Новини високих технологій
» » Як зберегти контакти з "Андроїда" на комп'ютер: покрокова інструкція

Як зберегти контакти з "Андроїда" на комп'ютер: покрокова інструкція

22-03-2017, 20:33
1 340
Смартфони і планшети стали невід'ємною частиною повсякденного життя більшої частини населення. Для зв'язку з іншим користувачем достатньо зайти в «Контакти» і в кілька кліків подзвонити або надіслати текстове повідомлення абоненту. В гаджетах, що працюють на базі операційної системи Android, вбудована функція, що дозволяє здійснювати синхронізацію контактів. Однак про це знають не багато, і тому власники смартфонів часто стикаються з такою проблемою, як зберегти контакти з «Андроїда» на комп'ютер або інший телефон.


Що таке синхронізація контактів і для чого вона необхідна?

Не секрет, що в останні роки почастішали крадіжки смартфонів. Також багато людей можуть просто втратити гаджет. Іноді в ході непередбачених ситуацій телефон може серйозно постраждати. В таких випадках буває важко відновити всі контакти, так як записником вже майже ніхто не користується.
Щоб уникнути подібних проблем, необхідно заздалегідь підготуватися і дізнатися, як зберегти контакти з «Андроїда» на комп'ютер. Завдяки тому, що операційна система Android розроблялася в компанії Google, провести синхронізацію контактів досить просто. Всі дані завантажуються в хмарне сховище, де користувач може переглядати і редагувати їх. До того ж доступ до даних можна отримати з будь-якого пристрою: смартфона, планшетного комп'ютера. Дана функція корисна при зміні гаджета, досить підключити до смартфону обліковий запис у системі Google, і все контакти автоматично відновляться.

Як виконати синхронізацію на смартфоні або планшеті?

Синхронізація контактів в смартфоні здійснюється досить просто. Далі надана інформація про те, як зберегти контакти з «Андроїда» на комп'ютер покроково.


Для того щоб синхронізація даних вдалася, необхідно бути зареєстрованим у системі Google. Потім: Відкрити меню «Налаштування» в смартфоні. Перейти у вкладку «Облікові записи та синхронізація». Клацнути по пункту «Додати обліковий запис». Із запропонованого списку вибрати «Додати новий запис», якщо необхідно пройти реєстрацію в Google. Або «Прив'язати вже існуючий», якщо поштова скринька вже зареєстрований. Ввести дані облікового запису. Вийти з меню «Налаштування» і перейти в «Контакти». Відкрити меню налаштування і вибрати пункт «Імпорт/Експорт». З випав списку вибрати місце, звідки будуть скопійовані дані: сім-карта, пам'ять телефону або карта пам'яті. Після вибору розташування контактів необхідно зазначити обліковий запис, з яким будуть синхронізовані дані. Вибрати потрібні контакти і натиснути «Копіювати».

Як зберегти контакти з «Андроїда» на комп'ютер?

Синхронізація контактів виконана. Залишилося дізнатися, як зберегти контакти з «Андроїда» на комп'ютер. Тепер можна переглянути всі контакти, перенесені в хмарне сховище, з комп'ютера. Для цього необхідно авторизуватись у системі Google через будь-який браузер. Переглянути дані можна у вкладці «Google Контакти», яка розташована на сторінці електронного ящика. Таким чином можна не просто переглянути всі контакти, але і виконати декілька дій. Дані можна редагувати, копіювати і видаляти. Сервіс дозволяє користувачеві об'єднати однакові контакти.
Залишилося зрозуміти, як зберегти контакти з «Андроїда» на комп'ютер і назад. У випадку зі смартфоном досить просто ввести дані облікового запису, і вони відображаються в телефонній книзі. Скопіювати дані на комп'ютер. Необхідно: Перейти у вкладку «Контакти». Вибрати пункт «Додатково». В меню клацнути по «Експорт». Вибрати формат, в якому будуть збережені дані (vCard, CSV для Outlook і Google CSV). Клікнути «Експорт». Далі дані будуть збережені на персональний комп'ютер.

Синхронізація даних без підключення до Інтернету

Але якщо немає доступу до Інтернету, то як зберегти контакти з «Андроїда» на комп'ютер? Samsung, HTC, Xiaomi, Miezu і пристрої інших марок можуть бути відрізані від Всесвітньої павутини. Як бути в таких випадках?


Зневірятися не варто, створити додаткову копію контактів можна за допомогою бекапа. Після цього можна не турбуватися про те, як зберегти контакти з «Андроїда» на комп'ютер. По USB вони будуть перенесені в надійне сховище за кілька хвилин.

Перенесення даних з комп'ютера на пристрій Android

Після того як всі контакти були синхронізовані з аккаунтом в системі «Гугл», а після експортовані на жорсткий диск, власникові смартфона залишилося зрозуміти, як перенести інформацію назад на телефон.
Виконати перенесення даних можна кількома способами: Через USB-з'єднання. Таким чином необхідно перенести файл контактів з комп'ютера в пам'ять телефону. Передати файл через Bluetooth. Але найпростіший спосіб відновлення контактів - додавання «Гугл»-аккаунта в смартфон.

Перенесення контактів з пристрою Android на «Андроїд» або айфон

Перенести контакти з одного смартфона на інший можна і без допомоги комп'ютера. Для того щоб скопіювати дані на інший пристрій Android, вихід в Інтернет не потрібно. Необхідно: Зайти в меню «Контакти». Вибрати «Імпорт/Експорт». Зберегти дані на карту пам'яті. Передати файл через Bluetooth або вставити карту пам'яті в інший смартфон і провести імпорт даних з файлу.
На жаль, даний метод може не спрацювати при перенесенні даних на пристрій на базі iOS. Різні операційні системи підтримують різні формати даних. Надійніше скористатися синхронізацією через акаунт у системі «Гугл». Виконати процедуру синхронізації контактів з аккаунтом в "Гугл" або зберегти дані в окремий файл - справа кількох хвилин. Але це дія допоможе убезпечити себе від втрати всіх контактів у разі непередбаченої ситуації.
Цікаво по темі
Як перенести контакти з «Нокіа» на «Андроїд»? Інструкція
Як перенести контакти з «Нокіа» на «Андроїд»? Інструкція
Ви вирішили замінити простий Nokia Phone на смартфон Android? У цьому випадку вас, швидше за все, зацікавить...
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Іноді в житті сучасної людини настає момент, коли всякі настирливі особистості починає йому набридати ...
Як перенести контакти з Gmail на Gmail? Інструкція. Пошта Gmail
Як перенести контакти з Gmail на Gmail? Інструкція. Пошта Gmail
Якщо користувач заводить новий електронний ящик, то, швидше за все, він йому потрібен під якусь конкретну задачу, наприклад отримувати розсилку з
Як відв'язати телефон облікового запису Google: кілька способів
Як відв'язати телефон облікового запису Google: кілька способів
Як відв'язати телефон облікового запису Google? Зробити це можна безліччю способів: деякі передбачають повне видалення облікового запису, інші