Новини високих технологій
» » Як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон: поради та рекомендації

Як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон: поради та рекомендації

27-03-2017, 12:34
836
Деяким може здатися, що передача даних з Android на iPhone є досить важким завданням. Ні для кого не секрет, що айфон працює з операційною системою iOS. Вона не розпізнає багато формати "Андроїда". Тим не менш, якщо правильно діяти, завдання не завдасть жодного клопоту. Далі в статті буде розказано про те, як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон. Що про цю процедуру необхідно знати кожному власнику "Андроїда" і "яблучних" телефонів? Чи справді можна без проблем передавати контакти та інші дані з однієї мобільної операційної системи на іншу?


Що потрібно

Так. Насправді передача контактів зі смартфона на смартфон не доставляє клопоту. Особливо при правильній підготовці.
Якщо ви хочете знати, як скинути контакти з Samsung на iPhone, то вам для початку потрібно підготувати деякі пристрої і дані. Про що йдеться? Так, для успішної передачі контактів на "яблучний" телефон, потрібно обзавестися такими компонентами: телефон Samsung, з яким доведеться працювати; iPhone; акаунт Google. В принципі, більше нічого не потрібно. На мобільних пристроях повинен бути підключений Інтернет. Без нього не вийде втілити задум у життя. Як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон?

"Андроїд" і "Гугл"

Першим ділом потрібно синхронізувати операційну систему Android з Google. Зробити це простіше, ніж здається. Навіть початківець користувач зможе впоратися з цим завданням. Без синхронізації перенести контакти з "Андроїда" на айфон проблематично.Пропонується діяти наступним чином: Включити телефон Samsung. Відкрити функціональне меню. Вибрати в ньому пункт "Налаштування". Перейти в розділ "Облікові записи". Вибрати у вікні рядок з написом Google. Ввести дані від Google-аккаунта. Це адресу електронної пошти та пароль для входу в систему. Якщо синхронізація вже встановлена, достатньо вказати відповідний профіль. Натиснути на кнопку "Синхронізувати контакти". Почекати деякий час. Готово! Після завершення процедури контакти з телефону "Самсунг" (Android) синхронізовані з Google-аккаунтом. Зазвичай тривалість операції залежить від розміру телефонної книги пристрою.

iPhone і Google

Як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон? Якщо синхронізація даних між "Гуглом" і "Андроїдом" встановлена, можна рухатися далі. Наступним кроком буде встановлення зв'язку iPhone-Google. У результаті цього дії на "яблучному" телефоні з'являться нові контакти. Що необхідно зробити? Досить дотримуватися невеликий інструкції. Виглядає вона приблизно так: Запустити iPhone. Почекати його повній готовності до роботи. Відвідати головне меню гаджета. Натиснути на пункт "Налаштування". Перейти в розділ "Пошта, контакти, календарі". Натиснути на кнопку "Додати обліковий запис"-"Інший"-CardDAV. У вікні набрати дані від раніше використовуваної пошти на "Гуглі". Необхідно буде ввести пароль і точну адресу. Важливо, щоб в розділі "Сервер" був напис "google.com". Клікнути на "Вперед". Цих дій достатньо для швидкого переносу інформації з одного телефону на інший. Як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон? Як тільки всі перераховані кроки пройдені, потрібно закрити налаштування і відкрити розділ "Контакти". Відбудеться зчитування даних з "Андроїда". Телефонна книга айфона поповниться новими контактами.

Помилка синхронізації

Іноді буває так, що запропонований алгоритм дій не дає результатів. Що робити при помилки і збої синхронізації? Достатньо перевірити правильність підключення телефонів. Для цього доведеться на iPhone повернутися у розділ "Пошта, календарі, адреси". Тут потрібно відкрити налаштування передачі даних і подивитися на полі SSL. Якщо в рядку написаний порт 443 рекомендується використовувати інший метод перенесення контактів (про нього буде розказано далі). Зазвичай SSL заповнюється автоматично. Якщо цього не сталося, у відповідний рядок потрібно написати 443 і зберегти зміни. Після цього користувач повинен слідувати раніше запропонованої інструкції.

Без синхронізації

Але це ще не все! Можна перенести дані з мобільного телефону "Самсунг" (Android) іншим способом. Він пропонується компанією Apple. Рішення було винайдено в 2015 році. "Еппл" представила увазі користувачів програму під назвою Move to iOS. Ця програма призначена для швидкого переходу на "яблучні" пристрої з операційних систем Android.
Як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон? Алгоритм дій в цьому випадку буде виглядати приблизно так: Завантажити програму Move to iOS на мобільний телефон з операційною системою Android. Підключити iPhone і Samsung до Wi-Fi. Перейти на айфоні в розділ "Налаштування"-"Програми і дані. Відкрити Move to iOS на Андроїд". Натиснути на кнопку "Продовжити" і погодитися з попередженням. Ввести на мобільному телефоні Samsung спеціальний код передачі даних. Він з'явиться на екрані iPhone після здійснених раніше дій. Натиснути "Далі". Відбудеться синхронізація пристроїв. Після цього власникові смартфонів запропонують вибрати дані для передачі. Необхідно поставити позначку навпроти рядка "Контакти". Все, що тепер залишилося трохи почекати. Почнеться обмін даними між мобільними телефонами. Сподіваємося, питання про те, як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон, більше не викличе у вас труднощів.
Цікаво по темі
Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція
Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція
Синхронізація даних на смартфоні є вкрай важливим нюансом. У статті буде розказано про те, як можна синхронізувати дані та контакти між iPhone і
Як включити ММС "Айфоні 6"? Інструкція і опис
Як включити ММС "Айфоні 6"? Інструкція і опис
iPhone використовується багатьма власниками сучасних гаджетів. Це дуже поширене пристрій, що має різноманітні ...
Як зберегти контакти з "Андроїда" на комп'ютер: покрокова інструкція
Як зберегти контакти з "Андроїда" на комп'ютер: покрокова інструкція
Смартфони і планшети стали невід'ємною частиною повсякденного життя більшої частини населення. Для ...
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
WhatsApp - сучасне і зручне додаток, придумане спеціально для обміну повідомленнями. Воно отримало ...