Процесорний пристрій Intel Core i3 - 6006U. Характеристики, огляд специфікацій і відгуки власників

415 0 Новини високих технологій

На використання в складі ноутбуків і ультрабуків з високим рівнем швидкодії і прийнятною ступенем автономності націлений Intel Core i3 - 6006U. Характеристики цього чіпа дозволяють обробляти будь-який програмний код. Причому навіть найбільш складний. Саме про це енергоефективне рішення від компанії "Інтел" і піде далі мова.

Процесорний пристрій Intel Core i3 - 6006U. Характеристики, огляд специфікацій і відгуки власників

Для будь обчислювальних систем призначене розглянуте процесорний пристрій?

Ідеальним поєднанням продуктивності і енергоефективності на сьогоднішній день може похвалитися Intel Core i3 - 6006U. Характеристики його наявність цих двох властивостей лише підтверджують. Знову-таки, наявність індексу "U" у маркуванні ЦПУ вказують на те, що він націлений на сегмент мобільних комп'ютерів. А приналежність до серії Core i3 дозволяє стверджувати те, що він має достатньо високий рівень швидкодії. У підсумку виходить відмінне поєднання енергоефективності, автономності та продуктивності. Ще один важливий момент - це демократична вартість. У підсумку виходить дуже і дуже збалансоване процесорний пристрій для ноутбуків або ж ультрабуків, яка позбавлена істотних недоліків.


Основні характеристики чіпа

До покоління ЦПУ Skylake належить цей чіп. Він виготовляється за технологічним нормам 14нм. У ньому відсутня підтримка технології Turbobust і, як результат, номінальне значення частоти напівпровідникового кристала Intel Core i3 - 6006U - 2 0 ГГц. Характеристики чіпа вказують на наявність 2 реальних блоків обробки коду і 4 логічних. Останнє реалізується за допомогою технології НТ від компанії "Інтел", і саме ця особливість розглянутого мікропроцесорного продукту дозволяє йому обходити всілякі обмеження з боку прикладного софту на параметри апаратної платформи (деякі сучасні ігри вимагають наявності 4 модулів обробки коду). Сам же може обробити процесор за один такт своєї роботи всього 8 інструкцій (2 ядра по 4 команди за такт). Додатково необхідно відзначити те, що тепловий пакет цього процесора складає всього лише 15Вт, а найбільше значення його температури дорівнює 100 градусів за Цельсієм.


Процесорний пристрій Intel Core i3 - 6006U. Характеристики, огляд специфікацій і відгуки власників

Організація кеша

Системою кеш-пам'яті з трьох рівнів оснащений процесор Intel Core i3 - 6006U. Характеристики першого з них вказують на можливість розміщення всього 128 кб. Причому 64 кб з них можуть бути тільки програмні команди, а 64 - дані. Розмір другого з них збільшений до 512 кб. Розмір кеша третього рівня становить 3 Мб. Все це в сумі дає змогу істотно підвищити продуктивність ПК на базі такого мікропроцесора.

Підсистема ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті

Наявністю вбудованого контролера оперативного запам'ятовуючого пристрою може похвалитися Intel Core i3 - 6006U. Характеристики останнього вказують на те, що він здатний функціонувати в двоканальному режимі. Також компанія-виробник допускає використовувати в зв'язці з ним модулі пам'яті стандартів DDR4 LPDDR3 або ж DDR3-L. У першому випадку рекомендована частота ОЗП повинна становити 2133 МГц. Можна використовувати і більш швидкісні планки, але працювати вони будуть на цій самій частоті. У другому випадку рекомендована частота - 1866 МГц, а в третьому - 1600 МГц. Найбільший обсяг, з яким зможе працювати розглянутий ЦПУ, становить 32 Гб (4 модулі по 8 Гб).

Вбудований графічний акселератор

Ще одна важлива особливість розглянутого мікропроцесорного рішення - це вбудоване графічне ядро. Його модель - HD Graphics 520. Розроблений цей адаптер компанією "Інтел". До його складу входить 24 виконавчих кластера, тактова частота яких може змінюватися від 300 МГц до 900 МГц. Найбільший розмір відеобуфера для цього рішення - 2 Гб. Знову-таки, окремим відеопам'яті для нього не передбачено. Тому частину системної ПАМ'ЯТІ виділяється для зберігання графічної інформації. Розрядність шини відеопам'яті становить всього 64 біта. Таке GPU, як показують тести, здатне на мінімальних налаштуваннях потягнути більшість сучасних іграшок.
Процесорний пристрій Intel Core i3 - 6006U. Характеристики, огляд специфікацій і відгуки власників

Відгуки, вартість та висновок

У 281 долар на сьогоднішній день оцінено Intel Core i3 - 6006U. Характеристики ж мікропроцесора, як і відгуки про нього, вказують на бездоганний баланс вартості, швидкодії, автономності та енергоефективності. Як результат, просто відмінні ноутбуки або навіть ультрабукі виходить на його основі реалізовувати різним виробникам.

Популярі новини
Загрузка...