Як оновити Xbox 360 самостійно?

196 0 Новини високих технологій

В обов'язки кожного геймера входить правильне поводження з платформою. Dashboard для Xbox 360 - це найважливіша складова, без якої неможливий запуск консолі. Також в деяких іграх передбачено обов'язкове оновлення, без якого пограти не вдасться. Варто зауважити, що якщо ви зважилися на оновлення, приготуйтеся до того, що прошивка LT, ймовірно, злетить, якщо вона була встановлена раніше.

Оновлення Xbox 360?

Оновлення відбувається за допомогою Мережі. Але якщо у вас немає доступу до інтернету, зате є диск з грою, вам випадає можливість оновити Xbox 360 так і пограти в гру. Однак вам варто бути напоготові: якщо вашу консоль забанять за причини піратства, ви більше не зможете грати онлайн, так як у вас не буде доступу до Xbox live. На жаль, відкотити Dashboard у вас не вийде. Всі спроби знизити Dashboard не приведуть до потрібного результату, вам залишиться тільки викинути у вікно свою консоль.


Системне оновлення ніяк не вплине на прошивку, але Microsoft час від часу оновлюють Dashboard в цілях скорочення консолей з LT. Завдяки новому оновлення приставку виявляють у Мережі і банять, після чого Xbox вже не вдасться врятувати від цієї сумної долі. Виходячи з цього нова версія Dashboard дає власнику безмежні можливості для запуску популярних ігор. Сьогодні компанія Microsoft веде боротьбу з Freeboot на Xbox 360 однак це не означає, що ви не зможете встановити фрибут. Але будьте обережні, спочатку потрібно знайти інформацію про нової версії Dashboard. Адже встановивши тільки вийшла версію, можна позбутися всіх принад експлуатування Freeboot, адже хакери фізично не можуть зробити її нову версію.


Як оновити Xbox 360 самостійно?

Інструкція по установці Dashboard

Отже, як оновити дашборд Xbox 360? Для установки Dashboard нам знадобиться флешка на 200 Мб або більше. Завантажуємо і розпаковуємо файли з архіву на флешку. Переносимо папку $SystemUpdate. Під'єднуємо USB-флешку до Xbox. Потім приймаємо оновлення і чекаємо завершення оновлення. Якщо приставка не перезавантажилась, зробіть це самостійно. Готово! Можете насолоджуватися іграми далі.
Як оновити Xbox 360 самостійно?
Оновивши Dashboard, користувач отримує в розпорядження нові сервіси і покращений формат меню. Оновлення усуває помилки, властиві попереднім дашбордам. Не можна не згадати контент. Після оновлення можна виявити чимало нових додатків, які будуть вам корисні.

Підсумок

Час від часу в інтернеті з'являється інформація про те, як оновити дашборд, ком'юніті щедро ділиться інформацією і файлами, що багаторазово полегшить пошук для новачка. Якщо це оновлення не дозволяє встановити фрибут, то вам не вдасться прошити Xbox 360 деякий час. У будь-якому разі не впадайте у відчай, якщо ви не можете встановити прошивку Freeboot, з часом ви знову зможете радіти життю, граючи у ваші улюблені ігри.

Популярі новини
Загрузка...