Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?

905 0 Новини високих технологій

Досить-таки часто останнім часом у користувачів гаджетів Apple з'являється бажання випробувати якість роботи аналогів на базі операційної системи Android. У даній публікації ви, дорогі читачі, знайдете відповідь на запитання: «Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всі дані?».

Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?
Причин зміни однієї ОС на іншу може бути безліч, але процес переходу має бути максимально простим. А це означає, що знадобиться перенести всі файли (музику, фото та відео), контактну інформацію, прийняті повідомлення, нагадування та події календаря.


Спосіб № 1 - iclaud.com

Існує чотири способи перенесення контактів з "Айфона" на "Андроїд":
 • У кожного користувача техніки Apple обов'язково є обліковий запис Apple ID, вона потрібна не тільки для успішного завантаження додатків з магазину AppStore, але і для синхронізації ПК, телефону або планшета з хмарним сховищем ICloud.
 • Тут головне пам'ятати, що починаючи експорт, потрібно обов'язково виконати налаштування синхронізації контактної інформації. Щоб це зробити в налаштуваннях ICloud, включається повзунок біля пункту "Контакти".
 • Щоб це виконати, потрібно увійти з повноцінного браузера з ПК.
 • За допомогою свого облікового запису Apple ID, відкрийте сайт хмарного сховища ICloud і пройдіть авторизацію. Вибираємо "Контакти" і чекаємо закінчення повного завантаження списку контактів. За допомогою комбінацій клавіш CTRL + A (для Windows) або CMD + A (для MAC) виділяються всі контакти у списку.
 • У нижньому лівому кутку необхідно натиснути на значок шестерінки і вибрати пункт "Експорт vCard".
 • Комп'ютерний браузер автоматично завантажує файл з розширенням vcf. Саме в ньому і зберігаються всі контакти. Цей файл потрібно відправити на новий пристрій і запустити експорт.
 • Такий спосіб дій, як перенести з Iphone на Android контакти, ідеально підходить як для нових смартфонів, так і для стільникових телефонів «минулого століття».


  Спосіб № 2 - My Contacts Backup

  В магазині AppStore є безліч додатків на будь-який смак, які дають можливість експортувати контакти з гаджета Apple. Пропонуємо зупинити вашу увагу на безкоштовній утиліті My Contacts Backup. Для перенесення контактів потрібно зробити кілька простих кроків:
 • Першим ділом, як ви вже зрозуміли, слід завантажити і встановити додаток My Contacts Backup і дозволити йому доступ до контактів смартфона iPhone.
 • Далі натиснути на зелену кнопку Backup і дочекатися завершення процесу.
 • Потім потрібно натиснути на кнопку E-mail і відіслати собі на пошту vcf-файл.
 • Завантажити з пошти vcf-файл і запустити його, при цьому експорт контактів відбудеться автоматично.
 • Спосіб № 3 - iCloud + Dropbox

  Якщо в розібраному раніше способі № 1 вимагалося обов'язкове наявність стаціонарного комп'ютера, то в третьому способі ми розглянемо можливість того, як перенести телефони з Iphone на Android з використанням штатного браузера iOS - Safari.
 • На смартфоні iPhone в браузері Safari потрібно зайти на сторінку iCloud.com
 • Слід натиснути кнопку "Поділитися" і знайти пункт "Повна версія сайту".
 • Після того як завантажиться повна версія сторінки, необхідно авторизуватися, вказавши свої дані від облікового запису Apple ID.
 • Після успішного проходження авторизації, ви потрапите в меню програми iCloud.
 • Відкрити меню "Контакти".
 • У лівому нижньому куті потрібно натиснути на шестірню і двічі торкнутися пункту "Вибрати все". Як тільки вся контактна інформація стане синього кольору, потрібно повторно натиснути на шестірню і вибрати вже "Експорт vCard".
 • Після того як vcf-файл повністю завантажений, в браузері Safari відкриється нова вкладка, в ній необхідно вибрати пункт "Відкрити в" і зберегти в будь-якому зручному для вас хмарному сервісі: DropBox, Google Drive, OneDrive та інших.
 • І останнє, що потрібно зробити, це завантажити з хмарного сховища файл і виконати експорт контактів в пам'ять нового гаджета.
 • Спосіб № 4 - CardDAV

  Ще один спосіб того, як перенести з Iphone на Android контактну інформацію, - це використання спеціального додатка CardDAV і сервера, звичайно ж, iCloud.
  Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?
 • З Google Play гаджет з ОС Android необхідно виконати інсталяцію з назвою CardDAV.
 • У повному списку облікових записів вибираємо додаток CardDAV і натискаємо на його запуск.
 • В якості сервера потрібно використати запис формату p02-contacts.icloud.com. У поля "Ім'я" і "Пароль користувача" вводяться дані свого облікового запису Apple ID. Тиснемо кнопку "Далі".
 • Виконуємо синхронізацію контактної інформації з сервера на телефон, після чого натискаємо "Завершити".
 • У процесі синхронізації контакти автоматично переносяться в пам'ять нашого нового смартфона.
 • Ідея вище запропонованого способу, як перенести номери з "Айфона" на "Андроїд", полягає в прямому експорті своїх контактів з сервера Apple.

  Перенесення даних на Android з пристрою iPhone

  Слід пам'ятати, що успішний перенесення даних залежить від підготовки обох пристроїв, а саме обидва гаджета мають бути обов'язково підключені до мережі Інтернет, а їх акумулятори заряджені на 100 %. Також врахуйте, що в період міграції даних не можна давати пристроїв ніяких сторонніх команд, запускати інші програми, ініціювати ряд дій, які безпосередньо пов'язані з падінням швидкості передачі даних.
  Питання про те, як перенести фото з Iphone на Android тепер вирішене. Для того щоб успішно виконати перенесення, переконайтеся, що вільного місця на другому більш ніж достатньо, а якщо з технічних причин його все ж не вистачає, то слід подбати про наявність встановленої додаткової пам'яті у вигляді флешки.

  Як копіювати файли з одного пристрою на друге?

  Копіювання файлів з Iphone на Android можна виконувати як з Windows, так і з Mac.
  Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?
 • Для ОС Windows необхідно виконати підключення iPhone до ПК. Потім потрібно зайти в папку «Мій комп'ютер» і знайти там iPhone. Після чого клікаєм по ньому двічі лівою кнопкою миші і знаходимо на пристрої всі свої медіафайли, потім копіюємо їх в заздалегідь створену на робочому столі персонального комп'ютера папку. Після цього за такою ж схемою виконується перенесення скопійованих файлів на смартфон або планшет з операційною системою Android.
 • Для ОС Mac також потрібно на самому початку виконати підключення смартфона Apple на ПК, потім слід відкрити додаток, яке називається «Захоплення зображень». Після користувач повинен натиснути на кнопку «Загрузить все» і експортувати всі в раніше створену папку на робочому столі. Таким нехитрим дією всі потрібні файли будуть перенесені, тепер можна запускати процес копіювання їх на пристрій з ОС Android.
 • Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?

  Переїжджаємо на нову платформу без втрати даних

  Коли виконується "переїзд" з однієї системи на другу, користувач образно пакує валізи з усіма медіафайлами, контактною інформацією, нагадуваннями, календарями та іншими цінностями. Але як перенести повідомлення з Iphone на Android? У тому вигляді, в якому вони відображаються на пристрої з iOS, повідомлення ніяк не читаються на OS Android. Далі, ми розглянемо, як і в який формат конвертувати повідомлення для міграції з однієї системи на іншу.

  Перенесення SMS-повідомлень з Iphone на Android за допомогою iTunes

  Перш ніж перенести SMS-повідомлення з «яблучного» апарату на "Андроїд", їх потрібно витягти. Для цього потрібно підключити до персонального комп'ютера через USB-кабелю свій iPhone.
  Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?
  Потім потрібно відкрити програму iTunes. При підключенні пристрою ви побачите кнопку з логотипом iOS, яка знаходиться на верхній панелі, її якраз і потрібно натиснути. Таким способом буде автоматично запущений процес резервного копіювання, а на екрані з'явиться напис Summary. По завершенню на ПК потрібно знайти експортований файл з SMS-повідомленнями, виглядає він так: 3d0d7e5fb2ce288813306e4d4636395e047a3d28. Знаходиться файл, як правило, до самої свіжої папці. Знайдений файл необхідно скопіювати і на пристрій Android. Після виконайте конвертацію за допомогою безкоштовного сервісу iSMS2droid. Для цього потрібно в браузері перейти по ссылке https://isms2droid.com/, дотримуючись покрокової інструкції натискаємо «Вибрати базу даних SMS в iPhone», подгружаем раніше скопійований резервний файл з SMS-повідомленнями. На дисплеї буде відображено процес конвертації, після завершення якого потрібно завантажити утиліту SMS Backup & Restore і тільки потім запустити процес відновлення SMS на пристрої з ОС "Андроїд".
  Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?

  Перенесення нотаток з "яблука" на "Андроїд" через сервіс Gmail

  Сьогодні, мабуть, немає такої людини, який був не користувався Google. І, швидше за все, саме Google і буде найпростішим способом передачі нотаток між iPhone і Android. За допомогою програми Google Sync у лічені хвилини можна виконати синхронізацію свого iPhone за допомогою Gmail пошти. Після установки повноцінного робочого підключення з'являється можливість синхронізації нотаток, календарів, фото - та відеофайлів, контактів з облікового запису Gmail. Після того як ви виконаєте такі нехитрі прийоми, замітки з iPhone автоматично передаються через акаунт на Gmail і будуть відображені як Notes. Тепер залишилося тільки увійти на новому гаджеті з операційною системою Android під своїм обліковим записом Gmail. От і все! Це і є найпростіші способи того, як перенести інформацію з "Айфона" на "Андроїд".

  Висновок

  Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?
  Останнім часом не може не радувати той факт, що є можливість створювати синхронізацію не лише між різними пристроями, але і між різними операційними системами. Адже ще зовсім не так давно перемістити інформацію можна було тільки в ручному режимі, витрачаючи на це багато дорогоцінного часу. А зараз користувач може в два рахунки зв'язати між собою всі наявні гаджети. Тому з повною впевненістю можна сказати, що питання: "Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?" сьогодні не повинно виникати.

  Популярі новини
  Загрузка...