CS GO: гідропоніка АК-47 за ціною цілого конопляного куща

686 0 Новини високих технологій

Комп'ютерні ігри вже давно стали прибутковим бізнесом. У своєму прагненні заробити якомога більше грошей розробники комп'ютерних ігор вигадують нові способи добровільно-примусових платежів. Популярна кіберспортивна гра CS GO по праву заробила сумнівну славу серед більшої частини людей. Крім того, що проект сам по собі коштує грошей, гравець може придбати скін на зброю. Наприклад, гідропоніку АК-47.

Гроші на вітер

Скіни на зброю – це одна з найбільш суперечливих речей, які коли-небудь застосовувалися в онлайн-іграх. Скін – це те ж саме зброю, тільки з невеликою ретекстурингом. Так, це просто розмальовка, нічого більше. Люди, далекі від комп'ютерних ігор, насилу вірять в те, що якась розфарбування може коштувати 100000 рублів!


CS GO: гідропоніка АК-47 за ціною цілого конопляного куща
Гідропоніка АК-47 – це один з найбільш популярних скінів в грі. Найбільш якісний варіант коштує близько 13000 рублів, а найдешевший – близько 1500. У це важко повірити, але це дійсно так. Всі скіни не є безкоштовними, їх можна придбати на торговому майданчику або виграти в азартній лотереї. Лотереї привабливі, адже там можна отримати скін за невеликі гроші. Удача може посміхнутися, і геймер отримає розмальовку за зброю загальною вартістю до 200000 рублів! Однак це рідкість. У гонитві за дорогими призами гравці витрачають тисячі доларів і не отримують практично нічого. Ситуація повністю аналогічна звичайним казино. Гра в лотерею затягує і вселяє надію, змушуючи геймера раз за разом намагатися виграти бажаний приз.


Гравець, який купив скін гідропоніка АК-47 не отримує нічого, крім розмальовки. Він не отримує ніяких переваг в грі. Вміння грати купити неможливо. Будь-які скіни недоцільні, вкладатися в них нерентабельно. Звичайно, внутрішній ринок скінів досить стабільний, і дорогих не так вже й багато. Власники не поспішають продавати. Попит набагато перевищує пропозицію.

13000 рублів за "коноплю"

Особливістю скіна гідропоніка АК-47 є його зовнішній вигляд. Основні кольори – білий і зелений. Газова трубка, мушка і приціл пофарбовані в зелений колір. Він же потроху присутній і на інших частинах автомата. Ствольна коробка пофарбована у білий колір, і на нього нанесені зображення листя якоїсь рослини.
CS GO: гідропоніка АК-47 за ціною цілого конопляного куща
В офіційному описі вказано, що це бамбук. Цікаво також і те, що вартість скіна перевищує вартість цілого конопляного куща, дозволеного до вирощування і культивування в деяких штатах США і Канаді. Це і дало скину таку назву. В Росії і багатьох інших країнах вирощування конопель незаконно.

Категорії

Всі скіни в Counter Strike мають кілька категорій якості. Залежно від того, під яку категорію вони підпадають, змінюється і ціна. Існують наступні категорії:
 • прямо з заводу;
 • трохи поношене;
 • після польових випробувань;
 • поношене;
 • загартоване в боях
 • CS GO: гідропоніка АК-47 за ціною цілого конопляного куща
  Зброя з заводу найдорожче, а з поля бою – найдешевше. Ціна варіюється дуже сильно, і різниця може досягати 70000 рублів. Чим гірше якість, тим гірше зовнішній вид зброї.

  Який скін вибрати?

  В "КС:ГО" гідропоніка АК-47 вважається доступним скіном. Якщо є бажання позбутися від зайвих грошей в гаманці, то можна придбати заводське зброю, ну а якщо грошей мало, але вони все одно заважають, можна взяти загартоване в боях. Більш дорогі жупани дозволять позбавлятися від великих грошових сум. Крім того, їх вартість змінюється в залежності від ринку валют. Звичайно, можна вкластися і після вигідно продати, але це виходить далеко не у всіх.

  Популярі новини
  Загрузка...