Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення

932 0 Новини високих технологій

Як встановити iTunes на комп'ютер і як оновити до останньої версії? Ці операції дуже прості, і вони зводяться до кількох крокам. Саме про це йтиметься в цій статті. Причому буде описана установка як на ПК, так і на Mac.

Що потрібно знати про iTunes

Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
Дана програма призначена тільки для персональних комп'ютерів (портативних або настільних). Інсталяція на мобільні пристрої неможлива. Поширюється iTunes абсолютно безкоштовно. Якщо комусь запропоновано придбати її за гроші, не потрібно в це вірити, так як призначення її зовсім не комерційне. Завантажити iTunes можна з офіційного сайту. Якщо завантажувати в мобільні пристрої контент без цієї програми ще можливо, відновлювати або оновлювати прошивку не вийде.


Як встановити iTunes на комп'ютер

Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
Як і будь-яке інше додаток, iTunes встановлюється самим стандартним чином в будь-якій операційній системі. Сумісна вона з усіма більш-менш новими версіями. У першу чергу потрібно завантажити програму для операційної системи з офіційного сайту Apple. Як завантажити iTunes на комп'ютер? На сайті потрібно потрапити на відповідну сторінку і натиснути на кнопку для скачування. Система запропонує вибрати папку для збереження. Потрібно вибрати будь-яке зручне місце. Потім слід перейти в директорію з завантаженим установником, який у своїй назві містить і номер версії. Для операційної системи Windows він має розширення .exe, а для Mac OS .dmg. Потрібно запустити його і слідувати інструкціям інсталятора.


Етапи інсталяції

Щоб встановити програму iTunes на комп'ютері, доведеться пройти чотири етапи:
 • У першому вікні буде короткий опис програми. Потрібно просто натиснути на кнопку «Далі».
 • З'явиться вікно з настройками установки. Тут можна буде додати на Робочий стіл ярлик, зробити iTunes стандартним програвачем і виставити оновлення, а також обрати мову і директорію для інсталяції.
 • Піде процес установки. Потрібно просто почекати.
 • В кінці залишається просто натиснути на кнопку «Готово».
 • Після закінчення процесу інсталяції необхідно перезавантажити комп'ютер. Як встановити iTunes на комп'ютері з Mac OS? Потрібно відзначити, що на багатьох сучасних комп'ютерах на базі Mac OS вже встановлена ця програма за замовчуванням.

  Оновлення iTunes в Windows

  Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
  Після установки і при запусках програма за замовчуванням буде перевіряти, чи є на сервері оновлення. При їх наявності користувачеві буде запропоновано завантажити та встановити їх. Все, що потрібно зробити – це дати згоду на скачування і встановлення в окремому вікні. Перевірити, чи є оновлення, можна без запуску програми, так як їх завантажувач є окремим додатком, що запускається поза iTunes. Він здатний перевіряти оновлення для всіх програм Apple для Windows за розкладом, яке вибере користувач. Перевірка може бути щоденної, щотижневої, щомісячної або її можна зовсім відключити. Встановити цю періодичність можна в пункті налаштувань, що відповідає за розклад. Якщо з тієї чи іншої причини при запуску iTunes автоматична перевірка оновлень не відбувається, можна зробити це вручну. Для цього запускається програма, а потім у меню «Довідка» потрібно вибрати пункт «Оновлення». Запуститься автоматичний пошук оновлень, і, якщо вони є на сервері, спливе повідомлення. Далі потрібно просто слідувати інструкціям програми.

  Оновлення iTunes на Mac

  Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
  Для власників цих пристроїв все набагато простіше, так як перевірка оновлень програмного забезпечення системою проводиться повністю в автоматичному режимі. В основному меню операційної системи потрібно клацнути на зображенні логотипу та вибрати пункт «Оновлення ПЗ». Запуститься програма App Store, і система почне пошук оновлень на сервері. У разі їх наявності програма видасть відповідне повідомлення. У рядку з оновленням потрібно клікнути на «Оновити». Якщо є оновлення для кількох додатків, можна натиснути на кнопку «Оновити все». Залишилося лише дочекатися завантаження та установку, а потім краще перезавантажити пристрій. Можна в OS X перевіряти наявність оновлень вручну. Для цього треба запустити iTunes і з головного меню вибрати пункт «Оновлення». Якщо вони доступні, системою буде видано відповідне повідомлення. Для установки потрібно лише слідувати інструкціям програми. З цим може впоратися навіть дитина.

  Відключення автоматичної перевірки оновлень

  Якщо користувач з якоїсь причини бажає, щоб автоматичний пошук оновлень не проводився, цю функцію можна відключити. В операційній системі OS X потрібно запустити iTunes, відкрити в головному меню «Налаштування» і зайти на вкладку «Доповнення». Тут потрібно зняти галочку з пункту перевірки наявності оновлення в автоматичному режимі. Залишилося лише підтвердити дію. У середовищі Windows для відключення оновлень потрібно запустити програму, а потім у верхньому лівому вікні натиснути на зображення двері і вибрати «Налаштування». На вкладці «Доповнення» знімається відповідна позначка і натискається «Ок». Все готово.

  Підсумки

  Таким чином, тепер ясно, як встановити iTunes на комп'ютер і як оновити. Все досить просто. Процеси аналогічні таким в інших додатках. Складнощів у роботі з iTunes виникнути не повинно.

  Популярі новини
  Загрузка...