Новини високих технологій
» » Лампочки H7: які краще світять? Кращі лампочки H7: рейтинг виробників

Лампочки H7: які краще світять? Кращі лампочки H7: рейтинг виробників

27-03-2017, 12:35
1 629
Кожен автовласник відмінно знає, як важливо в нічний час або ж в умовах поганої видимості добре переглядати дорогу. Щоб процес руху на автомобілі був комфортним, безпечним і впевненим, фари повинні добре освітлювати дорожнє полотно. Тому до вибору ламп варто підійти дуже відповідально. Часто у багатьох сучасних автомобілях як головного світла встановлені лампочки H7. Які краще, спробуємо з'ясувати на основі рейтингів.

Автомобільні лампи H7: характеристики і опис

Елемент H7 являє собою однониткову лампу. Вона призначена для установки в четырехфарную оптику головного світла в автомобілях, де є роздільна система відбивачів під дальнє і ближнє світло. Однак у переважній більшості випадків ці лампи встановлюють тільки в ближній.
Для виробів цього виду характерна наявність фланця. Але відстань від фланця до спіралі – постійне і зафіксоване. Це зроблено, щоб точка напруження присутня у фокусі постійно.


Сучасна промисловість пропонує різні лампи з цоколем H7 в різних модифікаціях. Всі вони виготовляються за своїми технологіями, мають певні параметри, якими характеризується світло, а також потужність. Хоча стандартна потужність для лампочок такого типу – 55 Вт. У продажу можна знайти і моделі з більш високими показниками. Але використовувати їх рекомендується лише у позашляхових умовах. У звичайному автомобілі, який призначений для руху по місту, застосування таких лампочок призведе лише до висновку бортовий електрики з ладу внаслідок перевантажень.


На автомобільному ринку представлені три види ламп. Це жіночі моделі, ксенонові і сучасні світлодіодні вироби. Спробуємо на підставі даних, отриманих в тестах, визначити кращі лампочки H7.

BOSCH Plus 90

У 2009 році компанія показала всьому світу новий продукт з лінійки галогенових виробів з підвищеними характеристиками світловіддачі. Лампи з цієї серії є дійсно найяскравішими від цього бренду. Характеристики світловіддачі на 90% перевищують показники стандартних ламп.
За рахунок інновацій, які використовує виробник, виріб створює більш довгий і широкий світловий конус. При цьому дорога освітлюється на 50% ефективніше. Якщо встановити цю лампу в фару, то у водія з'явиться більше часу для прийняття рішення. Адже з такою оптикою він помітить перешкоду значно раніше. Світ, який генерують лампочки з цієї серії, білий, якщо порівняти зі стандартними моделями. Компанія застосувала інноваційні рішення. Колба заповнена ксеноном, оптимізована конструкція спіралі, напилення колби - частково блакитне. Світло - близький по температурі до денного. Це набагато менше стомлює очі і дозволяє рухатися більш комфортно.
В результаті проведених експертами випробувань лампочка з цієї серії змогла показати найкращі результати по яскравості – 1500 лм. Що стосується показників освітленості на правому узбіччі, то тут теж все значно краще, ніж у інших представників. В цілому ця лампа показала високі результати, а її характеристики в кілька разів перевищують вимоги. Крім того, виріб повністю безпечно для всіх оточуючих водіїв.

HELLA H7+90%

Цей виробник є дочірньою компанією «Філіпс». Торгова марка призначена для продажу під нею продукції в бюджетному сегменті. Не варто думати, що раз бюджетно, значить, обов'язково погано. Це не так. «Хелла» - дуже хороші лампочки H7. Які краще на «Пріору» вибрати? Однозначно їх, тим більше що ціна дозволяє це зробити.
У тесті ця лампа показала себе як середній представник. Світловий потік складає 1400 лм. Показники освітленість узбіччя з правої сторони є одними з кращих і навіть вище, ніж у аналогів від Bosch. Ця галогенова лампочка виявилася однією з тих, які мають хороше співвідношення ціни до якості. Вона пропонується за доступною ціною (тисяча рублів за комплект), при цьому здатний забезпечити якісне освітлення дорожнього полотна і правого узбіччя. Виріб на безпечне для зустрічних водіїв. Це надійні і доступні лампочки H7. Які краще вибрати? Автомобілісти кажуть, що «Хелла» - досить непоганий варіант.

Osram Night Breaker Unlimited

Виробник заявляє, що ці галогенні лампи можуть сформувати світловий пучок дальністю до 40 метрів і більше, якщо порівнювати зі стандартними виробами. При цьому колірна температура буде вище, ніж на тих же стандартних варіантах. Водій зможе заздалегідь виявити перешкоду та вчасно відреагувати на нього. Виробник застосовує у цій серії спеціальне запатентоване покриття. Воно знижує рівень засліплення відбитим світлом. У тестах ця лампа показала себе гідно. Її світловий потік - один з найвищих і становить 1500 лм. Показники за рівнем освітлення правого узбіччя теж на висоті. Багато хто використовує ці лампочки H7. Які краще – «Осрам» або «Хелла»? Експерти запевняють, що моделі з першої серії – теж непоганий вибір.

Osram SilverStar 2-го покоління

Виробник вказує, що ця лампочка може генерувати на 60% більше світла в порівнянні зі стандартними. Що стосується світлового потоку, то він довший на цілих 20 метрів. При цьому виробник вказує термін служби, який збільшився в два рази, якщо порівнювати з минулими моделями.
Заявлено, що експлуатація даних ламп дозволить зробити рух на автомобілі більш безпечним. Ці лампи ідеально продукт для фар з безбарвним розсіювачі. А ось в реальних тестах ця модель показала себе досить неоднозначно. При одному з найбільш сильних світлових потоків в 1490 лм рівень освітленості правого узбіччя виявився слабким. На думку експертів і по цифрах, ця лампа не сильно перевищує показники стандартних галогенних виробів.

Ксенонові лампи H7: які краще

Що стосується ксенону, то вибір невеликий. Є один-єдиний представник, який займає місце в рейтингу. Це MTF Light H7. Є й інші фірми, але вони часто пропонують відверто неякісну продукцію.
Дана модель краще за всіх інших задовольняє всім вимогам. Тут висока колірна температура, світло максимально наближений до природного. Ця лампи видає досить високу яскравість – 2800 лм. Навіть галогенові лампи з підвищеною яскравістю не здатні на такий результат. Крім того, радує термін експлуатації. Виробник заявляє, що пристрій здатний працювати до 20000 годин. А адже це в п'ять разів більше в порівнянні з галогенними рішеннями. Ну і нарешті, ще одна перевага даної моделі – ціна 900 рублів за комплект.

Світлодіодні лампочки H7: які краще

Зараз оптика на світлодіодах є одним з найбільш перспективних напрямів в автомобільній техніці. Це пов'язано з високими показниками довговічності, захищеності лампи від вібрацій і ударів. Також діодні вироби здатні видавати якісний світловий пучок з високою температурою і яскравістю світіння.

ClearLight H7

Ця модель відповідає всім сучасним вимогам, які пред'являють до оптиці на світлодіодах. Лампа досить потужна – яскравість становить від 2800 або 4300 лм залежно від моделі та модифікації. Вражає в цій продукції і термін служби – заявлено до 30000 годин. Модель дуже економічна. Споживання становить всього 30 Вт.

DLED H795 W

Це зразок того, який автомобільна лампа бути не повинна. Вона, звичайно, видає світло в 4500 K, ціна її близько 3 тисяч рублів. Але ось потужність складає всього 95 Вт. Це робить прилад економічним, проте в цьому немає ніякої вигоди. Яскравість даної моделі складає всього 990 лм. Цього дуже мало. Експерти не рекомендують купувати ці лампочки H7. Які краще для "Пріори"? Вже точно не ці.
Мало придбати і вставити таку світлодіодну лампу в роз'єм – оптика фари повинна бути призначена для цих ламп. У штатної оптики "Пріори" такі вироби принесуть власникові більше шкоди, ніж користі.

Ще один рейтинг

Найкращі лампочки H7 серед стандартних – це моделі з серії «Філліпс Віжн». Серед моделей з посиленим потоком світла можна виділити продукцію «Філліпс Екстрим Віжн». Найкращими моделями по терміну експлуатації є вироби із серії Long Life та моделі від Osram – серія Ultra Life. Серед ксенонових краще вважається продукція MTF Light.

Про вибір ламп

При виборі споживач завжди хоче придбати найкращу модель. Рекомендується враховувати фактори, які є одними з найважливіших. Це яскравість, комфорт світла, довговічність лампи, ціна. Не варто купувати недорогі моделі, особливо якщо продукт сумнівної якості. Від того, яка лампа буде стояти в фарі, залежить ваша безпека під час руху. Вибираючи відповідну лампу, необхідно орієнтуватися і на репутації конкретного бренду. Однак, іноді трапляються екземпляри, які світять краще, ніж моделі від відомого виробника. Що стосується терміну служби лампи H7 – які краще світять, у тих термін експлуатації і менше. І навпаки, якщо лампа зі збільшеним терміном експлуатації, то у неї занижена яскравість. Найкраща лампа – це стандартне рішення, тим більше якщо вона буде встановлена на вітчизняний автомобіль.
Цікаво по темі
LED-світильник для рослин: види, особливості. Як зробити фитолампу своїми руками
LED-світильник для рослин: види, особливості. Як зробити фитолампу своїми руками
LED-світильник для рослин: види, характеристики, особливості. Як зробити фитолампу для рослин в домашніх умовах своїми руками.
H4 лампа автомобільна Philips, Osram: тести, поради з вибору
H4 лампа автомобільна Philips, Osram: тести, поради з вибору
Від якісного освітлення дороги в нічний і вечірній час залежить безпека всіх учасників руху. Тому до ...
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
Від якісного освітлення дороги в нічний, вечірній час залежать безпека, життя водія та інших учасників ...
H1 лампа автомобільна: види, опис, характеристики
H1 лампа автомобільна: види, опис, характеристики
Будь-який автомобіль оснащується фарами ближнього і дальнього світла. Система освітлення – невід'ємний ...
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель (фото). Самостійна установка
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель (фото). Самостійна установка
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель створюють особливий комфорт, унікальну схему освітлення з акцентами на важливих елементах
Економія на освітленні. Лампи світлодіодні "Філіпс"
Економія на освітленні. Лампи світлодіодні "Філіпс"
З кожним роком тарифи на комунальні послуги, в тому числі і за електроенергію, весь час зростають. Але прогрес не стоїть на місці і пропонує нам