Як iTunes оновити до останньої версії?

662 0 Новини високих технологій

В даний час можна знайти не один десяток різних медіаплеєрів. Одним з найпопулярніших серед них є iTunes, розробники якого регулярно додають до нього новий функціонал. У зв'язку з цим у користувачів програми нерідко виникає питання, якими способами можна iTunes оновити.

Що собою являє iTunes

Як iTunes оновити до останньої версії?
Програма iTunes є розробкою компанії Apple, і вона безкоштовно розповсюджується для операційних систем Windows і macOS. З її допомогою користувачі можуть організовувати і відтворювати різні мультимедійні файли, а також здійснювати їх покупку через фірмовий магазин програми iTunes Store. Медаплеер може працювати на більшості пристроїв компанії Apple, а також підтримує можливість потокової трансляції медіа.


Способи оновлення iTunes

Висока функціональність програми є однією з причин великої популярності програми. Щорічно розробники додають йому нові можливості, але, як вже говорилость раніше, для доступу до них необхідно iTunes оновити. І на цьому етапі у деяких користувачів додатки виникають проблеми. Щоб оновити iTunes до останньої версії, можна вибрати один з декількох способів. Два з них мають на увазі наявність підключення до мережі Інтернет перед стартом оновлення - обидва алгоритми забезпечують автоматичну установку програми, а третій спосіб підійде для користувачів, пристрій яких знаходиться поза зоною доступу мережі.

Автоматичне оновлення

Два способи, які вимагають наявність Інтернет-мережі дуже схожі. Перший - найпростіший. При запуску програми, у разі наявності оновлення, зазвичай спливає вікно з пропозицією оновити версію iTunes. Після його появи необхідно вибрати кнопку "Завантажити iTunes", яка і зробить автоматичну установку програми.
Як iTunes оновити до останньої версії?
Якщо ж у налаштуваннях був відключений автоматичний пошук нової версії програми, то необхідно зайти в розділ "Довідка", в якому слід вибрати пункт "Оновлення". У вікні буде представлений список програм, що мають більш нову версію. Відзначивши пункт з назвою iTunes, слід натиснути на кнопку "Встановити 1 елемент", що запустить програму автоматичного оновлення.


Пряме завантаження

Третій спосіб підійде для тих користувачів, які не знають, як оновити iTunes на комп'ютері, не має виходу в Інтернет. Необхідно провести завантаження вручну:
 • Зайшовши на офіційний сайт компанії Apple, слід знайти розділ "iTunes".
 • Тут у верхній панелі потрібно вибрати пункт "Завантажити".
 • На сторінці буде опис системних вимог для установки програми і у разі, якщо пристрій їм повністю задовольняє, можна переходити до завантаження інсталяційного файлу, натиснувши кнопку "Завантажити".
 • Після завершення завантаження необхідно скопіювати файл на будь-який портативний пристрій, наприклад, USB-флешку або CD-диск, яке в подальшому потрібно буде вставити в комп'ютер.
 • Відкривши збережений файл, ви запустіть програму установки, і, слідуючи вказівкам, почнете процес оновлення.
 • Після цього залишиться лише дочекатися завершення виконання інсталяційного файлу, а також перезавантажити комп'ютер.

  Як iTunes оновити до останньої версії?

  Проблеми з оновленням

  Іноді при бажанні iTunes оновити або перевстановити можуть виникнути проблеми, вирішення найбільш поширених з яких наведено нижче:
 • Відсутність прав адміністратора.
 • При запуску інсталяційного файлу користувач може побачити повідомлення про недостатність прав для установки програми. В такому випадку, щоб iTunes оновити або встановити, необхідно або отримати в рамках цієї облікового запису права адміністратора, або попросити користувача, що володіє ними, зробити установку.
 • Конфлікт системи.
 • Ще однією поширеною причиною є конфлікт програми з системою. Одним з факторів може стати файл, який був викачаний для іншої платформи - в такому разі оновити програму не вийде. Крім того, причиною може стати і тривала відсутність оновлення самої системи, оскільки нові версії iTunes включають в себе все нові вимоги. В такому разі, перед установкою програми, необхідно провести оновлення операційної системи.
  Як iTunes оновити до останньої версії?
 • Стара версія.
 • Нерідко, намагаючись оновлення iTunes, користувачі не можуть зробити установку з причини наявності на пристрої вже більш нової версії програми, на відміну від завантаженої. Якщо є необхідність повернутися до більш старої версії, то достатньо видалити встановлену, після чого, перезавантаживши комп'ютер, встановити бажану.
 • Віруси і антивіруси.
 • Крім описаних вище проблем, причиною труднощів з установкою оновлення може стати наявність вірусів на пристрої, які будуть блокувати старт роботи інсталяційного файлу. Для вирішення цієї проблеми досить перевірити систему на наявність шкідливих програм, після чого провести чистку. Проте іноді і самі антивірусні програми можуть стати причиною невдалого оновлення. У деяких випадках антивіруси розпізнають оновлення iTunes як загрозу - в цьому випадку необхідно перед початком установки програми на час відключити Антивірус і потім зробити перезавантаження комп'ютера.

  Популярі новини
  Загрузка...