Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція

1402 0 Новини високих технологій

Сьогодні належить розібратися, як синхронізувати контакти iPhone з Gmail. Ні для кого не секрет, що сучасні мобільні пристрої тісно пов'язані з різними інтернет-сервісами. Google-акаунти на телефонах і планшетах активуються досить часто. Вони дозволяють швидко користуватися численними можливостями "Гугла". Іноді власникам "яблучної" продукції необхідно проводити синхронізацію контактів з "Гугл"-аккаунтом. Але цей процес нерідко супроводжується деякими проблемами. Якими саме? Як правильно синхронізувати iPhone Gmail? Про все це буде розказано далі. Насправді відповісти на задані питання простіше, ніж може здатися.


Підготовка

Як синхронізувати контакти iPhone Gmail? Для початку необхідно правильно підготуватися до процедури. Це потрібно для того, щоб уникнути збоїв або несправностей.
Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція
Перед роботою з "Гуглом" потрібно перервати всю раніше встановлену синхронізацію. Коректна реалізація процесу може бути гарантована тільки тоді, коли робота здійснюється тільки з одним сервісом. Також рекомендується закрити всі згорнуті програми, ігри і програми. Це все, що стосується підготовки. Більше ніяких вказівок щодо цього питання немає. Як синхронізувати контакти iPhone 4 Gmail?

З айфона на "Гугл"

Все гранично просто. Насправді з процесом впорається навіть починаючий власник "яблучних" смартфонів. Для встановлення синхронізації насамперед необхідно додати Google-аккаунт на телефон. Тільки так вдасться втілити задум у життя.
Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкціяЩо конкретно необхідно зробити? Буде потрібно:
 • Включити мобільний пристрій. Почекати, поки вона буде готова до роботи. Якщо смартфон вже був включений, необхідно завершити роботу з раніше відкритими програмами.
 • Зайти в меню "Налаштування" - iCloud.
 • Вибрати пункт "Пошта, контакти, календарі".
 • У вікні натиснути "Додати обліковий запис".
 • Вивчити запропонований список сервісів. Як синхронізувати контакти iPhone Gmail? Для цього треба натиснути на рядок Google.
 • Ввести запитувані дані. Зазвичай мова йде про ім'я/нік, адресу електронної пошти на Гуглі, а також про пароль. Після цього клацнути по кнопці "Далі".
 • Вибрати дані, які будуть синхронізуватися. У нашому випадку це "Контакти". Необхідно просто перевести перемикач, розташований напроти надпису в положення "Вкл.".
 • Клікнути по "Зберегти".
 • От і все. Якщо все зроблено правильно, то вже через кілька секунд почнеться синхронізація даних. Відбувається операція в автоматичному режимі. Користувачеві не доведеться додатково виконувати які-небудь дії.

  З Google на айфон

  Відтепер зрозуміло, як синхронізувати контакти iPhone з Gmail. А що робити, якщо потрібно провести операцію навпаки? Тобто перенести дані з "Гугла" на айфон? Зробити це не так важко, як здається. Але, як правило, основна маса операцій проводиться за допомогою комп'ютера. З даного пристрою зручніше працювати з електронною поштою. Як синхронізувати контакти з Gmail на iPhone 6?
  Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція
  Досить дотримуватися наступної інструкції:
 • Відкрити Google. Пройти авторизацію в електронній пошті з наявного облікового запису.
 • Клікнути в лівій верхній частині вікна на напис Gmail.
 • Натиснути на кнопку "Контакти".
 • У верхній частині з'явилася сторінки натиснути на напис "Ще/Додатково".
 • Клацнути по "Експорт".
 • Відзначити групи контактів, які хочеться перенести. В розділі "Формат" необхідно поставити позначку навпроти vCard.
 • Клацнути по кнопці з написом "Експорт".
 • Отриманий документ завантажити на смартфон за допомогою будь-якого додатку. Можна використовувати iFunBox або iTunes.
 • Відтепер зрозуміло, як синхронізувати контакти iPhone з Gmail в обох напрямках. Якщо хочеться перенести дані з пошти на телефон, можна скористатися ще одним невеликим секретом.

  Швидкий експорт

  Яким саме? Швидка синхронізація контактів Gmail ґрунтується на особливому методі передачі vCard. Про що йдеться? Щоб швидко перенести телефони з електронної пошти на iPhone, необхідно виконати всі раніше запропоновані кроки (до 7 включно). Далі отриманий vCard буде потрібно надіслати електронною поштою на адресу, налаштований на айфоні. Після - відкрити зі смартфона документ і вибрати "Створити нові" або "Додати до існуючих".
  Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція

  Замість висновку

  Сьогодні ми вивчили, як синхронізувати нотатки iPhone з Gmail, а також контакти та інші дані. Насправді все набагато простіше, ніж здається. Головне - мати електронну пошту на Google. Більше ніяких перевірених і дієвих способів синхронізації смартфона з "Гуглом" немає. Дотримуючись запропонованих алгоритмів, можна за кілька хвилин перенести контакти, нотатки та календарі на пошту Google.

  Популярі новини
  Загрузка...