Новини високих технологій
» » Як видалити iTunes з комп'ютера цілком і повністю

Як видалити iTunes з комп'ютера цілком і повністю

13-12-2016, 15:53
949
На жаль, широко розрекламована і дуже популярна програма iTunes для синхронізації Apple-девайсів з комп'ютерами в середовищі Windows, з часом дуже часто починає давати збій, особливо при спробі оновлення і програми, і безпосередньо гаджета). І тут гостро постає питання про те, як видалити iTunes цілком і повністю. Зробити це досить просто, проте слід звернути увагу на деякі важливі моменти (це стане в нагоді і при перевстановлення програми).

Як видалити iTunes з комп'ютера: стандартна процедура

Перш ніж приступати безпосередньо до деінсталяції, будь-якому користувачеві потрібно знати, що видаленням тільки шуканого компонента справа не обмежиться.


Пов'язано це з тим, що при установці цього програмного забезпечення в систему інтегрується ще кілька компонентів: QuickTime; Restore; Bonjour; Application Support; Mobile Device Support; Apple Software Update. Таким чином, щоб вирішити проблему того, як видалити iTunes цілком, доведеться мати на увазі, що всі ці компоненти теж підлягають деінсталяції. Залишити можна хіба що підтримку QuickTime з однойменною плеєром. Отже, як видалити iTunes з використанням засобів системи? Досить зайти в розділ програм і компонентів у «Панелі управління», вибрати всі зазначені елементи і зробити деінсталяцію в штатному режимі. Однак тільки цим справа не обмежується. Власний дєїнсталлятор Windows-систем далекий від досконалості, і після видалення програм залишається величезна кількість непотрібного комп'ютерного сміття. Таким чином, щоб повною мірою вирішити проблему того, як видалити iTunes, доведеться, що називається, «підчистити хвости». Про реєстр зараз мова не йде, а от залишкові файли і папки доведеться видаляти вручну.


Як видалити iTunes з комп'ютера повністю: залишкові елементи програм

Для початку слід для себе з'ясувати, чи знадобиться надалі створена в користувальницької директорії медіатека.
Як правило, це каталог iTunes, розташований в папці «Музика» поточного облікового запису. Але з цим проблем немає (видаляється фонотека виключно за бажанням). Але ось що залишилися від програм папки і файли, доведеться чистити самому: в папці Program Files видаляються каталоги iTunes, iPod і Bonjour; в каталозі Apple, який знаходиться в папці Common Files, розташованої в папці Program Files, видаленню підлягають каталоги Mobile Device Support, Apple Application Support і CoreFP. Потім в обов'язковому порядку слід повне перезавантаження системи. Тільки після цього можна говорити про те, що всі елементи встановлених раніше компонентів iTunes були видалені повністю.

Використання спеціальних засобів

Втім, такі процедури багатьом користувачам можуть здатися дещо незручними або навіть кумедними. Щоб не виробляти подібні маніпуляції в ручному режимі, і не витрачати дорогоцінний час і сили, питання того, як видалити iTunes, можна зовсім просто вирішити за допомогою спеціалізованих програм-дєїнсталлятор. В якості найбільш потужних засобів можна запропонувати програми на кшталт Revo Uninstaller або iObit Uninstaller.
Вони здатні виробляти деінсталяцію основних додатків та їх залишкових компонентів повністю в автоматичному режимі без участі користувача. У списку видаляються програм потрібно знайти всі вищевказані компоненти, виділити їх і натиснути кнопку видалити. Зверніть увагу на те, що ці компоненти можна виділяти масово, чого кошти Windows зробити не дозволяють.
Далі запускається процедура видалення стандартного, а потім стартує поглиблене сканування на предмет наявності залишилися каталогів, файлів і ключів реєстру. Всі знайдені результати потрібно видалити, при цьому зазначивши рядок знищення об'єктів. На закінчення можна зробити перезавантаження.

Висновок

Ось і все, що стосується видалення iTunes. Як уже можна було помітити, зробити це досить просто. Якщо деінсталяція буде проводитись в ручному режимі, обов'язково потрібно звернути увагу на залишки від програм і видалити їх самому. В іншому проблем бути не повинно. Після всіх цих процедур додаток можна інсталювати заново, і працювати вона буде цілком пристойно.
Цікаво по темі
Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
Як встановити iTunes на комп'ютер і як оновити до останньої версії? Ці операції дуже прості, і зводяться вони до декількох кроків. Саме про це
WinPcap – що це за програма?
WinPcap – що це за програма?
WinPcap – що це за програма? Дане застосування призначене для того, щоб мережева карта мала можливість працювати в гібридному режимі. Також відомо,
QkSee: що за програма і як її видалити цілком і повністю
QkSee: що за програма і як її видалити цілком і повністю
Деякі користувачі комп'ютерів, так чи інакше пов'язані з інтернет-серфінгом, іноді стикаються з невідомо звідки взявся в системі процесом QkSee. Що
Як видалити "Автокад" повністю з комп'ютера? Програма AutoCAD: інструкція з видалення
Як видалити "Автокад" повністю з комп'ютера? Програма AutoCAD: інструкція з видалення
Видалення програм - справа не таке вже й просте. У даній статті буде розказано про те, як остаточно позбутися програми під назвою "Автокад" на
Видалення програм в Windows 8: способи та інструкції
Видалення програм в Windows 8: способи та інструкції
Якщо ви недосвідчений користувач Windows 8 та й взагалі, будь Windows, то ця стаття саме для вас. У ній ми торкнемося тему: "Видалення програм в
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Детальніша інформація по роботі з аудіокнигами, завантаженням їх на "Айфон" і інших методах прослуховування аудіо-літератури на смартфоні.