Новини високих технологій
» » Моторне масло "Газпромнафта": відгуки власників, види і характеристики

Моторне масло "Газпромнафта": відгуки власників, види і характеристики

20-04-2017, 12:18
260
Сучасні моторні масла забезпечують не тільки ефективну змащування двигуна, але і його чистоту, охолодження. Це за умови, що використовується підхожа по допускам мастило, рекомендована заводом-виготовлювачем. Але далеко не всі автомобілісти дотримуються цих правил, що і призводить до найсумніших наслідків. У даній статті ми розглянемо масло "Газпромнафта", відгуки споживачів, допуски та іншу корисну інформацію.

Загальна інформація

Як вже було зазначено, якісний продукт в обов'язковому порядку повинен бути сертифікований. Наявність захисту від підробки на упаковці також відіграє свою роль. Сьогодні часто підробляють брендові дорогі масла, продаючи їх за більш доступною ціною. Багато хто на це ведуться. В результаті мастило втрачає свою ефективність вже через кілька тисяч пробігу. Практично не відмиває нагар, так як на пакеті присадок суттєво економлять, так і в цілому двигун на ньому буде працювати на порядок гірше.

Саме тому можна говорити про те, що дорого - це не завжди якісно і навпаки. Яскравий тому приклад, масло "Газпромнафта". Відгуки споживачів здебільшого позитивні, і це незважаючи на невелику вартість. Вся справа в тому, що чим більш відомий виробник, тим дорожче такий товар, хоча він може і не виділятися якими-небудь особливостями в порівнянні з більш дешевими маслами.

В'язкість і класифікація

В першу чергу необхідно вміти правильно підібрати в'язкість моторного масла. Найчастіше завод-виробник вказує не тільки цей параметр, але і призводить конкретну мастило. Якщо слідувати цим простим рекомендаціям і не ускладнювати, то силовий агрегат автомобіля скаже вам спасибі у вигляді тривалої безперебійної роботи. На деяких марках авто відповідна в'язкість вказується на кришці маслозаливної горловини.
Класифікація моторного масла по API також дуже важлива. Справа в тому, що сучасні дизельні і бензинові двигуни вимагають наявності певного пакету присадок, який не обов'язковий для старих моторів. Наприклад, знак відповідності API SM затверджено у 2010 році і підходить для найсучасніших бензинових ДВЗ. Тут є і присадки проти окислення, і значно поліпшені характеристики в'язкості при низьких температурах. А зараз йдемо далі.

Про компанії "Газпромнафта"

У 2007 році з'явилася дана фірма, вона є дочірнім підприємством нафтовидобувної компанії "Газпром". Буквально за кілька років роботи вдалося досягти високих продажів. Так сучасні мастильні масла "Газпромнафта" користуються попитом не тільки в РФ, але і таких країнах, як Україна, Білорусія, Казахстан та інші. В даний час моторне масло "Газпромнафта", відгуки про який ми розглянемо, може похвалитися широким асортиментом. Тут є з чого вибрати як для вітчизняних, так і закордонних автомобілів. Більше того, компанія виготовляє масла не тільки для легкових, але і вантажних авто, що є додатковим плюсом. З вибором зазвичай проблем не виникає, так як він дійсно величезний. Можна знайти підходящий варіант як для сучасного дизеля, так і старенького вітчизняного бензинового мотора.

Моторне масло "Газпромнафта": відгуки та види

Думки споживачів зводяться до того, що мастильні матеріали від даного виробника набагато рідше підробляють. Обумовлено це низькою вартістю моторного масла, отже такий контрафакт - справа малоприбуткове. Куди вигідніше підробити "Мотюль" або "Кастрол". Саме тому багато хто віддає перевагу вітчизняному виробнику, так як тут є впевненість в автентичності, а отже, і характеристики будуть близькі до зазначених на упаковці.
В даний час найбільшою популярністю користується масло "Газпромнафта" 5w40 (синтетика). Відгуки підтверджують високу якість продукту. Крім того, виробник говорить про наступні переваги: хороший пакет присадок; знижений витрата палива; ефективні миючі властивості; захист ДВС від корозії; мінімальний витрата на угар. Крім того, все це підтверджено лабораторними дослідженнями, що вкрай важливо. Обумовлено це тим, що в деяких випадках характеристики, вказані на сайті виробника, не завжди відповідають дійсності. Варто зауважити, що синтетика 5w40 підходить для застосування в дизельних і бензинових двигунах легкових і вантажних автомобілів. Також може бути використане для моторів з класом API SM/CF.

Заявлені переваги

Компанія "Газпромнафта" несе відповідальність за якість своєї продукції і дорожить репутацією, тому мастильні матеріали мають хорошу якісну базу. Низька вартість, яка нерідко відштовхує, обумовлена мінімальною собівартістю, що досягається за рахунок використання сучасних технологій на виробництві. Крім того, виробник дає гарантію на захист ДВС в будь-яких режимах експлуатації при своєчасній заміні.
Є також окрема категорія "Лонг Лайф", яка передбачає більш тривалий інтервал роботи олії без втрати експлуатаційних характеристик. Коштує трохи дорожче, але повністю окупається, так як міняти масло у ДВС потрібно дещо рідше. Гідні в'язкісно-температурні характеристики, цим теж може похвалитися масло "Газпромнафта" 5w40. Синтетика, відгуки про яку ми ще розглянемо, рекомендована для ефективної роботи каталітичного перетворювача. Таке мастило продовжує термін служби сажового фільтра, який виходить з ладу як раз таки з-за низької якості палива і масла.

Масло "Газпромнафта" 5w40: відгуки автомобілістів

Здебільшого йдеться про низькій вартості і гідному якості. Нерідко водії порівнюють з "Лукойлом". Останній коштує трохи дорожче, але нічим не виділяється. Крім того, це вкрай актуальне вибір для Далекого Сходу і північних регіонів. Водії відзначають, що навіть при низьких температурах не сильно густіє і дозволяє запустити двигун без особливих проблем. Раніше компанія була націлена на реалізацію мастильних моторних і трансмісійних масел великим автомобільним заводам, одинична продукція була рідкістю. Зараз же ситуація докорінно змінилася. Практично на кожній заправці можна знайти масло "Газпромнафта" 5w40. Відгуки споживачів нерідко зводяться до того, що якщо протягом тривалого часу використовувати мастило від даного виробника і дотримуватися інтервали заміни, то все буде в порядку. Приміром, на 5w40 двигун працює тихіше, практично не чутно роботи гідрокомпенсаторів.

Напівсинтетичні основа

Даний вид моторних масел здебільшого використовується на вітчизняних автомобілях і стареньких іномарках. Також його застосовують на таких машинах, як УАЗ та ін. У цілому ж дуже гідний вибір. Експерти відзначають, що полусинтетика "Газпромнафта" нічим не гірше "лукойлівської", а за деякими параметрами навіть виграє.
Варто виділити наступні переваги, помічені в процесі безпосереднього використання: практично не чадить; високі в'язкісно-температурні характеристики; добре видаляє нагар; має низьку вартість. У загальному і цілому, якщо є необхідний допуск під ваш автомобіль, то однозначно варто спробувати масло "Газпромнафта". Полусинтетика відгуки має в 70 % випадків позитивні. Зрідка зустрічається цілком обгрунтований негатив, про що буде сказано.

Основні недоліки

Як було зазначено вище, далеко не завжди споживачі позитивно відгукуються про масло "Газпромнафта" 10w 40. Відгуки нерідко свідчать про те, що всупереч твердженням виробників мастило досить добре йде на угар. Але тут потрібно враховувати ще й стан мотора. В окремих випадках при -30 не вдавалося завести ДВЗ, що також може говорити про низьку якість в'язкісних характеристик. Потемніння помітно вже через 1-2 тисячі кілометрів, в той час як імпортні масла змінюються в кольорі дещо пізніше. Але це не варто сприймати як мінус. Швидше це перевага, яка говорить про високі миючих засобах. Але якщо потемніння супроводжується погіршенням роботи двигуна, то тут вже варто задуматися. Масло "Газпромнафта" (синтетика) відгуки має більш позитивні. Вкрай рідко зустрічаються незадоволені користувачі. Якщо брати від загальної маси, то це приблизно 20 %. Але і тут потрібно розуміти, що приблизно половина, скаржачись на моторне масло, має серйозні проблеми з двигуном, звідси і всі випливаючі.

Підведемо підсумки

Ось ми і розглянули з вами продукцію компанії "Газпромнафта". В цілому ж це відмінний вибір, особливо в умовах кризи, коли 5-літрова каністра імпортного моторного масла може коштувати 3-4 тисячі рублів, а вітчизняний продукт в 2-3 рази дешевше. В цьому випадку навіть можна зменшити інтервал заміни до 5-6 тисяч кілометрів, щоб не виникало взагалі ніяких проблем.
Звичайно, якщо ви зовсім не впевнені в якості, то краще не використовувати моторне масло "Газпромнафта" 5w40. Відгуки ж говорять про зовсім протилежне. Справа в тому, що сформувалися деякі стереотипи про низьку якість вітчизняної продукції. Безпідставними їх, звичайно, назвати не можна, але насправді не все так погано. Автомобілебудування в РФ не стоїть на місці, а разом з ним розвивається і світ моторних масел. Можливо, саме тому має сенс спробувати більш дешеву, але не менш якісну альтернативу дорогим закордонним мастильним матеріалам.
Цікаво по темі
Яке масло краще, 5w30 або 5w40 взимку заливати у різні моделі автомобілів?
Яке масло краще, 5w30 або 5w40 взимку заливати у різні моделі автомобілів?
Правильно підібрати моторне масло вкрай важливо. Адже від того, наскільки ефективною буде змащення ...
Моторне масло GM: характеристики, переваги, відгуки
Моторне масло GM: характеристики, переваги, відгуки
Моторні масла використовуються для змащування тертьових деталей двигуна і підтримання її в чистоті...
Моторне масло "Лукойл Генезис": характеристики, відгуки
Моторне масло "Лукойл Генезис": характеристики, відгуки
Брендові моторні масла сьогодні настільки часто підробляють, що стає страшно їх купувати. Зазвичай ...
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Продукти під торговою маркою «Мобіл» відомі багатьом, використовуються замість оригінальних мастильних ...
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Японський бренд Totachi виробляє мастильні матеріали для транспортних засобів з 1998 року. За час свого ...
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Все ще в пошуках ідеального моторного масла? Тоді читайте цей міні-огляд про Shell Helix Ultra 5w 40 ...