Назви скінів в "Майнкрафте": як їх використовувати?

982 0 Новини високих технологій

«Майнкрафт» протягом цілого десятиліття залишається однією з найпопулярніших комп'ютерних ігор у світі. Тут ви отримуєте повну свободу дій і можете робити те, що вам захочеться, при цьому намагаючись вижити. У цієї гри є величезна кількість найрізноманітніших переваг, про які можна говорити нескінченно. Але в цій статті мова піде про скіни для «Майнкрафта». Це дуже цікава тема, так як спочатку передбачалося, що ваш персонаж буде виглядати тільки і виключно так, як було заплановано розробником. Так що зараз ви дізнаєтеся про цю тему, зокрема, про те, що дають назви скінів в «Майнкрафте», і як їх можна використовувати. Багато геймери не очікують того, що може вам запропонувати звичайна зміна ніка. Проте в цій грі все виглядає зовсім не так, як у більшості інших. Отже, що таке скіни, як назва скінів в «Майнкрафте» впливає на ігровий процес? Про це ви дізнаєтеся з цієї статті.

Скіни

Назви скінів в "Майнкрафте": як їх використовувати?
Перш ніж розглядати дуже цікаву і незвичну тему назв скінів в «Майнкрафте», вам варто більш детально розібратися з тим, що взагалі вони уявляють собою. Якщо говорити коротко, то скіни – це зовнішній вигляд вашого персонажа, який ви можете встановити замість того, який був запропонований за умовчанням. Таким чином, ви можете міняти вигляд вашого героя, щоб він виділявся на тлі інших гравців, якщо ви граєте на многопользовательском сервері, або ж він просто приносив вам задоволення, коли ви дивитеся на свого персонажа з боку.

Як встановлювати скіни?

Назви скінів в "Майнкрафте": як їх використовувати?

Якщо ви вирішили змінити зовнішній вигляд вашого персонажа, то вам потрібно розуміти, що у самій грі такої можливості немає. Як вже було сказано раніше, розробник не передбачив зміни скіна героя, тому він завжди і у всіх виглядає однаково. А якщо вам не подобається такий стан справ, то доведеться взяти ситуацію в свої руки. Все, що вам потрібно зробити – це завантажити в Мережі спеціальні файли, які потім потрібно розмістити в кореневій папці гри в папці з скінами. Для цього вам потрібно знати, який з них належить вашому персонажу, і саме його вам потрібно замінити новим файлом.

Це далеко не найпростіший процес, тому вам варто ознайомитися з іншим методом, який, у свою чергу, залучає вже назва скінів в «Майнкрафте».

Нік і скін

Назви скінів в "Майнкрафте": як їх використовувати?

Назва скінів в «Майнкрафте» для хлопчиків або для дівчаток може грати виключно формальну роль, якщо ви завантажуєте їх з Мережі і встановлюєте допомогою додавання в ігрову папку. Але в «Майнкрафте» на піратських серверах є ще один дуже цікавий хід. Справа в тому, що ви можете використовувати назву певних скінів в якості власного ніка, і тоді він автоматично стане вашим зовнішнім виглядом за замовчуванням, без необхідності завантаження та копіювання файлів. Це дуже зручно і дозволить уникнути багатьох проблем, які періодично виникають, коли геймери починають змінювати вихідний код гри, не розбираючись у цьому. Природно, у цього варіанту є і свої недоліки, так як кількість скінів обмежена, крім того, неможливо вибрати власний нік (вам доведеться грати з тим, який відповідає вашому образу).

Конкретні назви

Звичайно ж, в даному випадку обов'язково варто навести кілька прикладів, які ви можете використовувати, якщо захочете піти другим шляхом. Наприклад, ви можете звернути увагу на певні скіни для дівчаток. Назви їх не виглядають привабливо, але самі скіни вражають. Наприклад, ви можете використовувати нік mja25 щоб отримати скін привабливої блондинки в рожевій майці, джинсових шортах і з вінком на голові. Хлопчики можуть використовувати нік JesusKing, щоб отримати скін Людини-Павука, або нік lilo17 який дозволить їм отримати в своє розпорядження скін ніндзя.

Популярі новини
Загрузка...