Новини високих технологій
» » Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?

Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?

22-01-2018, 21:05
1 036
Досить-таки часто останнім часом у користувачів гаджетів Apple з'являється бажання випробувати якість роботи аналогів на базі операційної системи Android. У даній публікації ви, дорогі читачі, знайдете відповідь на запитання: «Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всі дані?».
Причин зміни однієї ОС на іншу може бути безліч, але процес переходу має бути максимально простим. А це означає, що знадобиться перенести всі файли (музику, фото та відео), контактну інформацію, прийняті повідомлення, нагадування та події календаря.


Спосіб № 1 - iclaud.com

Існує чотири способи перенесення контактів з "Айфона" на "Андроїд": У кожного користувача техніки Apple обов'язково є обліковий запис Apple ID, вона потрібна не тільки для успішного завантаження додатків з магазину AppStore, але і для синхронізації ПК, телефону або планшета з хмарним сховищем ICloud. Тут головне пам'ятати, що починаючи експорт, потрібно обов'язково виконати налаштування синхронізації контактної інформації. Щоб це зробити в налаштуваннях ICloud, включається повзунок біля пункту "Контакти". Щоб це виконати, потрібно увійти з повноцінного браузера з ПК. За допомогою свого облікового запису Apple ID, відкрийте сайт хмарного сховища ICloud і пройдіть авторизацію. Вибираємо "Контакти" і чекаємо закінчення повного завантаження списку контактів. За допомогою комбінацій клавіш CTRL + A (для Windows) або CMD + A (для MAC) виділяються всі контакти у списку. У нижньому лівому кутку необхідно натиснути на значок шестерінки і вибрати пункт "Експорт vCard". Комп'ютерний браузер автоматично завантажує файл з розширенням vcf. Саме в ньому і зберігаються всі контакти. Цей файл потрібно відправити на новий пристрій і запустити експорт. Такий спосіб дій, як перенести з Iphone на Android контакти, ідеально підходить як для нових смартфонів, так і для стільникових телефонів «минулого століття».


Спосіб № 2 - My Contacts Backup

В магазині AppStore є безліч додатків на будь-який смак, які дають можливість експортувати контакти з гаджета Apple. Пропонуємо зупинити вашу увагу на безкоштовній утиліті My Contacts Backup. Для перенесення контактів потрібно зробити кілька простих кроків: Першим ділом, як ви вже зрозуміли, слід завантажити і встановити додаток My Contacts Backup і дозволити йому доступ до контактів смартфона iPhone. Далі натиснути на зелену кнопку Backup і дочекатися завершення процесу. Потім потрібно натиснути на кнопку E-mail і відіслати собі на пошту vcf-файл. Завантажити з пошти vcf-файл і запустити його, при цьому експорт контактів відбудеться автоматично.

Спосіб № 3 - iCloud + Dropbox

Якщо в розібраному раніше способі № 1 вимагалося обов'язкове наявність стаціонарного комп'ютера, то в третьому способі ми розглянемо можливість того, як перенести телефони з Iphone на Android з використанням штатного браузера iOS - Safari. На смартфоні iPhone в браузері Safari потрібно зайти на сторінку iCloud.com Слід натиснути кнопку "Поділитися" і знайти пункт "Повна версія сайту". Після того як завантажиться повна версія сторінки, необхідно авторизуватися, вказавши свої дані від облікового запису Apple ID. Після успішного проходження авторизації, ви потрапите в меню програми iCloud. Відкрити меню "Контакти". У лівому нижньому куті потрібно натиснути на шестірню і двічі торкнутися пункту "Вибрати все". Як тільки вся контактна інформація стане синього кольору, потрібно повторно натиснути на шестірню і вибрати вже "Експорт vCard". Після того як vcf-файл повністю завантажений, в браузері Safari відкриється нова вкладка, в ній необхідно вибрати пункт "Відкрити в" і зберегти в будь-якому зручному для вас хмарному сервісі: DropBox, Google Drive, OneDrive та інших. І останнє, що потрібно зробити, це завантажити з хмарного сховища файл і виконати експорт контактів в пам'ять нового гаджета.

Спосіб № 4 - CardDAV

Ще один спосіб того, як перенести з Iphone на Android контактну інформацію, - це використання спеціального додатка CardDAV і сервера, звичайно ж, iCloud.
З Google Play гаджет з ОС Android необхідно виконати інсталяцію з назвою CardDAV. У повному списку облікових записів вибираємо додаток CardDAV і натискаємо на його запуск. В якості сервера потрібно використати запис формату p02-contacts.icloud.com. У поля "Ім'я" і "Пароль користувача" вводяться дані свого облікового запису Apple ID. Тиснемо кнопку "Далі". Виконуємо синхронізацію контактної інформації з сервера на телефон, після чого натискаємо "Завершити". У процесі синхронізації контакти автоматично переносяться в пам'ять нашого нового смартфона. Ідея вище запропонованого способу, як перенести номери з "Айфона" на "Андроїд", полягає в прямому експорті своїх контактів з сервера Apple.

Перенесення даних на Android з пристрою iPhone

Слід пам'ятати, що успішний перенесення даних залежить від підготовки обох пристроїв, а саме обидва гаджета мають бути обов'язково підключені до мережі Інтернет, а їх акумулятори заряджені на 100 %. Також врахуйте, що в період міграції даних не можна давати пристроїв ніяких сторонніх команд, запускати інші програми, ініціювати ряд дій, які безпосередньо пов'язані з падінням швидкості передачі даних.
Питання про те, як перенести фото з Iphone на Android тепер вирішене. Для того щоб успішно виконати перенесення, переконайтеся, що вільного місця на другому більш ніж достатньо, а якщо з технічних причин його все ж не вистачає, то слід подбати про наявність встановленої додаткової пам'яті у вигляді флешки.

Як копіювати файли з одного пристрою на друге?

Копіювання файлів з Iphone на Android можна виконувати як з Windows, так і з Mac.
Для ОС Windows необхідно виконати підключення iPhone до ПК. Потім потрібно зайти в папку «Мій комп'ютер» і знайти там iPhone. Після чого клікаєм по ньому двічі лівою кнопкою миші і знаходимо на пристрої всі свої медіафайли, потім копіюємо їх в заздалегідь створену на робочому столі персонального комп'ютера папку. Після цього за такою ж схемою виконується перенесення скопійованих файлів на смартфон або планшет з операційною системою Android. Для ОС Mac також потрібно на самому початку виконати підключення смартфона Apple на ПК, потім слід відкрити додаток, яке називається «Захоплення зображень». Після користувач повинен натиснути на кнопку «Загрузить все» і експортувати всі в раніше створену папку на робочому столі. Таким нехитрим дією всі потрібні файли будуть перенесені, тепер можна запускати процес копіювання їх на пристрій з ОС Android.

Переїжджаємо на нову платформу без втрати даних

Коли виконується "переїзд" з однієї системи на другу, користувач образно пакує валізи з усіма медіафайлами, контактною інформацією, нагадуваннями, календарями та іншими цінностями. Але як перенести повідомлення з Iphone на Android? У тому вигляді, в якому вони відображаються на пристрої з iOS, повідомлення ніяк не читаються на OS Android. Далі, ми розглянемо, як і в який формат конвертувати повідомлення для міграції з однієї системи на іншу.

Перенесення SMS-повідомлень з Iphone на Android за допомогою iTunes

Перш ніж перенести SMS-повідомлення з «яблучного» апарату на "Андроїд", їх потрібно витягти. Для цього потрібно підключити до персонального комп'ютера через USB-кабелю свій iPhone.
Потім потрібно відкрити програму iTunes. При підключенні пристрою ви побачите кнопку з логотипом iOS, яка знаходиться на верхній панелі, її якраз і потрібно натиснути. Таким способом буде автоматично запущений процес резервного копіювання, а на екрані з'явиться напис Summary. По завершенню на ПК потрібно знайти експортований файл з SMS-повідомленнями, виглядає він так: 3d0d7e5fb2ce288813306e4d4636395e047a3d28. Знаходиться файл, як правило, до самої свіжої папці. Знайдений файл необхідно скопіювати і на пристрій Android. Після виконайте конвертацію за допомогою безкоштовного сервісу iSMS2droid. Для цього потрібно в браузері перейти по ссылке https://isms2droid.com/, дотримуючись покрокової інструкції натискаємо «Вибрати базу даних SMS в iPhone», подгружаем раніше скопійований резервний файл з SMS-повідомленнями. На дисплеї буде відображено процес конвертації, після завершення якого потрібно завантажити утиліту SMS Backup & Restore і тільки потім запустити процес відновлення SMS на пристрої з ОС "Андроїд".

Перенесення нотаток з "яблука" на "Андроїд" через сервіс Gmail

Сьогодні, мабуть, немає такої людини, який був не користувався Google. І, швидше за все, саме Google і буде найпростішим способом передачі нотаток між iPhone і Android. За допомогою програми Google Sync у лічені хвилини можна виконати синхронізацію свого iPhone за допомогою Gmail пошти. Після установки повноцінного робочого підключення з'являється можливість синхронізації нотаток, календарів, фото - та відеофайлів, контактів з облікового запису Gmail. Після того як ви виконаєте такі нехитрі прийоми, замітки з iPhone автоматично передаються через акаунт на Gmail і будуть відображені як Notes. Тепер залишилося тільки увійти на новому гаджеті з операційною системою Android під своїм обліковим записом Gmail. От і все! Це і є найпростіші способи того, як перенести інформацію з "Айфона" на "Андроїд".

Висновок

Останнім часом не може не радувати той факт, що є можливість створювати синхронізацію не лише між різними пристроями, але і між різними операційними системами. Адже ще зовсім не так давно перемістити інформацію можна було тільки в ручному режимі, витрачаючи на це багато дорогоцінного часу. А зараз користувач може в два рахунки зв'язати між собою всі наявні гаджети. Тому з повною впевненістю можна сказати, що питання: "Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?" сьогодні не повинно виникати.
Цікаво по темі
Як зберегти контакти з iphone на комп'ютер і назад?
Як зберегти контакти з iphone на комп'ютер і назад?
Айфон - багатофункціональний пристрій. У даній статті буде розказано про те, як перенести з нього дані на комп'ютер і назад. Чи можна так зробити?
Як перенести контакти на iPhone з Nokia: поради
Як перенести контакти на iPhone з Nokia: поради
Перенесення контактів на iPhone з Nokia - справа проста. Особливо якщо знати, як саме діяти. У даній статті буде розказано про те, як перенести
Перенесення контактів з Android на Windows Phone: поради, рекомендації, інструкції
Перенесення контактів з Android на Windows Phone: поради, рекомендації, інструкції
Перехід з Android на Windows Phone - явище досить часте. У деяких абонентів виникають проблеми з перенесенням телефонної книги з "Андроїда". У даній
Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція
Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція
Синхронізація даних на смартфоні є вкрай важливим нюансом. У статті буде розказано про те, як можна синхронізувати дані та контакти між iPhone і
Як перенести нотатки з "Айфона" на "Айфон": інструкція по роботі з додатком Notes в iOS
Як перенести нотатки з "Айфона" на "Айфон": інструкція по роботі з додатком Notes в iOS
Найбільш доступний відповідь на питання про те, як перенести нотатки з "Айфона" на "Айфон" і інші пристрої.