Як безкоштовно отримати скіни в найпопулярніших іграх

453 0 Новини високих технологій

Питання про те, як безкоштовно отримати скіни в будь-який з найпопулярніших онлайн-ігор з системою мікротранзакцій, цікавить будь-якого користувача. Подібних методів не так багато, але деякі розробники дарують можливість отримувати платний контент навіть без реальних коштів. Саме про них і ще парі інших методик для найпопулярніших проектів буде згадано в статті.

Кращі способи в CS:GO

Найпопулярніший мультіплєєрний шутер сучасності CS:GO відразу ж після виходу обзавівся способом того, як безкоштовно отримати скіни. Гравцеві досить просто розважатися в улюблених матчах на виживання зі своєю командою і сподіватися на краще. Розробники реалізували післяматчеві роздачі, де може впасти кейс із зміною зовнішнього вигляду зброї, наклейки, графіті та багато іншого. Приємно також і те, що в магазині «Стім» все можна продати на внутрішніх аукціонах, а за виручку придбати бажані скіни. Додатково полювати на такий контент можна на роздачах під час стріму і розіграшах в соціальних мережах.
Як безкоштовно отримати скіни в найпопулярніших іграхСкіни в "Лізі Легенд"

Довгий час не було жодного методу, як безкоштовно отримати скіни в популярній МОВА під назвою «Ліга Легенд». Розробники почули прохання гравців і створили всередині свого клієнта спеціальне «Хекстековое ремесло». За ігри з рангом S нараховуються скрині, максимум чотири на місяць. Ключі до них формуються з трьох скелець, які видаються розробниками в подяку за хорошу гру. Визначається це кількістю очок честі, якими нагородили гравця його товариші по команді, коли закінчився матч. Коли скриня відкриється, з нього може впасти осколок образу чемпіона, тотема, іконка профілю та інше. Щоб створити повноцінний скін, необхідна помаранчева есенція. Її гравець отримує, коли вирішує розпорошити осколок, який йому не подобається або не підходить. По популярності "Ліга Легенд" не поступається вищезазначеного шутеру, а тому на стримах в неї гравці також часто роздають безкоштовні зміни зовнішнього вигляду персонажа.
Як безкоштовно отримати скіни в найпопулярніших іграх«Доту 2»

Не менш популярною МОВА, в якій також є методика того, як отримати скіни безкоштовно, є проект «Доту 2». Як і перша гра в статті, цей шедевр зробила компанія Valve. Вони надали можливість отримувати образи на чемпіонів з скринь, які може отримати після матчу персонаж. На стадії закритого тестування вони падали досить часто, кожен гравець міг собі накопичити багато хоч і не самих рідкісних, але досить цікавих речей. Зараз розробники шанс дропа значно зменшили, щоб гравці вкладали реальні кошти. Тим не менш скрині падають, і кожна людина може потрапити в число цих щасливчиків. Методи, як безкоштовно отримати скіни «Доту 2», пропонує безліч сторонніх ресурсів за реєстрацію або участь у їх конкурсах. Подібні варіанти пробувати варто тільки тоді, коли у вас не запитують ніяких персональних даних. З цим слід бути обережним, а інакше можна втратити облікового запису.
Як безкоштовно отримати скіни в найпопулярніших іграх

Загальна інформація

Єдиної правильної відповіді на питання, де отримати скіни безкоштовно у всіх онлайн-іграх, просто не існує. Багато розробники зовсім не надають навіть найменшої можливості отримувати платний контент без транзакцій. Інші створюють тільки видимість, хоч насправді на отримання скінів може піти дуже багато часу. Користувачеві залишається тільки шукати найменші можливості. Часто вони з'являються під час свят, коли в грі проходять акції, або під час якихось івентів. Також за передплату на офіційні групи в соціальних мережах і канали на інших сервісах іноді видають певні образи. Про це повідомляють завжди в новинах на сайті гри. Регулярно дивіться інформацію про улюблений проект, щоб не пропустити чергову можливість.

Популярі новини
Загрузка...