Новини високих технологій
» » iPhone не синхронізується з iTunes: чому виникає така проблема і як її виправити?

iPhone не синхронізується з iTunes: чому виникає така проблема і як її виправити?

19-12-2016, 23:07
1 196
Пристрої від Apple, як iPhone і iPad у взаємодії з програмними продуктами вважаються одними з найнадійніших. Тим не менше і вони не застраховані від появи помилок. Зокрема, іноді не синхронізується музика з iTunes на iPhone. Причин може бути досить багато. Особливо сильно це помітно, коли пристрій Apple підключається до комп'ютера або ноутбука з Windows на борту. Але вирішити проблему можна. Далі будуть наведені найпростіші способи, що допомагають вирішити помилки такого роду.


iPhone не синхронізується з iTunes: чому?

Найперша проблема, яка підстерігає будь-якого володаря девайса Apple, полягає в тому, що в Windows відсутня або неправильно встановлений відповідний драйвер пристрою. Мова зараз не йде про те, щоб ініціалізувати той же iPhone як USB-пристрій у сенсі розпізнавання інформації на внутрішньому накопичувачі.
Проблема полягає здебільшого в тому, що керуючої програмі iTunes не вдалося з'єднатися з iPhone в момент спроби здійснення сеансу зв'язку. А це може бути пов'язано з тим, що «глючить» сама програма. Найпростішим виходом стане переустановка iTunes з використанням офіційного інсталятора Windows, завантаженого з сайту розробника або з AppStore.

Не синхронізується музика з iTunes на iPhone: що робити в першу чергу?

Але це тільки комп'ютерні програми. Але ж буває і так, що не синхронізується iPhone з iTunes (помилка 54) безпосередньо на мобільному гаджеті.
Сам виробник рекомендує провести повторну завантаження пристрою, об'єднати файли в медіатеці (причому малими частинами), видалити контент і завантажити його заново, виключивши з нього файли формату PDF. Можливо, проблема того, що iPhone не синхронізується з iTunes, і буде вирішена. Однак варто врахувати і деякі інші моменти.


Повторна авторизація

У деяких випадках може спостерігатися помилка авторизації. Пристрій начебто встановлює зв'язок, але на ділі цього не відбувається. Для виправлення саме таких збоїв потрібно просто вийти з свого облікового запису, після чого провести повторний вхід. В крайньому випадку «учетку» слід видалити, а при перезавантаженні девайса вказати її заново. Іноді це допомагає.

Рішення проблем з бездротовим зв'язком

Гірше, коли iPhone не синхронізується з iTunes по WiFi. Тут доведеться перевіряти налаштування мережі безпосередньо в системі Windows з установкою коректних параметрів протоколу TCP/IP четвертої версії (v4), яка на сьогоднішній момент використовується найбільш активно (версія IPv6 до нас ще не дійшла).
У найпростішому випадку слід встановити отримання адрес на автомат, але іноді для завдання параметрів DNS можна скористатися сервісами Google, адреси яких складаються з чотирьох вісімок або двох вісімок і двох четвірок.

Скинути налаштування і переустановка операційної системи

Нарешті, якщо і після цього видається помилка, яка свідчить про те, що iTunes не вдалося з'єднатися з iPhone, можна спробувати зробити загальний скид. Для цього потрібно використовувати меню видалення особистих даних і параметрів з основного розділу.
Якщо ж і після цього спостерігається ситуація, коли iPhone не синхронізується з iTunes, доведеться застосовувати більш жорсткі методи.
В цьому випадку потрібно закрити всі програми і на комп'ютері Apple або PC викликати додаток Finder, після чого для Apple затиснути клавішний варіант Ctrl + Cmd + G (для Windows це не працює), де потрібно прописати /var/db/lockdown (відбудеться розблокування). У Windows можна ще спробувати зайти в директорію AppData, яка є прихованою, і видалити звідти каталог Apple, але думається, це не найкращий варіант.

Висновок

Як видно з усього вищенаведеного матеріалу, питання про те, чому iPhone не синхронізується з iTunes, можна вважати вичерпаним. Насправді в більшості випадків вдаватися до повної переінсталяції системи або скачування нової прошивки не потрібно. Досить буде методів, які були описані вище. Хіба Мало, може, і звичайна перезавантаження девайса допоможе. Так і переустановка програмного забезпечення у вигляді аплету на телефоні і комп'ютері з Windows теж не завадить. З іншого боку, якщо всі вищевикладені способи не допомагають і не синхронізується музика з iTunes з iPhone, задовольнятися тим, що є, теж не варто. Принаймні, самим простим рішенням можна назвати видалення програми iTunes з комп'ютера з Windows на борту (причому абсолютно неважливо, який саме версії) і повторну установку з подальшим входом в обліковий запис через наявний AppleID. Але якщо говорити саме про Windows, у деяких випадках може знадобитися видалення апдейтів, які викликають помилки подібного роду. Зробити це можна через відповідне меню «Панелі управління» із застосуванням функції деінсталяції останніх установок. Але і на самому айфоні доведеться провести перезарузку (це як мінімум). В іншому, здається, особливих проблем не передбачається. Ситуація така, що або сама проблемне пристрій може бути перезагружено, або буде проведена повторна інсталяція програми і на смартфоні, так і на комп'ютері. В іншому, як вже зрозуміло, проблем немає. Завантажувати останню версію iOS не варто, тим більше, що ті ж четверті версії iPhone оновлення не підтримують. А чи потрібно вам це? Так, м'яко кажучи, і смартфон можна «угробити».
Але принципово систему полагодити можна, і дуже навіть просто. Для цього варто просто слідувати рекомендаціям, викладеним вище. А сама проблема, яким саме чином провести встановлення зв'язку мобільного пристрою й комп'ютера, залишається за користувачем. У будь-якому випадку варіант дій можна знайти. Але саме перезавантаження потрібно спочатку. Акцент встановлюється саме на цьому. До того ж переустановка самої програми або її апдейти можуть вирішити деякі проблеми, пов'язані з відсутністю синхронізації.
Цікаво по темі
Як перепрошити "Андроїд" через комп'ютер або без нього
Як перепрошити "Андроїд" через комп'ютер або без нього
Напевно, кожен, хто користувався планшетними комп'ютерами, стикався з тими чи іншими проблемами програмного забезпечення. Деякі можна було вирішити
Джейлбрейк: як видалити правильно?
Джейлбрейк: як видалити правильно?
Досить часто проблемою, з-за якої щось або перестає працювати, або відмовляється функціонувати, як годиться, стає саме джейлбрейк. Як видалити його з
Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
Як встановити iTunes на комп'ютер? Інструкція з встановлення та оновлення
Як встановити iTunes на комп'ютер і як оновити до останньої версії? Ці операції дуже прості, і зводяться вони до декількох кроків. Саме про це
Як видалити iTunes з комп'ютера цілком і повністю
Як видалити iTunes з комп'ютера цілком і повністю
На жаль, широко розрекламована і дуже популярна програма iTunes для синхронізації Apple-девайсів з комп'ютерами в середовищі Windows, з часом дуже
Iphone: блокування активації. Як перевірити і зняти блокування?
Iphone: блокування активації. Як перевірити і зняти блокування?
Опис функції блокування активації в смартфонах Apple. Перевірка блокування активації iPhone і докладний опис процесу розблокування.
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Детальніша інформація по роботі з аудіокнигами, завантаженням їх на "Айфон" і інших методах прослуховування аудіо-літератури на смартфоні.