Як отримати скіни в КС ГО і перевести їх в реальні гроші

527 0 Новини високих технологій

Часто реальне життя стає сірою і похмурою. Хтось шукає яскравості і вражень у подорожах, хто вживає алкоголь або ще що страшніше. З розвитком технологій з'явився ще один спосіб піти від реальності, але не тільки отримати вражень та купу адреналіну, але ще і трохи підзаробити. Таким виходом стала популярна онлайн-гра КС ГО.

Як отримати скіни в КС ГО і перевести їх в реальні гроші

Як заробити на грі

Ігровий процес КС ГО сам по собі не передбачає оплати для гравців, але іноді в акаунт після завершення місії потрапляє дуже цікава річ або кейс. Про це трохи докладніше.
Як отримати скіни в КС ГО і перевести їх в реальні гроші
Кейси містять у собі колекційні предмети типу ножів, пістолів або рукавичок. Саме вони і є своєрідним товаром, заробленим гравцями. Самі кейси спочатку потрапляють в інвентар закритими. Щоб отримати покладається щасливцеві предмет, потрібно придбати ключ. Предмет, який випав з кейса, називається скін. Він має вартість в рублях або доларах, все залежить від країни, в якій проживає власник облікового запису. Це простий і легальний спосіб, як отримувати скіни, граючи в КС ГО.


Як заволодіти предметами

Незважаючи на те, що в самій грі трапляються кейси, де отримати скіни КС ГО трапляється досить рідко, заробити можна на їх продаж. Існують безкоштовні сайти, де, покрутивши рулетку можна отримати предмет. Найчастіше вони недорогі, і продати їх можна там же, де отримав, або перевести в Steam. Можна піти іншим шляхом - відкривати кейси на сторонніх сайтах, тоді вони можуть коштувати від 25 рубля і до безкінечності. Все залежить від вартості предметів, які можуть з нього випасти. Ціна може варіюватися від декількох тисяч рублів до копійок, що додає азарту користувачам. Наприклад, деякі рукавички, ножі і пістолети можуть стати призом, що дозволяє середньостатистичної сім'ї прожити кілька місяців, ні в чому не потребуючи.


Інший спосіб, як отримати скіни в КС ГО, базується на обміні продуктами між користувачами. Початкове призначення їх - прикрасити гру, красиві обгортки особливо не впливають на сам процес, але це спосіб показати, хто крутіший. Іноді геймерам набридає одна і та ж картинка, і вони бажають її обміняти. Такі оголошення краще шукати в групах, присвячених грі, або на форумах і сайтах тієї ж тематики. Там же можна дізнатися і інші нюанси про те, як отримати скіни в КС ГО, від більш досвідчених гравців.

Продаж скінів

Найцікавіша тема, це, мабуть, та, як перевести отриманий набір цифр в реальні гроші. Все залежить від мети. Наприклад, у програмі Steam будь-яка сума, отримана після продажу, надійде на рахунок, звідки її вивести на платіжні системи вже неможливо. Вона використовується для покупки софту та ігор в самій програмі.
Як отримати скіни в КС ГО і перевести їх в реальні гроші
Інший варіант, що приносить реальні гроші, - продаж скінів на сторонніх сайтах. Тут вже знадобиться уважність, адже подібних ресурсів розвелося безліч, і далеко не всі вони справді будуть виплачувати всі, що людина заробила. Найчастіше після пересилання на неперевірений сайт предмет з інвентарю просто втрачається безповоротно. Звичайно, можна спробувати написати в службу підтримки, але, швидше за все, це не дасть нічого, так як винен сам клієнт.

Як ще можна заробити

Деякі ресурси пропонують самостійно створити власний кейс і зробити набір предметів. Крім того, автор отримує якусь комісію за відкриття предмета іншими користувачами. Подібні сайти припускають висновок предметів на Steam, а вже звідти на інші сайти, де здійснюється продаж і переклад цифрової картинки в реальні гроші. Виглядає сумнівно. Перед тим як отримати скіни в КС ГО, а потім продати їх, потрібно впевнитися в правдивості сайту. Це можна зробити через глобальну мережу YouTube, на якій цілі канали присвячені перевірці магазинів і різних за видом шахрайських сайтів по заробітку. Як отримують дохід подібні сайти? З чого такі подарунки? Тут все досить просто. В основному вони просто беруть комісію за продаж, за виведення грошових коштів і, звичайно, за рекламу, яку користувач регулярно переглядає.

Популярі новини
Загрузка...