Скіни на зброю в CS:GO. Види, типи, ціна, як створювати

625 0 Новини високих технологій

У кожному хорошому шутері приділяється особлива увага арсеналу зброї, тому що це головний елемент шутерів і інших, схожих по тематиці, ігор. Але не можна робити таке порівняння: чим більше вибору зброї, тим краще ігровий процес. Це доводить найпопулярніша гра двох останніх десятків років - CS:GO. Зброя в даному онлайн-шутере відрізняється особливою механікою, влюбившей в себе мільйони гравців. Окрему увагу варто приділити простоті ігрового процесу. Мета даної гри - знищити ворожу команду або виконати ігрову задачу (поставити бомбу, врятувати заручників). Гра не перевантажена зайвими елементами, що робить її водночас зрозумілою, простою і в той же час - серйозної кіберспортивної дисципліною.


Зброя та екіпіровка в Counter-Strike: Global Offensive

Скіни на зброю в CS:GO. Види, типи, ціна, як створювати
Бойовий асортимент в CS:GO налічує близько 33 одиниць зброї, 2 бронежилета, ніж, 5 видів гранат, набір сапера, Zeus (пістолет-шокер з одним зарядом). Звернемо нашу увагу на типи зброї та гранати в CS: GO. Зброя команди спецназу відрізняється від зброї терористів. Гравець може носити тільки одне основне зброю, один пістолет, до чотирьох гранат (кожен тип в одному примірнику, крім світловий), один комплект броні, ніж, Zeus. Якщо ви були вбиті в минулому раунді, то ви з'являєтеся в новому зі стандартним пістолетом (для спецназу - USP-S/P2000 для терористів - Glock-18) і ножем. Якщо ви виживаєте, то переноситесь на новий раунд з екіпіровкою та зброєю, яка у вас збереглося в попередньому раунді. На початку кожного раунду завжди є можливість купити (якщо є достатня кількість грошей) необхідну зброю, броню і так далі.

Скіни на зброю в CS:GO. Види, типи, ціна, як створювати

Скіни в Counter-Strike: Global Offensive

Компанія Valve не стала обмежуватися широким вибором зброї в CS:GO. 14 серпня 2013 року було прийнято рішення ввести скіни (від англ. skin - шкіра, обгортка) на зброю. В той же місяць з'явився перший кейс, який приніс величезний дохід компанії і дав поштовх для розвитку цієї системи. Обумовлено це тим, що геймери втомилися від одноманітної сірої забарвлення зброї, яка не змінювалася близько 15-ти років. З 2013 року було випущено величезну кількість кейсів з скінами на зброю, подарункових коробок, кейсів зі стікерами, кейсів з рукавичками. Звичайно, цей комерційний проект залучив безліч шахраїв, які різними способами намагаються обдурити людей, а іноді і технічну підтримку Valve. У відповідь на це компанія ввела комплекс захисних заходів, щоб захистити свою внутрішню економіку і політику конфіденційності від дій зловмисників. На даний момент платформа Steam максимально захищена від ботів і шахраїв. Одним з останніх масштабних нововведень є подвійна аутентифікація через мобільний додаток. Кожен зареєстрований користувач в Steam може спробувати створити свій неповторний скін на зброю. Для цього необхідно ознайомитися з інструкцією, завантажити спеціальну програму, а потім результат роботи завантажити в майстерню. Якщо ваш скін схвалять і додадуть в гру, ви зможете отримувати 5% від продажів.
Скіни на зброю в CS:GO. Види, типи, ціна, як створювати

Скіни на ножі

Категорія ножів є найрідкіснішою, шанс випадання скіна в кейсах мізерно малий. Цікаво те, що ціна на різні ножі може дуже сильно варіюватися. Наприклад, скін африканська сітка (на будь-який тип ножів) коштує близько 3000 рублів, у той час як на деяких біржах ніж StatTrak M9 Bayonet | Crimson Web (прямо з заводу) досягає вартості в 700 тисяч рублів. Відомі випадки, коли ножі коштували дорожче мільйона рублів. Ціна також залежить від того, як ляже малюнок на поверхню ножа. Наприклад, скін градієнт змінює свій з синяво-чорного до золотого. Якщо гравцеві дістанеться малюнок, де переважно буде темний колір, то йому пощастить набагато більше, ніж людині, яка отримає більш світлий відтінок. Це відбувається, тому що в вихідній картинці темна область значніше менше, ніж світла. Отже, чим темніше скін "градієнт", тим дорожче він буде.
Скіни на зброю в CS:GO. Види, типи, ціна, як створювати

Найдорожче зброю в CS:GO

Рідкісний скін в грі - AWP | Dragon Lore. Цей скін коштує 126000 рублів на торговому майданчику Steam. Його отримують за допомогою контрактів - злиття 10 скінів, які по рідкості нижче, ніж одержуваний об'єкт. Але, проте, існує самий рідкісний і дорогий жупан "Сувенірний AWP | Dragon Lore". Отримують його з сувенірних коробок карти Cobblestone під час великих турнірів по даній грі. Ціна на даний скін на біржах може досягати 1260000 рублів. Існує всього кілька десятків людей, що отримали цей скін.
Скіни на зброю в CS:GO. Види, типи, ціна, як створювати

Неліцензована CS:GO

Якщо у гравця є сильне бажання пограти зі скінами для зброї, яких у нього немає, то він може завантажити пакет доповнень CS:GO No Steam з усім зброєю. Але геймер повинен чудово розуміти, що гра, прив'язана до Steam, буде розпізнавати його як чітера. Тому йому треба відв'язати гру від платформи або завантажити готову версію CS: GO на будь-якому з торрент-сайтів. Після цього у вас буде можливість мати всі скіни в грі. Існує більш легальний спосіб, щоб не вдаватися до "піратства". У грі вбудована функція "сервера-спільноти". Тут можна відшукати сервера, які були створені "ком'юніті". Майже на кожному з них можна в інтерактивному меню вибрати будь-який скін зі списку завантажених на сервер. Але, проте, це звичайна "розмальовки" зброї на конкретному сервері. Даним методом не вийде заробити і отримати скіни в Steam, так як адміністратор сервера не має привілеїв і можливостей роздавати скіни. Складання, на які ви можете натрапити в процесі пошуку скінів, можуть мати нові неофіційні зброї. Творці збірок CS:GO спеціально роблять це, щоб залучити аудиторію.
Скіни на зброю в CS:GO. Види, типи, ціна, як створювати

Зброя в Counter-Strike: Source

В CSS вибір зброї значно менше, ніж в CS:GO. Деякі гравці з невідомих причин не можуть або не хочуть переходити на вдосконалену версію. Щоб урізноманітнити стару версію гри, творці збірок стали додавати в CSS зброю з CS:GO, а також скіни на них.

Популярі новини
Загрузка...