Помилка Windows Installer при установці iTunes: як виправити?

564 0 Новини високих технологій

Як відомо, установка iTunes навіть в Windows-системи не відрізняється особливою складністю. Вважається, що спочатку «яблучні» програми на «майкрософтовские» операційні системи не були розраховані. Тим не менш сьогодні вони зовсім просто інсталюються в середу будь ОС Windows. Ось тільки система часто здатна видавати повідомлення на кшталт «Помилка Windows Installer при установці iTunes». Чому так відбувається і як обійти цю проблему - читайте далі.

Помилка Windows Installer при установці iTunes: в чому причина?

Почнемо з того, що два гіганта програмного забезпечення, що називається, займаються недобросовісною конкуренцією, постійно ставлячи один одному палиці в колеса. Потрібно встановити драйвери специфічні, то зробити апдейт, то ще щось.

Помилка Windows Installer при установці iTunes: як виправити?
Природно, Microsoft не збирається поступатися місцем в рейтингу використання віртуальних магазинів, де можна купити і завантажити музику чи відео. Неважко зміркувати, що iTunes, хоч і має адаптовану версію під Windows, досить часто не хоче встановлюватися тільки з причини діють у системі обмежень. При цьому видається повідомлення «Помилка Windows Installer при установці iTunes». Як з цим боротися? Є кілька простих способів, які зможе освоїти будь-який користувач. До розгляду пропонується найпростіше рішення.

Помилка Windows Installer при установці iTunes: як вирішити проблему? Попередні дії

Більшість фахівців рекомендують спочатку завантажити з офіційного ресурсу саму останню версію програми-інсталятора (iTunesSetup), а потім в папці завантаження створити її копію з перейменуванням. Копії слід змінити розширення інсталяційного файлу EXE на ZIP. Зробити це можна тільки за умови включення режиму відображення розширень зареєстрованих файлів в середовищі Windows або скористатися оболонками начебто Norton Commander. В результаті в тому ж «Провіднику» вихідна папка буде містити два об'єкти, які можна розрізнити навіть по блокам. В принципі, EXE-файл можна видалити (він більше не знадобиться).

Видалення та повторна інсталяція компонентів Apple Software Update

Тепер починається найголовніше. Потрібно зайти в розділ установки і видалення програм через стандартну «Панель управління» і видалити компонент оновлення програмного забезпечення Apple (в процесі деінсталяції буде видалено клієнт оновлення iTunes).
Помилка Windows Installer при установці iTunes: як виправити?
Краще, звичайно, використовувати спеціальні утиліти для повного видалення зі скануванням залишкових файлів і ключів реєстру (наприклад, iObit Uninstaller). Це допоможе уникнути проблем, що можуть виявитися в процесі повторної установки. До речі, не забудьте і про такому моменті, як Bonjour (він, правда, встановиться заново при інсталяції iTunes, хочете ви цього чи ні).
Помилка Windows Installer при установці iTunes: як виправити?
Тепер потрібно розпакувати перейменований архівний файл ZIP і витягнутої папці запустити інсталятор оновлювача (Apple Software Update) з розширенням MSI. По закінченні процесу потрібно зробити перезавантаження системи, інакше помилка Windows Installer при установці iTunes з'явиться знову.
Помилка Windows Installer при установці iTunes: як виправити?
Наступним кроком стане запуск оригінального установника iTunes з тієї ж розпакованої ZIP-папки. Знову ж по завершенні інсталяції потрібно перезавантажити комп'ютер. Далі встановлена програма буде працювати без всяких проблем і збоїв.
Якщо ж проблема з'явиться знову, можливо, доведеться деінсталювати супутні додатка Apple з того ж розділу установки і видалення програм, залишивши тільки iTunes. Як правило, абсолютна більшість програмних продуктів Apple містять в коді перехресне звернення до посилань, пропонує оновити або встановити те або інше, хоча за великим рахунком воно є абсолютно непотрібним і марним.

Підсумок

Це тільки один метод вирішення проблеми несумісності інсталятора Windows і iTunes. Серед інших методик можна відзначити оновлення самого інсталятора Windows до актуальної версії, редагування правил і заборон на рівні групових політик, використання системного реєстру і т. д. Але все це виглядає досить складним, щоб займатися пересічному користувачеві. А вищенаведене рішення вважається самим простим і доступним для розуміння. До речі, якщо хтось сподівається на утиліту Fix It, це не допоможе! При всій повазі у цій програмі, вона все одно не виправляє виникає помилку. Перевірено не одним користувачем.

Популярі новини
Загрузка...