Як включити ММС "Айфоні 6"? Інструкція і опис

756 0 Новини високих технологій

iPhone використовується багатьма власниками сучасних гаджетів. Це дуже поширене пристрій, що має різноманітні налаштування і можливості. Сьогодні нам треба з'ясувати, як включити ММС "Айфоні 6". Що для цього необхідно знати кожному власнику? Чому можуть виникати проблеми з роботою служби? Про все це буде розказано далі. Розібратися з поставленими питаннями простіше, ніж може здатися. Навіть початківець користувач зможе втілити задум у життя.

Джерела проблем

Для початку необхідно зрозуміти, чому не відправляються ММС з "Айфона 6". "МТС" або будь-який інший оператор - це не так важливо. Головне, що причини не залежать від обраної компанії мобільного зв'язку.
Як включити ММС "Айфоні 6"? Інструкція і опис
Найчастіше причиною проблем з MMS стають збиті або зовсім відсутні налаштування мережі. В даному випадку доведеться скинути параметри та ввести правильну інформацію про підключення. Іноді неполадки в роботі викликані збоєм роботи Wi-Fi або інтернету в цілому. Необхідно з'ясувати, чому мережа не доступна. Її відновлення поверне роботу MMS. Багато хто замислюється, як включити ММС "Айфоні 6" із-за змін в інтерфейсі операційної системи. Звичайною посилання "Створити MMS" тут немає. Тому доведеться постаратися, щоб надіслати мультимедійне повідомлення на iPhone.


Поради по підключенню

Перед підключенням згаданої опції необхідно упевнитися в правильності введених даних. Функція ММС в "Айфоні 6" не буде працювати, якщо мережа налаштована невірно.
Як включити ММС "Айфоні 6"? Інструкція і опис
Як переконатися в коректності наявних налаштувань? Для цього необхідно дотримуватися наступної інструкції:
 • В iPhone відвідати "Налаштування"-"Повідомлення". Перейти в розділ "MMS". Перевірити, чи включена ця опція. Якщо ні, необхідно перевести вимикач у положення On.
 • У налаштуваннях смартфона заглянути в "Загальні"-"Стільникові дані". Активувати цю опцію з аналогічним принципом.
 • Перевірити наявність інтернету на гаджеті. Найкраще запустити браузер і спробувати завантажити ту чи іншу сторінку. Якщо все працює, рекомендується рухатися далі.
 • Як включити ММС "Айфоні 6"? Коли всі перераховані кроки пройдені, можна просто вийняти з смартфона сім-карту і поставити її знову.
 • Перезавантажити телефон. Важко повірити, але іноді цей прийом допомагає повернути працездатність більшості сервісів.
 • Буває і так, що всі ці кроки не допомогли. Включити ММС "Айфоні 6" ("МТС" або будь-який інший оператор - не так важливо) можна, внісши корективи в налаштування мережі.


  Перевірка правильності даних

  Як це зробити? Все простіше, ніж здається. Особливо якщо у користувача є дані для роботи MMS та інтернету в цілому. До чого зводиться перевірка правильності налаштувань мережі?
  Як включити ММС "Айфоні 6"? Інструкція і опис
  Необхідно дотримуватися наступних дій:
 • Включити мобільний телефон. Почекати, поки він повністю загрузиться і буде готовий до роботи.
 • Перейти в розділ "Налаштування"-"Загальні"-"Стільникові дані".
 • Натиснути на "мережа передачі даних".
 • Перегорнути сторінку в самий низ. Там буде поле для роботи з MMS. Ввести коректні дані для роботи з мережею. Їх необхідно уточнювати у оператора. Пізніше буде наведено приклад для "МТС".
 • Зберегти зміни.
 • От і все. Як тільки будуть виконані всі перераховані кроки, смартфон почне працювати з MMS. iPhone налаштовується для передачі мультимедійних даних саме таким способом.

  Заводські налаштування

  А що робити, якщо навіть перераховані дії не змогли повернути опцію до життя? Як включити ММС "Айфоні 6"? Можна спробувати повернути смартфон до заводських налаштувань. Іноді цей прийом дійсно допомагає.
  Як включити ММС "Айфоні 6"? Інструкція і опис
  Щоб скинути налаштування гаджета до заводських, потрібно:
 • Зайти в "Налаштування". Там відвідати "Основні" і вибрати пункт меню "Скидання".
 • Клікнути по "Скинути налаштування мережі.
 • Підтвердити дії і перезавантажити мобільний телефон.
 • Вийняти SIM-карту і вставити її в iPhone знову.
 • Зазвичай прийом виявляється досить ефективним. Якщо він не допоміг, рекомендується звернутися до стільникового оператора для вирішення проблеми. Або віднести "Айфон 6" в сервісний центр. Не виключено, що саме тут власнику "яблучного" смартфона зможуть допомогти.


  Для нових пристроїв

  Не відправляються ММС з "Айфона 6"? "МТС" або будь-який інший оператор - це не так важливо. Адже принципи налаштування служби у всіх компаній однакові! Нерідко проблеми з відправкою мультимедійних повідомлень виникають на нових смартфонах. Цікаво, як включити ММС "Айфоні 6", який включається з нової сім-картою перший раз? Відповідь не змусить себе чекати! Справа все в тому, що при підключенні нової сім-карти і першої реєстрації пристрою в мережі користувачеві приходить спеціальне повідомлення від оператора. Воно необхідно для налаштування мобільного інтернету та обміну MMS. Потрібно відкрити лист і вибрати функцію "Зберегти".
  Іноді це не допомагає. Тоді, як вже було сказано, потрібно набрати налаштування підключення вручну. Відповідна інформація уточнюється у мобільного оператора.
  Як включити ММС "Айфоні 6"? Інструкція і опис

  Включення ММС у "МТС"

  Як налаштувати ММС "Айфоні 6"? "МТС" пропонує наступні дані для успішної роботи функції:
 • APN - mms.mts.ru;
 • ім'я та пароль: mts;
 • проксі - 192168192.1928080.
 • Цю інформацію необхідно набрати в відповідних полях на iPhone в розділі "мережа передачі даних". Але це ще не все! Для завершення операції необхідно відправити sms на номер 8890. Готово! Відтепер зрозуміло, як налаштувати ММС "Айфоні 6"("МТС"). Аналогічним чином необхідно діяти при роботі з будь-яким оператором.

  Підсумки

  Тепер ясно, як вмикається функція ММС в "Айфоні 6". Подібні рекомендації та поради годяться для усіх "яблучних" смартфонів і стільникових операторів. Не можна точно сказати, який саме метод допоможе повернути працездатність MMS. Рекомендується почати з перезавантаження телефону. Далі - перевірити працездатність мережі, тільки потім приступати до налаштувань підключення. Як бути, якщо всі перераховані рекомендації не допомогли втілити задум у життя? У цьому випадку переважніше:
 • Віднести проблемний "Айфон" разом з сім-картою оператора мобільної мережі. Не виключено, що співробітники компанії допоможуть налагодити роботу мультимедійних повідомлень. Ні?
 • Тоді можна сміливо нести "яблучний" смартфон в сервісний центр. Швидше за все, порушення передачі ММС викликані який-небудь поломкою, усунути яку самотужки не вдалося. За певну плату працівники сервісного центру проведуть діагностику пристрою, потім усунуть причину відмови MMS від роботи.
 • Можна вставити сім-карту в інший телефон, зберегти там налаштування мережі і відправити пробне мультимедійне повідомлення. Все працює? Тоді проблема дійсно криється в iPhone. Ні? За таких обставин не виключені проблеми з стільниковим оператором або сім-картою.
  Як включити ММС "Айфоні 6"? Інструкція і опис
  У будь-якому випадку відтепер зрозуміло, як можна включити ММС "Айфоні 6". Насправді все набагато простіше, ніж здається. Головне, знати дані для налаштування мережі і слідувати строго по інструкції виправлення даної несправності, використовуючи різні методи.

  Популярі новини
  Загрузка...