Новини високих технологій
» » Програма для зведення треків: огляд кращих інструментів

Програма для зведення треків: огляд кращих інструментів

15-11-2016, 11:32
1 902
Музика - один з найдавніших видів мистецтва. Життя людини ніколи не обходилася без нього. Ще зовсім недавно створити шедевр міг тільки талановитий чоловік, який присвятив себе музиці повністю. Сьогодні створити її набагато легше. Допоможе в цьому програма для зведення треків. У подібних інструментах завжди є лупи, семпли, ефекти, які дозволяють досягти результату за мінімальний час. Але для початку потрібно вибрати інструмент, одночасно володіє потужними можливостями, але необтяжливий незручним інтерфейсом. У статті представлені одні з кращих програм, однак їх перелік далеко не повний.


Cubase

Cubase - не просто програма для зведення треків , а ціла професійна студія, розроблена компанією Steinberg. Це найпопулярніший розробник програм для створення, обробки, мастерингу музики. Сьогодні Cubase називають найпотужнішою віртуальної утилітою сучасного музиканта.
У студію за замовчуванням вбудовані всі потрібні інструменти. Хоча інструмент і вважається професійним, його інтерфейс простий і зрозумілий, що дозволяє створювати шедеври навіть недосвідченим користувачам.

Головні особливості Cubase

Доступність всього інструментарію, необхідного для робіт, пов'язаних із записом і редагування аудіо. Високоякісний звук з мінімальними затримками. Підтримка популярних форматів звуку - від звичного стерео до 7.1. Можливість підключення додаткових плагінів VST. Параметри дозволяють настроїти програму так, щоб воно споживало мінімум системних ресурсів. Зручне розташування елементів управління. Cubase - краща програма для зведення треків . Користувачам, які ніколи не користувалися подібним софтом, сподобається простий інтерфейс. Досвідчені музиканти зможуть домогтися точного результату найвищої якості. Підтримка зовнішніх VST-плагінів дозволить створити по-справжньому унікальне звучання. Випробувати додаток можна безкоштовно. Ліцензія коштує 50$.


Mixcraft

Mixcraft - проста програма для зведення треків. Однак простота анітрохи не позначається на функціональності і якості додатка. Мультитрековий редактор пропонує величезну кількість фільтрів, еквалайзерів, семплів, віртуальних музичних інструментів. Все це дозволяє записати якісний звук і створити трек, який не поступається професійним робіт.
Треба сказати, що в Mixcraft є навіть вбудовані засоби для редагування відеофайлів.

Головні особливості

За замовчуванням у програму вбудовано 22 ефекту високої якості. У програму вже вбудовані 11 плагінів VST, можливе підключення додаткових. Віртуальна студія може працювати в режимі семплера, вона підтримує імпорт лупів і звуків. Програма поставляється з 8 тисячами професійних лупів. Робота зі всіма популярними форматами зберігання звукових даних. Програма для зведення треків дозволяє домогтися приголомшливих результатів за мінімальний час. Інтерфейс хоч і простий, але новачкам у світі обробки звуку доведеться деякий час звикати до нього. Додаток не безкоштовно, але має пробний період.

Ableton Live

Ableton - потужне ПЗ, що дозволяє створювати аранжування, записувати музику, робити ремікси, мікшувати треки. Головна відмінна риса Ableton - режим реального часу при обробці звуку.
Режими роботи програми дозволяють моментально записувати звук з мікрофону або midi-входу, обробляти його фільтрами, використовувати ефекти і експериментувати. Мультидорожечний режим додатки організований спеціально для того, щоб зведення або створення реміксів було простим і легким.

Відмінні риси

Зручне розташування елементів інтерфейсу. Підтримка режиму Drag&Drop. У студію за замовчуванням вбудовано більше 15 тисячі семплів і чотирьохсот лупів. Редагування аудіоданих в реальному часі. Підтримка не тільки VST, але і AU-плагінів. У програму вбудовані шаблони для основних операцій. Програма для зведення треків має один неприємний недолік - високі системні вимоги. Треба відзначити, що обробка чого б то не було в реальному часі без високих обчислювальних потужностей неможлива апріорі. Функціонал студії дає можливість відчути себе одночасно в якості діджея, звукорежисера і аранжувальника.

Virtual DJ Pro

Virtual DJ, як ясно з назви, додаток, перш за все, для діджеїв. Воно дозволяє виконувати мікшування в реальному часі, додавати переходи та ефекти. Virtual DJ вміє працювати і з аудіоданими, і з відеозаписами. Інтерфейс простий і нагадує діджейський пульт, що сподобається новачкам в микшеринге. Професіонали ж оцінять величезна кількість інструментів.
Проста зміна темпу композиції і управління гучністю - все це дозволяє робити програма. Для автоматичного зведення треків достатньо кілька разів клацнути мишею. У цьому режимі роботи додаток буде самостійно синхронізувати ритм композицій. З-за величезної кількості функцій, які дозволяють виконувати дії в реальному часі, розробники додали можливість зміни скінів. При цьому змінюється форма, розмір і розташування всіх елементів. Така функція дозволяє підібрати найбільш зручний варіант інтерфейсу під кожну ситуацію.
Цікаво по темі
Відеоредактори на "Андроїд": огляд декількох програм
Відеоредактори на "Андроїд": огляд декількох програм
Відеоредактори на "Андроїд" пропонують користувачеві такі функції, як поворот зображення, поділ файлу на частини необхідної тривалості, додавання
Графічні редактори зображень. Особливості роботи
Графічні редактори зображень. Особливості роботи
Графічні редактори - інструменти, використовувані для створення або видозміни зображень. Жоден фотограф, художник або веб-майстер сьогодні не може
Програма для обробки музики: перелік кращих. Звукові редактори
Програма для обробки музики: перелік кращих. Звукові редактори
Сучасні аудиоредактори воістину вражають, адже обробити звук не легше, ніж реставрувати картину. Але хоч завдання і складна, для її вирішення
Додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Сьогодні юзерам доводиться витрачати багато часу, щоб знайти якісне. Дана стаття покликана заощадити час користувача. У ній представлений огляд
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Детальніша інформація по роботі з аудіокнигами, завантаженням їх на "Айфон" і інших методах прослуховування аудіо-літератури на смартфоні.
Потрібна хороша читалка для "Андроїда"? Вибирайте з числа кращих
Потрібна хороша читалка для "Андроїда"? Вибирайте з числа кращих
Що б не говорили медики про шкоду читання з екрану смартфона, ніхто не перестане поглинати нові книги, використовуючи підручні девайси. Адже це дуже