Новини високих технологій
» » Відеоредактори на "Андроїд": огляд декількох програм

Відеоредактори на "Андроїд": огляд декількох програм

16-11-2016, 12:12
944
Відеоредактори на "Андроїд" пропонують користувачеві такі функції, як поворот зображення, поділ файлу на частини необхідної тривалості, додавання переходів, ефектів, аудіотреків, титрів. Часто можливість використання всіх корисних опцій утруднюється із-за неякісного інтерфейсу. Дана стаття описує кілька інструментів для редагування відеофайлів на мобільній ОС.

Magisto

Головна відмінна риса Magisto - простота. Цей безкоштовний редактор для Android оснащений автоматичним фільтром, включающимся під час обробки зображень. Додаток вміє розпізнавати обличчя і накладати на відеозапис аудіотреки.


Відразу після першого запуску програма пропонує зареєструвати аккаунт на Google або Facebook. Без цього робота утиліти неможлива. На початковому екрані можуть відображатися роботи, створені в програмі раніше, або розташовуватися робоча панель, яка використовується для старту творчості. Вона дозволяє отримати доступ до файлів, розташованих на пристрої. Крім цього, є можливість підключення хмарного сховища Google Drive. Як і багато інших відеоредактори на "Андроїд", додаток виконує обробку та зведення відеофайлів на своїх серверах. З-за цього стабільна робота неможлива без підключення до Мережі.
Вибравши відеоряд, необхідно встановити фон відеоролика. У програмі вже є кілька варіантів, але якщо вони не підходять, додаток дає можливість роботи в спеціальному редакторі. Для озвучення ролика підходять тільки композиції формату MP3.


Простий, але популярний

Magisto - не професійний відеоредактор на "Андроїд", а просте додаток для кожного. Завдяки інтерфейсу кожен користувач може спробувати свої сили в створенні кліпів. Для роботи з програмою не потрібно володіти професійними знаннями та досвідом. Обробка зображень на віддалених серверах дозволить використовувати навіть на найслабкіших пристроях. Magisto нерідко критикують із-за частого відображення реклами. Також програма не завжди справляється з відео високої чіткості.

Androvid

Як і багато інших відеоредактори на "Андроїд", Androvid розділений на дві версії. Перевага першої - безкоштовність. Платна версія оснащена великою кількістю функцій.
Програма вміє розділяти відео на частини або склеювати наявні записи в один ролик і накладати звук поверх відео. На цьому функціонал безкоштовної версії закінчується. У платній утиліті користувач може повертати зображення на необхідний кут, додавати в ролик переходи та ефекти, а також відразу кілька аудіотреків. Крім цього, в програмі є приємний бонус - вбудований конвертер. Все це дає привід говорити, що Androvid - кращий редактор для Android.

Фунционал

Головний екран виконаний досить просто. У ньому показано кнопки, які запускають основні функції, і довідка. У налаштуваннях задаються правила сортування файлів, параметри автозбереження, відключаються повідомлення. Довідка написана англійською мовою, але вся інформація в ній наведена одночасно докладно і зрозуміло. Після тапа по кнопці "Меню" в додатку відображається екран вибору відеороликів і фотографій. Для відтворення відео досить натиснути на його іконку. В цей же час зверху відображаються функціональні кнопки. Редагування відео виконується з їх допомогою. Наприклад, щоб обрізати ролик, досить натиснути на відповідну кнопку, після чого на шкалі встановити маркери початку і кінця. Головний мінус функції - низька точність. Перехід з інтервалом менше секунди неможливий. Натиснувши на іконку з нотою, можна витягти аудіотрек з відео. Для поділу ролика на кілька потрібно натиснути на напис "Розбити".
Є в Androvid незвичайна функція, яку відеоредактори на "Андроїд" зазвичай не надають, - захоплення кадру. З її допомогою можна зробити фото конкретних кадрів відео і зберегти їх. Графічні ефекти дозволяють спотворювати зображення, змінювати швидкість відеоряду. За допомогою вбудованого конвертера можна легко змінити формат і якість ролика, настроїти дозвіл. Щоб поділитися плодами творчості, достатньо натиснути пару кнопок усередині додатку. Воно автоматично завантажить і розмістить відео у соціальних мережах. Androvid - кращий редактор для Android, але ці слова відносяться тільки до платної версії. Стоїть вона на даний момент приблизно 90 рублів. Єдиний мінус програми - неможливість додати в ролик субтитри.
Цікаво по темі
Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція
Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція
Ця стаття відповідає на питання про те, як відновити "Андроїд" віддалений файл. Вона буде корисна тим користувачам, які випадково видалили документ,
Як відкрити редактор реєстру: покрокова інструкція
Як відкрити редактор реєстру: покрокова інструкція
В інтернеті є безліч інструкцій з налаштування ОС сімейства Windows. Часто в них описані дії, для виконання яких необхідно редагувати системний
Графічні редактори зображень. Особливості роботи
Графічні редактори зображень. Особливості роботи
Графічні редактори - інструменти, використовувані для створення або видозміни зображень. Жоден фотограф, художник або веб-майстер сьогодні не може
Додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Сьогодні юзерам доводиться витрачати багато часу, щоб знайти якісне. Дана стаття покликана заощадити час користувача. У ній представлений огляд
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Хоча "Андроїд-системи", що встановлюються на смартфонах і планшетах, і вважаються досить стабільними і в деякому роді навіть «просунутими», на них
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Захист від стеження або збереження конфіденційності абсолютно для всіх комп'ютерних і мобільних пристроїв є нагальною проблемою. Для цього