Новини високих технологій
» » H4 лампа автомобільна Philips, Osram: тести, поради з вибору

H4 лампа автомобільна Philips, Osram: тести, поради з вибору

5-03-2017, 22:09
1 260
Від якісного освітлення дороги в нічний і вечірній час залежить безпека всіх учасників руху. Тому до вибору ламп для автомобільних фар водій повинен підходити максимально відповідально. Існує кілька видів таких приладів. Однією з класичних моделей є H4 лампа. Вона має дві нитки розжарювання, що дозволяє створювати як ближнє, так і далеке освітлення. Лампа для цоколя Н4 має ряд особливостей. Щоб купити підходящу різновид, потрібно перед покупкою вивчити основні модифікації цього пристрою. Лампи представленої категорії сьогодні випускає безліч виробників. Огляд популярних брендів (Parnu, Philips, Osram та інші) допоможе зробити висновок про якість цих освітлювачів. Водієві буде простіше підібрати найкращий варіант для свого автомобіля.

Загальна характеристика

Автомобільні лампи H4 випускають вже досить довгий час. Існують і більш нові різновиди цих пристроїв. Але представлений тип освітлювальних приладів не втрачає своєї популярності.

Стандартна потужність ламп цього класу становить 55-60W. Це вимога повинні виконувати всі автовласники звичайних автомобілів, щоб не сліпити зустрічних водіїв. Звичайна проводка машини створює мережу 12V.
Стандартна потужність, якою характеризується лампа H4 (55W), забезпечує нормальну роботу всієї електрики транспортного засобу. На сьогоднішній день такі прилади застосовуються в головному освітленні. Існують різні види цих пристроїв. Нові розробки дозволяють ламп з цоколем Н4 функціонувати набагато довше, створювати якісне освітлення дороги.

Види приладів

Лампа H4 (12V) має багато модифікацій. У різних виробників параметри пристроїв цього типу можуть значно відрізнятися. У список таких особливостей входить покриття колби, її внутрішній склад (тип газу), спіраль і конструкція самого приладу. Лампи з цоколем Н4 можуть бути галогенними, світлодіодними або ксеноновими. Дві останні різновиди застосовують рідше, так як їх вартість вище. Однак ці різновиди є й самими перспективними. Вони здатні створювати найбільш якісне освітлення, а також володіють довговічністю.
H4 лампа автомобільна Philips, Osram: тести, поради з вибору
Лампи з збільшеним терміном експлуатації набирають популярність. У деяких випадках водій повинен включати фари і вдень. Це знижує ймовірність ДТП. Звичайні лампи в таких умовах зношуються швидше. Модернізовані пристрої витримують підвищені навантаження і не зажадають заміни ще досить довгий час.

Основні технічні характеристики

Автомобільні лампи H4 являють собою високотехнологічне обладнання. Його якість визначають низку технічних характеристик. Гарне пристрій відрізняє високий показник осьової сили світла, а також правильна геометрія. Від точності розташування елементів конструкції залежить якість променя. Також має значення температура (відтінок) випромінюваного світла.
Залежно від цих характеристик розрізняють стандартні і модернізовані пристрою. Галогенні, світлодіодні лампи H4 залежно від своїх технічних показників володіють поліпшеним світловим потоком, підвищеним терміном експлуатації, візуальним комфортом, підвищеною потужністю. Існує також обладнання, яке можна застосовувати в дощову погоду або в туман. В залежності від основних вимог водія потрібно купувати той чи інший тип освітлювальних приладів.

Посилений світловий потік

H4 лампа з посиленим світловим потоком створює на 30-60 % більше світла, ніж стандартні різновиди. Така категорія приладів потрібно водіям зі зниженим зором. Людям у віці після 60 років потрібно купувати саме таку різновид ламп. Це значно збільшує видимість на дорозі.
Однак представлена категорія пристроїв має дещо меншим терміном експлуатації. Показник яскравості світлового потоку в чому залежить від конструкції фар автомобіля. У машинах старого зразка відображає функція дещо менше, ніж у нових транспортних засобах. Тому застосування в них ламп з посиленим світловим потоком в цьому випадку може бути недоцільним. В інших випадках в залежності від виробника лампа цього типу при стандартної потужності забезпечує яскраве освітлення узбіч і дороги.

Лампи покращеного візуального комфорту

Ксенонові, світильники або світлодіодні лампи H4 можуть мати різну температуру світіння. Пристрої з поліпшеним візуальним комфортом забезпечують хорошу видимість дороги. Тип променів максимально наближений до денного світла. Це дозволяє водієві залишатися сконцентрованим. Його очі не втомлюються навіть при тривалих поїздках.
Яскравий промінь з голубуватим відтінком добре висвітлює нерівності дороги, знаки. Тому водій чітко орієнтується в поїздці вночі. Покращений візуальний комфорт, яким володіє H4 лампа, неефективний в дощову погоду або туман. Крапельки вологи відображають яскраві білі промені фар і сліплять водія. Тому ці пристрої доцільно застосовувати в суху погоду. Технологія світіння у якісних моделях створюється певним способом. Недорогі і неякісні лампи цього типу мають недостатній яскравістю.


Всепогодні

Всепогодні лампи H4 відгуки про яких корисно вивчити перед покупкою, відрізняються жовтим світінням. У складних погодних умовах ця особливість дає ряд переваг водієві. З-за іншої довжини хвилі випромінювання такі промені менше розсіюється в краплях вологи. Видимість дороги в дощ стає вище.
Жовте світло при тривалих поїздках стомлює очі. Тому ці лампи не набувають далекобійники, експедитори. Але люди, які проживають в регіоні з великою кількістю опадів, частіше віддають перевагу всепогодним лампам. Безліч популярних виробників виготовляють такі пристрої.

Лампи підвищеної потужності

Лампа Osram H4 Philips та інших виробників найчастіше володіє стандартною потужністю. Це дозволяє застосовувати пристрій на дорозі в місті, на трасі. Однак для їзди по бездоріжжю водій може використовувати лампи підвищеної потужності - 100-130W. Це забезпечує якість освітлення складній місцевості. Такі вироби застосовують у спеціальної автотехніки. У звичайних машинах електрична система не розрахована на потужні лампи, тому вона може вийти з ладу. Представлені прилади підходять як для головного світла, так і для додаткового освітлення. Наприклад, на даху позашляховика можна зробити систему з ламп представленого типу.

Відгуки про стандартних лампах

Згідно відгуками експертів, лампи Philips H4 Osram, Narva, Zenon, General Electric значно відрізняються по ряду параметрів. Щоб вибрати оптимальну різновид, потрібно розглянути популярні моделі. Серед стандартних пристроїв виділяється ряд ламп: Osram Light@Day, Philips Long Life (призначені для застосування 24 години на добу), а також пристрою компаній General Electric, Parnu. При включенні дальнього світла за результатами тестування кращою була визнана лампа Osram Light@Day. При включенні ближнього світла вона також демонструє хороші показники. Але в цьому режимі модель компанії Narva виявилася краще. Вона має відносно невисоку вартість. Бренд General Electric випускає лампи з менш привабливими характеристиками. У цій моделі, як і у приладів Philips, визначається більш жовтий колір світіння.

Відгуки про лампах з посиленим світловим потоком

У категорії ламп стандартної потужності, але з посиленим світловим потоком можна виділити ряд якісних пристроїв. Згідно відгуками водіїв та професіоналів, H4 лампа ближнього світла Philips VisionPlus (+50 %) визнана лідером. При тестуванні на дальній дистанції висвітлення однієї з найбільш якісних моделей вважається Philips Premium (+30 %). Вартість цих пристроїв вище, ніж у конкурентів, але це пояснюється якістю і великою довговічністю.
Дешевше обійдеться покупка лампи цього класу від бренду General Electric Megalight Plus (+60 %). Ця модель демонструє високу стабільність роботи, а також оптимальну температуру світіння. Самої недорогий, але досить якісною, згідно з відгуками, визнана Narva модель Range Power. Однак вона створює жовтуватий відтінок при близькому освітленні.

Відгуки про всепогодних лампах

Одними з кращих в цій категорії визнані лампи Philips H4 Weather Vision. Вони характеризуються високою яскравістю як в режимі далекого, так і ближнього світла. Тому ця модель визнана універсальною. В режимі ближнього освітлення демонструє хороші показники пристрій японського виробника IPF Superbeam. Але при включенні дальнього світла її характеристики досить скромні. Недоліком цієї моделі також є недостатньо жовтий колір променя. Модель від компанії General Electric AllDay за цим показником виграє. У неї відзначена велика яскравість в режимі дальнього світла. Але при включенні другого типу освітлення цей показник недостатньо високий.

Відгуки про прилади поліпшеного комфорту

Згідно відгуками найбільшою силою світлового потоку в цій категорії відзначена лампа H4 Osram Cool Blue. Особливо це помітно в режимі дальнього світла. Високу результативність при тестуванні в таких же умовах показали моделі General Electric Superblue, Narva Range Power Blue. В режимі ближнього світла відзначена високою яскравістю модель бренду Narva. Найбільш дешевою, але самої тьмяною визнана лампа покращеного візуального комфорту Xenobrite Superwhite. Експерти рекомендують купувати яскраві, якісні пристрої. Вони забезпечують хорошу видимість і безпеку на дорозі. Високими показниками температури променя відрізняються IPF Gran Bluez Bulb і White Max Neo Bulb. Їх колір практично ідентичний ксеноновим лампи. Хорошими показниками також відзначені в області температури світіння прилади Osram Cool Blue. Це якісні, затребувані пристрою. Їх співвідношення ціни і якості вважається оптимальним. Експерти радять не економити на освітлювальних приладах. Від цього залежить безпека водія і всіх учасників дорожнього руху. Розглянувши основні характеристики, якими відзначена H4 лампа, кожен водій підбере оптимальну різновид для свого автомобіля. Огляд моделей популярних брендів, відгуки експертів і покупців дозволять придбати якісний пристрій з високими експлуатаційними характеристиками. Вибираючи пристрої високої якості, власник транспортного засобу не тільки збільшує безпеку експлуатації електрики машини, але і свою безпеку в нічний, вечірній час доби. Тому економити на освітлювальних приладах категорично не рекомендується. Тільки правильно підібране пристрій забезпечує комфорт водія при русі в темний час доби.
Цікаво по темі
Вуличні світлодіодні ліхтарі: особливості та переваги
Вуличні світлодіодні ліхтарі: особливості та переваги
Світлодіодні лампи багато фахівців розглядають як одне з найбільш перспективних напрямків розвитку ...
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
H11 лампа: відгуки про виробників. Автомобільні галогенові та ксенонові лампи
Від якісного освітлення дороги в нічний, вечірній час залежать безпека, життя водія та інших учасників ...
H1 лампа автомобільна: види, опис, характеристики
H1 лампа автомобільна: види, опис, характеристики
Будь-який автомобіль оснащується фарами ближнього і дальнього світла. Система освітлення – невід'ємний ...
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель (фото). Самостійна установка
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель (фото). Самостійна установка
Світлодіодні точкові світильники для натяжних стель створюють особливий комфорт, унікальну схему освітлення з акцентами на важливих елементах
Економія на освітленні. Лампи світлодіодні "Філіпс"
Економія на освітленні. Лампи світлодіодні "Філіпс"
З кожним роком тарифи на комунальні послуги, в тому числі і за електроенергію, весь час зростають. Але прогрес не стоїть на місці і пропонує нам