Як підняти скіни "КС: ГО": опис всіх можливих методів

223 0 Новини високих технологій

Скіни в Counter-Strike потрібні не тільки для декорації зброї. З їх допомогою геймер може виділити себе серед інших гравців. Крім цього, скіни служать валютою в грі. Щоб їх заробити, існує п'ять робочих методів. Для деяких з них потрібні невеликі вкладення. Якщо у людини вже є фінанси на акаунті, то йому буде простіше виконати поставлені цілі.

Трейдинг предметами

Як підняти скіни "КС: ГО": опис всіх можливих методів
Це один з найбільш простих і зрозумілих способів, як підняти скіни "КС: ГО". Головний принцип схеми полягає в обміні предметами. Найчастіше кожна людина отримує свою вигоду. Проте в нових оновленнях зараз важко отримати дуже дорогі предмети. Також цей метод того, як підняти скіни "КС: ГО", вимагає великої кількості часу. Прибуток буде невеликий. Трейдинг - це старт для новачка, який тільки починає фарм предмети. Загальні принципи:
 • Використання спеціальних ресурсів для оцінки ціни речей. Краще всього працює сервіс "СтимАналист". Він покаже середню ціну та додаткову інформацію про предмет.
 • Торгова майданчик Steam працює зі збоями. Людина може піти у великий мінус.
 • Використовувати спеціальні сайти для обмінів. Наприклад, "Лаундж". З допомогою сервісу людина може як у плюс, так і мінус обмінятися речами. Найголовніше - звертати увагу на шахраїв. На біржах багато користувачів, які здійснюють обмін в свою сторону. Чоловік каже, що він в мінусі, і просить додати ще предметів. На ділі ж він може бути у трикратному плюсі.
 • Гравцеві потрібно з обережністю ставитися до порожніх акаунтів. Такі люди крадуть речі. Також користувачі без історії ників часто є шахраями. Якщо новачку цікаво, де і як можна підняти скіни "КС: ГО", то йому потрібно спілкуватися з успішними трейдерами. Найчастіше вони діляться знаннями в тематичних спільнотах.

  Ставки на речі

  Як підняти скіни "КС: ГО": опис всіх можливих методів
  "Контр-Страйк" - одна з найпопулярніших кіберспортивних майданчиків. Тому в ній є ставки на матчі професійних геймерів. Різні сайти допоможуть людині, якій цікаво, де можна підняти скіни "КС: ГО". Цей метод дуже ризикований, проте він здатний принести багато прибутку. Обману на ставках практично ніде немає. Краще всього користуватися сервісом "Лаундж". Щоб виграти скіни, людина повинна розбиратися у світі кіберспорту, так як ставити потрібно на реальних гравців. Кількість виграних скінів залежить від важливості матчу. Деякі команди на простих змаганнях викладаються не в повну силу. Тому людина може програти всі свої предмети. Крім цього, користувачеві потрібно враховувати карту, на якій грають кіберспортсмени. Навмисне геймери не будуть псувати гру, так як із-за цього можуть дискваліфікувати команду.

  Участь у розіграшах

  Як підняти скіни "КС: ГО": опис всіх можливих методів
  Існують спеціальні сайти, на яких реалізована система гэмблинга. Це ризикований метод, і багато що залежить від везіння. В раундах бере участь кілька людей, а переможець буде тільки один. Всі учасники додають свої предмети і починають гру. Шанс на перемогу залежить від загальної вартості речей. Якщо людина поставить 400$, то буде висока ймовірність перемогти. Однак виграш визначається за допомогою рандомно системи. Перемога може дістатися людині, який поставив дуже маленьку суму. Якщо людині цікаво, як підняти скінів в "КС: ГО" безкоштовно, то цей метод не для нього, так як він вимагає вкладень.

  Кейси з гри

  Як підняти скіни "КС: ГО": опис всіх можливих методів
  Цей метод підходить користувачам, які не хочуть вкладатися фінансово. Щоб випадали унікальні кейси зі зброєю, людині потрібно стежити за новинами і стримами. Часто організатори різних подій безкоштовно роздають їх. Крім цього, якщо людина буде просто грати, то в його інвентар з допомогою рандома будуть потрапляти недорогі кейси. У них можуть попастися цінні скіни. Їх можна продати і купити нові кейси. Також виграними речами слід трейдить.

  Інші методи, як підняти скіни "КС: ГО"

  В Інтернеті постійно відкриваються різні сервіси, де людина може виграти цінні речі. Найчастіше для цього потрібно грати в рулетку. За перемогу людині дадуть валюту сайту, яку він вже зможе витратити на скіни. Краще всього працює сервіс Itembet. Він підійде як початківцю, так і досвідченому користувачеві "Контр-Страйку". За один день людина може заробити речей на 100 $ і більше. Також є спеціальні сайти, де людина може придбати скіни за реальні гроші. На них можна не тільки купити, але і продати речі. За дорогий предмет у людини є можливість придбати багато дешевих скінів. Після цього користувачеві потрібно зайти на майданчики для трейдів. З допомогою обміну з кожного предмета заробляти 2 $. Поступово у гравця з'явиться велика кількість хороших скінів. Однак на початку шляху буде незрозуміло, як правильно здійснювати трейд. Всі знання приходять з досвідом. Також геймер може підписатися на розсилку відомих трейдерів в соціальній мережі "ВКонтакте". Є багато тематичних спільнот, де відбуваються розіграші за репост новини. Для цього не потрібні фінансові вкладення - потрібно тільки чекати дня, коли підіб'ють підсумки конкурсу.

  Популярі новини
  Загрузка...