Як підключити Xbox 360 до інтернету. Види та особливості з'єднання

323 0 Новини високих технологій

Мережевий режим комп'ютерних ігор завжди привертав геймерів. Але в часи становлення інтернету все обмежувалася комп'ютерними клубами або самостійно вирощеними локальними мережами. В даний час, коли значна частина ігор дає змогу об'єднати в одну сесію гравців з різних точок земної кулі, подібну можливість залучення геймерів активно використовують і виробники ігрових консолей. Microsoft зі своїм сервісом Xbox Live - не виняток. Xbox Live - веб-сервіс мультимедійних розваг для власників консолей Xbox, пропонує не тільки ігри, але і найрізноманітніше вміст: до послуг користувачів величезна медіатека фільмів, музики, різних шоу і цікавих програм, трансляції спортивних змагань і т. д. При цьому доступ до всього контенту можна отримати з будь-якої точки світу, потрібні лише підключення до інтернету і улюблена консоль.


Щоб скористатися всіма можливостями сервісу Xbox Live, слід розібратися, як підключити Xbox 360 до інтернету. Як і персональний комп'ютер, консоль від "Майкрософт" до Всесвітньої мережі підключається за допомогою кабелю, або бездротовим способом.

Як підключити Xbox 360 до інтернету. Види та особливості з'єднання

Підключення за допомогою кабелю

Таке з'єднання є найбільш кращим, оскільки забезпечує відсутність втрати швидкості, не залежить від рівня сигналу бездротової мережі, а також не піддається негативному впливу різного роду перешкод. По суті, підключити Xbox 360 до інтернету через кабель не складніше, ніж здійснити аналогічну операцію зі стаціонарним комп'ютером або ноутбуком. Незалежно від типу підключення (ADSL або Ethernet) можна підключити до приставки LAN-кабель безпосередньо або через маршрутизатор. Різниця проявиться лише в необхідності додаткових дій по налаштуванню Xbox.


Підключення Xbox 360 до інтернету через ADSL-модем

Після під'єднання кабелю до приставки підключення необхідно налаштувати. Вся потрібна інформація є в договорі на надання послуг зв'язку: ім'я користувача та пароль. Саме ці дані потрібно буде внести у відповідні поля у налаштуваннях Xbox 360. Робиться це так:
 • Натисканням кнопки з логотипом Xbox на геймпаді відкрити основне меню.
 • Послідовно перейти за пунктами "Параметри" - "Параметри системи" - "Провідна мережа".
 • Клікнути "Налаштувати мережу", слідом "Додаткові налаштування", а потім "Налаштування PPPoE".
 • У відповідних полях вводяться ім'я і пароль, потім налаштування зберігаються.
 • Перезапустити консоль. Можливо, це доведеться зробити повторно.
 • Як підключити Xbox 360 до інтернету. Види та особливості з'єднання

  Пряме підключення LAN-кабелю

  Можна підключити Xbox 360 до інтернету як безпосередньо, так і через роутер. При цьому не має значення, з'єднаний роутер з модемом або з лінією провайдера: всі необхідні параметри вже задані. Консолі треба лише дозволити в автоматичному режимі ці параметри отримати. Для цього до знеструмленій приставці підключається Ethernet-кабель, після чого приставку залишається просто включити. У рідкісних випадках може знадобитися скидання мережевих параметрів консолі. Виконується він у тому ж меню, що і налаштування PPPoE-з'єднання: у розділі "Додаткові параметри" потрібно натиснути "Відновити параметри за промовчанням", після чого перезавантажити пристрій.
  Як підключити Xbox 360 до інтернету. Види та особливості з'єднання

  Підключення за допомогою комп'ютера

  Цей спосіб дозволяє, як підключити Xbox 360 до інтернету, так і організувати домашню мережу, отримуючи тим самим можливість запускати на консолі мультимедіа-файли з домашнього ПК. Однак він має свої нюанси: по-перше, домашній ПК доведеться оснащувати ще однією мережевою картою, до якої буде підключатися консоль. А по-друге, використання ПК як шлюзу передбачає його включення всякий раз, коли виникає бажання запустити онлайн-режим на свій Xbox. До того ж ціна самого простого роутера зараз трохи вище, ніж вартість мережевої карти, а організація підключення через нього набагато простіше, ніж налаштування Windows для роботи в такому режимі. Тому на даний момент часу такий спосіб з'єднання консолі з інтернетом вже неактуальний.

  Бездротове підключення

  Підключити Xbox 360 до інтернету через WiFi досить просто. Необхідно перейти в "Параметри системи" з основного меню і відшукати в розділі "Параметри мережі" ім'я своєї мережі. Потім ввести пароль (при його наявності), підтвердити натисканням Start, а потім погодитися на запропоновану перевірку мережевого підключення. Дочекатися її закінчення і все: консоль в мережі, і питання, як підключити Xbox 360 до інтернету без проводів, вирішено.
  Як підключити Xbox 360 до інтернету. Види та особливості з'єднання
  Підключення такого типу можна організувати навіть за допомогою мобільного телефону, запустивши його в режимі точки доступу. Однак при цьому слід враховувати рівень сигналу стільникової мережі та обсяги вихідного і вхідного трафіку.

  Популярі новини
  Загрузка...