Новини високих технологій
» » Помилка Windows Installer при установці iTunes: як виправити?

Помилка Windows Installer при установці iTunes: як виправити?

14-03-2017, 14:46
633
Як відомо, установка iTunes навіть в Windows-системи не відрізняється особливою складністю. Вважається, що спочатку «яблучні» програми на «майкрософтовские» операційні системи не були розраховані. Тим не менш сьогодні вони зовсім просто інсталюються в середу будь ОС Windows. Ось тільки система часто здатна видавати повідомлення на кшталт «Помилка Windows Installer при установці iTunes». Чому так відбувається і як обійти цю проблему - читайте далі.

Помилка Windows Installer при установці iTunes: в чому причина?

Почнемо з того, що два гіганта програмного забезпечення, що називається, займаються недобросовісною конкуренцією, постійно ставлячи один одному палиці в колеса. Потрібно встановити драйвери специфічні, то зробити апдейт, то ще щось.

Природно, Microsoft не збирається поступатися місцем в рейтингу використання віртуальних магазинів, де можна купити і завантажити музику чи відео. Неважко зміркувати, що iTunes, хоч і має адаптовану версію під Windows, досить часто не хоче встановлюватися тільки з причини діють у системі обмежень. При цьому видається повідомлення «Помилка Windows Installer при установці iTunes». Як з цим боротися? Є кілька простих способів, які зможе освоїти будь-який користувач. До розгляду пропонується найпростіше рішення.

Помилка Windows Installer при установці iTunes: як вирішити проблему? Попередні дії

Більшість фахівців рекомендують спочатку завантажити з офіційного ресурсу саму останню версію програми-інсталятора (iTunesSetup), а потім в папці завантаження створити її копію з перейменуванням. Копії слід змінити розширення інсталяційного файлу EXE на ZIP. Зробити це можна тільки за умови включення режиму відображення розширень зареєстрованих файлів в середовищі Windows або скористатися оболонками начебто Norton Commander. В результаті в тому ж «Провіднику» вихідна папка буде містити два об'єкти, які можна розрізнити навіть по блокам. В принципі, EXE-файл можна видалити (він більше не знадобиться).

Видалення та повторна інсталяція компонентів Apple Software Update

Тепер починається найголовніше. Потрібно зайти в розділ установки і видалення програм через стандартну «Панель управління» і видалити компонент оновлення програмного забезпечення Apple (в процесі деінсталяції буде видалено клієнт оновлення iTunes).
Краще, звичайно, використовувати спеціальні утиліти для повного видалення зі скануванням залишкових файлів і ключів реєстру (наприклад, iObit Uninstaller). Це допоможе уникнути проблем, що можуть виявитися в процесі повторної установки. До речі, не забудьте і про такому моменті, як Bonjour (він, правда, встановиться заново при інсталяції iTunes, хочете ви цього чи ні).
Тепер потрібно розпакувати перейменований архівний файл ZIP і витягнутої папці запустити інсталятор оновлювача (Apple Software Update) з розширенням MSI. По закінченні процесу потрібно зробити перезавантаження системи, інакше помилка Windows Installer при установці iTunes з'явиться знову.
Помилка Windows Installer при установці iTunes: як виправити?
Наступним кроком стане запуск оригінального установника iTunes з тієї ж розпакованої ZIP-папки. Знову ж по завершенні інсталяції потрібно перезавантажити комп'ютер. Далі встановлена програма буде працювати без всяких проблем і збоїв.
Якщо ж проблема з'явиться знову, можливо, доведеться деінсталювати супутні додатка Apple з того ж розділу установки і видалення програм, залишивши тільки iTunes. Як правило, абсолютна більшість програмних продуктів Apple містять в коді перехресне звернення до посилань, пропонує оновити або встановити те або інше, хоча за великим рахунком воно є абсолютно непотрібним і марним.

Підсумок

Це тільки один метод вирішення проблеми несумісності інсталятора Windows і iTunes. Серед інших методик можна відзначити оновлення самого інсталятора Windows до актуальної версії, редагування правил і заборон на рівні групових політик, використання системного реєстру і т. д. Але все це виглядає досить складним, щоб займатися пересічному користувачеві. А вищенаведене рішення вважається самим простим і доступним для розуміння. До речі, якщо хтось сподівається на утиліту Fix It, це не допоможе! При всій повазі у цій програмі, вона все одно не виправляє виникає помилку. Перевірено не одним користувачем.
Цікаво по темі
iTunes не встановлюється: причини та способи усунення проблеми
iTunes не встановлюється: причини та способи усунення проблеми
Одним з найпопулярніших додатків для «яблучних» пристроїв є програма iTunes. Не встановлюється вона ...
Як iTunes оновити до останньої версії?
Як iTunes оновити до останньої версії?
В даний час можна знайти не один десяток різних медіаплеєрів. Одним з найпопулярніших серед них є iTunes...
Як повністю видалити «Айтюнс» з комп'ютера: стандартна процедура і додаткові кошти
Як повністю видалити «Айтюнс» з комп'ютера: стандартна процедура і додаткові кошти
На жаль, хоч програма iTunes і вважається одним з найбільш універсальних засобів для синхронізації «яблучних» девайсів з комп'ютерними системами,
iPhone не синхронізується з iTunes: чому виникає така проблема і як її виправити?
iPhone не синхронізується з iTunes: чому виникає така проблема і як її виправити?
Пристрої від Apple, як iPhone і iPad у взаємодії з програмними продуктами вважаються одними з найнадійніших. Тим не менше і вони не застраховані від
Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
Як встановити iTunes на комп'ютер і як оновити до останньої версії? Ці операції дуже прості, і зводяться вони до декількох кроків. Саме про це
Як видалити iTunes з комп'ютера цілком і повністю
Як видалити iTunes з комп'ютера цілком і повністю
На жаль, широко розрекламована і дуже популярна програма iTunes для синхронізації Apple-девайсів з комп'ютерами в середовищі Windows, з часом дуже