Новини високих технологій
» » GPS-спідометри: опис, характеристики

GPS-спідометри: опис, характеристики

20-09-2017, 17:40
1 628
Спідометр GPS - це вимірювальний прилад, який миттєво визначає швидкість руху. За способом вимірювання виділяють відцентровий, хронометрический, вібраційний, індукційний, електромагнітний і супутниковий спідометри.

Що це?

GPS-спідометр працює за системою супутникового позиціонування. Прилад визначає швидкість електронним способом як пройдену відстань, розділене на дорозі. Він знімає сигнал швидкості руху, але з невеликою похибкою. За типом індикатора вони бувають аналогові, стрілочні, стрічкові, барабанні та цифрові. Індикатор цифрового спідометра - це рідкокристалічний дисплей, який відображає швидкість цифрами.Головна проблема такого пристрою - швидко змінюються показники швидкості або тривалі затримки показань. Все це призводить до того, що дані про швидкості в певний момент часу, наприклад, при гальмуванні і розгоні, зазначаються некоректно. Найпопулярнішими вважаються аналогові спідометри. Цифрові застосовують у нечисленних моделях. Цифровий GPS-спідометр має свої плюси і мінуси. З одного боку, це сучасний пристрій з привабливим дизайном і невеликими розмірами, з іншого - наявність похибок, постійні стрибки цифр збивають водія і відволікають від дороги неточними показниками. Незважаючи на класифікацію, абсолютно всі мають спідометри похибкою показів. Виробники цих технічних пристроїв створюють прилади таким чином, що їх показники мають тенденцію до збільшення проти фактичної швидкості руху. Вона вимірюється у відсотках.


Для чого потрібен?

GPS спідометр для Android - зручна програма, за допомогою якої можна вимірювати швидкість руху. Для того щоб скористатися ним, необхідно завантажити додаток на смартфон, запустити і знайти активне підключення. Такий спідометр ідеально підходить для велосипедів та автомобілів. Він показує загальну відстань, поточну швидкість, має лічильник. Істотний недолік програми - велика похибка. Навігаційний прилад володіє такими ж можливостями, але встановлюється на передній панелі авто.

Характеристики

Спідометр на Android без GPS виконує ту ж функцію, що і звичайний прилад, але без використання активного підключення. Наприклад, GPS-навігатор з эконометром EcoDrive Speedometer - зручний прилад. Він відрізняється максимальною точністю, інформує водія про всі характеристики руху. Індикатор економічності руху заснований на аналізі прискорення, швидкості, перепадах висот. Завдяки йому водій в режимі реального часу здатний коригувати стиль руху і знизити витрату палива. На цифровому приладі індикатори відображаються на дисплеї. Ця інформація дозволяє водієві тримати під контролем час, пройдену відстань, висоту, середню і максимальну швидкості. Для того, щоб переключитися з одного інформації на іншу, необхідно всього лише доторкнутися до екрану. Всі навігаційні спідометри компактні, легкі, мають привабливий ультрасучасний дизайн.
Такі спідометри підходять для всіх видів транспорту: наземного, водного та повітряного. Крім цього, електронні пристрої з GPS-системою використовують для піших прогулянок і занять спортом. Різниця між програмами на Android і фізичними приладами полягає в допустимих погрішностей і ціною. Спідометри коштують дорого, на відміну від скачуваних на смартфон додатків.

Моделі

GPS-спідометр для автомобілів - сучасний девайс, який пропонують багато виробників техніки та електроніки. Модель спідометра від компанії Dynamite - легка і компактна, зручна у використанні. Прилад відстежує швидкість і місце розташування. Підходить для будь-яких автомобілів і водного транспорту. Пристрій володіє вбудованими системами позиціонування, тому користуватися ним можна в будь-якій точці світу. Швидко реагує на пересування, споживає мало енергії; рідкокристалічний екран, водонепроникний, відображає середню, поточну і максимальну швидкість, відстань і координати GPS. Відстежує швидкість до 900 км/ч. Ціна - 7350 рублів. GPS-спідометр SkyRC Speed Meter - прилад, максимально точно вимірює швидкість автомобіля, катера, вертольота або літака. Крім цього, пристрій записує пробіг або висоту. Живлення здійснюється за допомогою літій-іонної батареї, час автономної роботи - 150 хвилин. Легкий вага, компактність і простота використання - головні переваги спідометра. Ціна - 5490 рублів.
Сучасному водієві легко знайти підходящу модель навігаційного спідометра, якщо виникне така необхідність.

Ціна

GPS-спідометр для авто не відноситься до бюджетних гаджетів. Найдешевші моделі коштують дві тисячі рублів. Ціна більш дорогих становить п'ять тисяч і вище. Такі цифрові прилади не є обов'язковими, якщо в машині встановлені стандартні спідометри. Оснащувати ними приладову панель чи ні - вирішує власник.

Відгуки

Судячи з відгуків, спідометр з GPS-навігацією для автомобілів - корисний прилад. Він має цифровий індикатор швидкості, вибір одиниць вимірювання, гнучко настроюється аналогову шкалу. Багато моделей оснащені звуковим сповіщенням про перевищення швидкості, що працюють у фоновому режимі, мають розширену статистику за різні періоди часу. Крім цього, спідометр показує загальний час, пройдений шлях, середню і максимальну швидкість, середню економічність, максимальне прискорення і гальмування, найвищу і найнижчу точку шляху. До недоліків відносять високу ціну на функціональні моделі, наявність похибок, швидко мінливі цифри.
Цікаво по темі
Адаптер ELM327: відгуки. ELM327 Bluetooth
Адаптер ELM327: відгуки. ELM327 Bluetooth
Що таке ELM327? Відгуки власників автомобілів кажуть, що багато хто вже давно використовують цей адаптер для діагностики. ELM327 - новітня розробка
"Автодория" - що це, як виглядає, як працює? Технічні характеристики і принцип роботи "Автодории"
"Автодория" - що це, як виглядає, як працює? Технічні характеристики і принцип роботи "Автодории"
Вже стали «традиційними» електромагнітні радари, які фіксують швидкість руху, а також встановлені на деяких трасах дорожні камери відеоспостереження
Велокомп'ютер SunDing: інструкція російською, установка і налаштування
Велокомп'ютер SunDing: інструкція російською, установка і налаштування
Велокомп'ютер SunDing: особливості, опис, налагодження, експлуатація. Велокомп'ютер SunDing: модифікації, інструкція по установці і настройці, фото.
Який краще навігатор для вантажних автомобілів?
Який краще навігатор для вантажних автомобілів?
Вибір навігатора для вантажівки – справа непроста. До даного пристрою пред'являється набагато більше ...
Одометр: що це таке, принцип дії, показання, коригування
Одометр: що це таке, принцип дії, показання, коригування
На всіх автомобілях встановлено одометр. Що це таке, знає кожен автолюбитель. Однак далеко не всім ...
Відеореєстратор Sho-Me Combo 3: огляд, характеристики, інструкція, відгуки
Відеореєстратор Sho-Me Combo 3: огляд, характеристики, інструкція, відгуки
У мережі з'являється все більше новин про те, як відеореєстратори допомогли водіям уникнути проблем...