Докладно про те, як встановлювати скіни на TLauncher

522 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми розповімо, як встановити скін на "Майнкрафт". Лаунчер TLauncher нам у цьому допоможе. Грати з початковим скіном незабаром стає нудно. Цю проблему можна вирішити завдяки його заміні на власний.

Інструкція

Практичне вирішення питання, як встановлювати скіни на TLauncher, забере всього декілька хвилин, а новий вигляд буде нас радувати довгий час. Необхідний нам лаунчер поширюється безкоштовно. Скіни також не потребуватимуть додаткових витрат. Приступимо до справи. Для вирішення питання, як встановлювати скіни на TLauncher, потрібно пройти реєстрацію на офіційному сайті проекту. Далі можна буде використовувати вказану інформацію для того, щоб увійти в лаунчер.


Докладно про те, як встановлювати скіни на TLauncher
Переходимо на сторінку реєстрації і заповнюємо анкету. Після цього ми потрапляємо в особистий профіль. Тут можна встановити скін, маючи статус Premium. Завдяки функції "Завантажити скін" можна вибрати файл на комп'ютері. Рекомендуємо використовувати зображення з розміром 64x32 пікселя. Запускаємо TLauncher. Встановлюємо галочку навпроти напису "Облікові записи". Натискаємо на відповідну вкладку. Бачимо повідомлення "Немає акаунтів". Використовуємо функцію "Налаштувати". Вирушаємо на сторінку авторизації. Тут вводимо дані, які були вказані при реєстрації: логін або адресу електронної пошти, а також пароль. Авторізуємось, використовуючи кнопку "Зберегти". Якщо процес пройшов успішно, на головній сторінці нашого лаунчер можна буде бачити логін з піктограмою TL. Вибираємо зі списку будь-яку версію з таким позначенням і запускаємо. У грі вже буде відображатися оновлений зовнішній вигляд.


Проблеми

При вирішенні питання про те, як встановлювати скіни на TLauncher, слід знати про можливі складнощі. Обговоримо деякі з них. Скін може не відображатися. Як правило, це пов'язано з тим, що користувач запускає версію без TL або не авторизований у лаунчер. Буває і так, що ви бачите скін, а друзі - немає. У такому випадку дайте їм посилання на використовуваний лаунчер. Друзям також належить пройти реєстрацію.
Докладно про те, як встановлювати скіни на TLauncher
Крім цього, в грі можна використовувати скіни високого дозволу. Про те, як це робиться, поговоримо далі.

HD

Тепер розглянемо, як встановлювати скіни на TLauncher з підвищеною кількістю пікселів. Завдяки цьому зображення стає більш чітким. Установка подібних скінів відбувається за описаною вище інструкції, єдина відмінність - у необхідності Преміум-аккаунта. Про його наявність свідчить відмітка "Активний" у персональному профілі.

Популярі новини
Загрузка...