEA, схвалені OEM-виробниками.

Відповідність стандартам як гарантія якості

Масло Shell Helix Ultra 5w 40 – це мастильна спецжидкость, виготовлений з синтетичної бази з використанням інноваційної технології. Відрізняється від інших продуктів марки застосовуваними способами виробництва, основою і присадками. Фахівці компанії домоглися ідеального співвідношення показників в'язкості, зольності, температури застигання і спалаху.
Моторне масло Shell Helix Ultra 5w 40 відноситься до всесезонних ПММ, що зазначено в специфікації. За рахунок в'язкості двигун легко запускається взимку до -30 C. Забезпечується хороша прокачиваемость мастильного матеріалу насосом по системі при негативних температурах. Влітку підтримується оптимальна товщина плівки на вузлах і їх смазиваемость при різних режимах роботи до +40 C. Особлива формула розроблена для стійкості складу продукту. Shell Helix Ultra 5w 40 характеристики якого визнані оптимальними, відповідає прийнятим нормам якості. Відповідність стандартам API і ACEA для двигунів бензинового і дизельного типу підтверджено спеціальними позначками, зазначені на тарі.

Товар Shell Helix Ultra 5w 40 виділяється серед інших аналогів оптимальними характеристиками для бензинових і дизельних ДВЗ груп. Особлива риса – обмежений вміст фосфору, що підходить для автомобілів з вузлами нейтралізації відпрацьованих газів сучасного будови. Крім того, до складу олії введені присадки, що знижують рівень освіти відкладень. Забезпечується захист деталей ДВЗ від корозії, зносу.

Допуски

Завдяки співпраці зі світовими автоконцернами технологам Shell вдалося розробити непогане за властивостями синтетичне масло. Воно отримало схвалення по специфікаціям OEM-виробників, відповідає прийнятим нормам виготовлення мастильних матеріалів. За рахунок оптимальної формули, експлуатаційних якостей продукти Ultra рекомендовані до використання багатьма автовиробниками для існуючих моторів.

Позитивні моменти

Мастильний матеріал Shell Helix Ultra 5w 40 використовують багато. Споживачі відзначають кілька позитивних властивостей продукту: прийнятна вартість; поширеність товару; невеликий витрата олії, порівняно з іншими варіантами ПММ; безпроблемний запуск двигуна в морози; наявність миючих присадок; в'язкість, що забезпечує оптимальну товщину плівки на поверхні деталей; формулу з пониженим вмістом фосфору для автомобілів з сучасним пристроєм нейтралізаторів. Масла серії Ultra хороші за якістю, забезпечують змазування контактируемих вузлів двигуна, не втрачають властивостей в широкому діапазоні температур. Продукти використовуються автовласниками замість оригінальних мастильних матеріалів.

Недоліки

Якщо придбати Shell Helix Ultra 5w 40 синтетичне, 4л у якого обсяг тари, явних недоліків виявити не вдасться. Звичайне моторне масло з непоганими показниками і продуманої формулою.
Але через попиту на бренд продукція Shell підробляється, тому продавані товари часто викликають сумніви у покупців. Щоб уникнути негативних моментів, краще замовляти масло у перевірених постачальників, які співпрацюють з дистриб'юторами марки.

Особливості

Як і будь-яке моторне масло, Ultra випаровується. Це означає, що ПММ доведеться доливати протягом періоду експлуатації. Незважаючи на старання технологів, оптимальну формулу, що використовуються присадки, властивий продукту витрата, хоч і невеликий.
Коли потрібно продовжити період служби ДВС легкового автомобіля і уникнути коксування вузлів силового агрегату, не варто експлуатувати масло в бензиновому двигуні більш 10000 км в змішаному режимі, так як такі мастильні продукти не розраховані на тривалий термін використання. В дизельних моторах краще міняти ПММ кожні 5000-7500 км, якщо інше не передбачено регламентом.


Коротко про технології виробництва масел серії Ultra

Поєднання якісної бази і ефективних присадок – ось принцип, який застосовується для виробництва моторних масел. Марка Shell зробила крок вперед у питанні синтезу мастильних продуктів і вивчення методів газорідинного перетворення. Серію Ultra виробляють на заводах у відповідності з розробленими технологіями. В основу продукту входить синтетична база високого рівня очищення. Цього вдалося досягти за допомогою особливих хімічних реакцій за допомогою газорідинної конверсії. Формула ПММ серії Ultra розроблена так, щоб між базою і застосовуються присадками був баланс, забезпечувалася стабільність речовини. Після завершення всіх технологічних операцій виходить продукт з оптимальним співвідношенням параметрів. Цим він і полюбився багатьом споживачам.

Оцінки і думки

Експерти відзначають оптимальне співвідношення між ціною і якістю у Shell Helix Ultra 5w 40 відгуки про який є захопленого і лайливого змісту. Купуючи продукт, власник авто отримує масло преміум-класу. Але у товарів бренду одна особливість – підробки.
Крім того, випробували відзначили витрата масла в період його експлуатації. Це пояснюється випаровуваністю продукту. Коли у великий пробіг двигуна, то проблема ускладнюється, якщо використовується ПММ в'язкістю 5w40. Фахівці бренду рекомендують зливати моторне масло кожні 7-10 тис. км, якщо інше не передбачено регламентом технічного обслуговування транспортного засобу. Автовласники відзначали, мастильний продукт втрачає властивості і коксуется при перевищенні інтервалів заміни. Позитивні оцінки олія одержала за оптимальну в'язкість, завдяки якій на контактуючих вузлах зберігається мастильна плівка, що перешкоджає зносу, а двигун заводиться без праці при негативних температурах. У відгуках не вказана інформація про вплив олії на шум в двигуні, споживачі не помітили різниці між продуктом серії Ultra і іншим варіантом мастильного матеріалу. За період експлуатації сторонніх поломок вузлів силового агрегату не спостерігалося. Узагальнюючи думки автолюбителів, можна зробити висновок про прийнятній якості масел серії Ultra. Для мінімізації негативних моментів продукти Shell краще купувати у дилерів. Щоб двигун працював справно, слід вчасно міняти масло, фільтр в авторизованих сервісних центрах, правильно підбирати мастильний матеріал, спираючись на рекомендації виробника. Замовляти оригінальний ПММ або продукт сторонніх брендів – справа особистих уподобань. Товари серії Ultra заслуговують уваги споживачів, так як підходять для більшості типів ДВЗ, мають формулу, яка продовжить термін служби вузлів силового агрегату.
Цікаво по темі
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Продукти під торговою маркою «Мобіл» відомі багатьом, використовуються замість оригінальних мастильних ...
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Японський бренд Totachi виробляє мастильні матеріали для транспортних засобів з 1998 року. За час свого ...
Масло "Лукойл Генезис": відгуки
Масло "Лукойл Генезис": відгуки
Шукаєте недороге моторне масло? Придивіться до популярних продуктів «Лукойл Генезис», відгуки про яких ...
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Якщо бюджет для придбання оригінальних мастильних матеріалів та запчастин обмежений, відповідне рішення ...
В'язкість моторних масел: опис, класифікація, таблиця і особливості
В'язкість моторних масел: опис, класифікація, таблиця і особливості
В'язкість моторних масел є важливим параметром, що впливає на нормальну роботу двигуна і всього автомобіля ...
Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки
Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки
У лінійці автомасел преміум-класу продукція концерну "Лікві Молі" займає провідні позиції. З німецькою ...