Новини високих технологій
» » Як перенести контакти на iPhone з Nokia: поради

Як перенести контакти на iPhone з Nokia: поради

2-09-2017, 15:45
589
Сучасні телефони працюють на різних операційних системах. Зміна мобільного пристрою завдає чимало клопоту. Наприклад, при перенесенні списку контактів. Сьогодні ми спробуємо зрозуміти, як перенести контакти на iPhone з Nokia. Ця операція потребує окремої уваги. Про які особливості необхідно пам'ятати? Як можна передати телефонну книгу на "яблучний" смартфон?
Як перенести контакти на iPhone з Nokia: поради

Про способи

Насправді все не так вже й важко. Контакти з Nokia на iPhone перенести набагато простіше, ніж здається. У користувача є певна свобода вибору рішення поставленої задачі. Можна звернути увагу на наступні прийоми: перенесення з SIM-картою; використання iTunes; роботу з iCloud і іншими хмарними сервісами. Це найбільш прості рішення. Крім того, можна замінити iTunes на iTools. В цьому випадку перенесення даних зажадає менше сил.


SIM-карти

Як перенести контакти на iPhone з Nokia? Перше і найпростіше рішення - це використання старої сім-карти. Що робити при подібних обставинах? Діяти треба так: Вимкнути Nokia. Вийняти з відповідного телефону SIM-карту. Вставити "сімку" в iPhone. Включити "яблучний" девайс. Більше нічого не потрібно. Залишається відкрити "Налаштування", "Пошта, контакти, календарі" та "Імпорт з SIM". Ці дії допоможуть перенести контакти з sim-карти в пам'ять "яблучного" смартфона. Перенесення контактів віднімає мінімум часу. Тільки цей прийом допомагає тим, хто не планує змінювати номер телефону. В іншому випадку рекомендується скористатися іншими прийомами.

Експорт з Google

Як перенести контакти на iPhone з Nokia? Наступний розклад - це вивантаження контактів з Google-пошти. Для цього доведеться синхронізувати "Нокію" з "Гуглом". Що саме потрібно зробити? Допоможуть наступні вказівки: Відкрити на Nokia Google. Увійти в пошту. Перейти у розділ "Контакти". Клацнути по кнопці "Ще". Клацнути по рядку "Експорт". Натиснути на vCard. Зберегти документ на комп'ютері. Це тільки частина всього процесу переносу даних. Як скопіювати контакти на iPhone? Тепер залишилося сформований документ правильно перенести на "яблучний" девайс.Допомога iTunes

Почнемо з використання iTunes. Таке рішення приймається найчастіше. Як перенести контакти на iPhone c Nokia? Як тільки відповідний архів даних готовий, можна приступати до рішучих дій, а саме: Здійснити запуск iTunes на комп'ютері. Ця утиліта безкоштовна. Вона працює з різними операційними системами. Підключити айфон до ПК. Для цієї мети використовується USB-кабель. Пройти авторизацію в "АйТюнс" за допомогою "ЭпплАйДи". Перемістити контакти у вікно iTunes. Вибрати пункти: "Інформація", "Контакти" та "Синхронізувати". Залишається почекати кілька хвилин. Процедура завершиться, і контакти будуть завантажені в "яблучний" девайс.

iCloud в допомогу

Контакти з Nokia на iPhone переносять іноді за допомогою iCloud. Для цього попередньо проводять вивантаження телефонної книги в vCard. Про те, як це зробити, вже було сказано вище. Як тільки відповідний документ з контактами буде сформований, рекомендується поступити наступним чином: Відкрити на ПК icloud.com. Увійти в систему за допомогою профілю Apple ID. Перейти у розділ "Контакти". Натиснути на "Налаштування". Відповідна кнопка виглядає як шестірня. Клікнути по "Імпорт vCard". Вказати шлях до розташування заздалегідь підготовленої телефонної книги. Відкрити iPhone і перейти в iCloud. Натиснути на кнопку "Синхронізувати", потім відкрити "Контакти". Зазвичай останні два кроки виявляються зайвими. Синхронізація з "АйКлауд" відбувається автоматично. Тому перенесення контактів віднімає мінімум часу і сил. Головне - мати підключення до інтернету на мобільному пристрої. В іншому випадку втілити задум в життя ніяк не вийде.

iTools

Замислюючись над тим, як перенести контакти на iPhone з Nokia, користувач повинен бути готовий до нестандартних рішень. Наприклад, використовувати сторонні програми для втілення задуму в життя. До таких програм часто відносять "АйТулс". Ця утиліта чимось нагадує iTunes, але замінити його повною мірою вона не здатна. Як скопіювати контакти на iPhone подібним методом? У вирішенні цього завдання допоможуть наступні дії: Здійснити установку iTools на комп'ютер. Зараз доступні і російська, і англійська версії. Підключити iPhone до комп'ютера. Бажано робити це через USB-кабель. В іншому разі не виключені помилки і збої. Вивантажити список контактів з Nokia. Про цьому процесі нам вже було розказано. Запустити "АйТулс". Перейти у розділ "Контакти" в лівому меню. Перетягнути підготовлену телефонну книгу у відповідне поле iTools. Але і це ще не всі можливі рішення. Деякі користувачі здатні перенести телефонну книгу з Nokia на iPhone без додаткових утиліт.

Синхронізація з Google

А саме - шляхом синхронізації "яблучного" пристрою з поштою від "Гугл". У цьому випадку імпорт даних проводиться буквально в кілька натискань.
Що робити? На iPhone потрібно виконати наступні дії: Відкрити налаштування девайса. Вибрати пункт "Пошта, контакти, календарі". Клацнути по рядку "Додати обліковий запис". В меню натиснути на рядок з написом Google. Вказати дані від профілю Google. Він попередньо повинен був використовуватися на телефоні Nokia. Натиснути на "Синхронізацію". Поставити позначку біля пункту "Контакти". Всі інші позначки бажано зняти. Підтвердити дії. На цьому етапі відбудеться синхронізація "яблучного" пристрою з Гугл-поштою, і контакти з Nokia будуть успішно скопійовано.
Цікаво по темі
Як здійснити перенесення контактів на Android з Nokia: корисні поради
Як здійснити перенесення контактів на Android з Nokia: корисні поради
Перехід з однієї моделі смартфона на іншу вимагає від користувачів певних знань. Наприклад, сучасні люди можуть зіткнутися з проблемою перенесення
Як можна перенести контакти з Android на Windows Phone: поради та рекомендації
Як можна перенести контакти з Android на Windows Phone: поради та рекомендації
Перехід з одного телефону на інший - процес тривіальний. Але рівно до тих пір, поки мова не йде про копіювання телефонної книги. У даній статті буде
Як перенести контакти з "Самсунга" на "Самсунг" і не тільки: поради та рекомендації
Як перенести контакти з "Самсунга" на "Самсунг" і не тільки: поради та рекомендації
Перенесення даних з телефону на телефон цікавить багатьох людей. Сьогодні нам належить дізнатися, як ...
Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція
Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція
Синхронізація даних на смартфоні є вкрай важливим нюансом. У статті буде розказано про те, як можна синхронізувати дані та контакти між iPhone і
Як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон: поради та рекомендації
Як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон: поради та рекомендації
Деяким може здатися, що передача даних з Android на iPhone є досить важким завданням. Ні для кого не секрет, що айфон працює з операційною системою