Як підключити джойстик XBox One?

1146 0 Новини високих технологій

Джойстик XBox One може працювати з різноманітними машинами. Найчастіше доводиться підключати його до однойменної ігрової приставки. Зазвичай цей процес забирає багато сил і часу. Тим не менше іноді при підключенні виникають неполадки і проблеми, які доставляють масу клопоту. Саме з-за цього необхідно чітко дотримуватися інструкції по підключенню геймпада до приставки. Особливо якщо мова йде про бездротовому джойстику. Іноді хочеться керувати ним з комп'ютера. Чи можна так робити? Що повинен знати про підключення геймпадів від XBox One кожен користувач? Далі будуть розкриті всі секрети приєднання даної складової до різних машин.


Як підключити джойстик XBox One?

Джойстик і ПК - чи є сенс?

Як підключити джойстик XBox One до приставки? Відповідь на це питання зможе знайти навіть початківець гравець. Більш важливою і важкою темою стає робота з комп'ютером. Ні для кого не секрет, що на ПК можна грати за допомогою геймпадів. У магазинах продаються спеціальні комп'ютерні джойстики для цього. А можна підключити геймпад від XBox One до даної машині? Так. Причому, як показує практика, існує кілька можливих варіантів. Все залежить від того, яка конкретно модель геймпада є у гравця. Взагалі практично будь-джойстик можна змусити працювати на комп'ютері. Головне - знати, як налаштувати його.


До приставки

Насамперед слід розглянути найбільш просте рішення - як підключити джойстик до XBox 360. Зазвичай з цим питанням не виникає жодних проблем. Адже в комплекті з ігровою приставкою знайдуться чіткі вказівки щодо подальших дій геймера.
Як підключити джойстик XBox One?
Як правило, процес зводиться до наступного алгоритму:
 • Ігрову приставку встановити у зручному для людину місці.
 • Підключити xBox до телевізора. Для цього в комплекті є спеціальні дроти.
 • Включити приставку в мережу.
 • В спеціальні отвори підключити провід від джойстика. Якщо мова йде про бездротової моделі, зазвичай потрібно включити геймпад і wireless-приймач на "Ікс Бокс". З'єднання буде встановлено автоматично.
 • От і все. Але це тільки початок! Підключити джойстик XBox One до ігровій приставці простіше, ніж до комп'ютера. Це давно всім відомий факт. Що необхідно зробити для того, щоб скористатися геймпадом від XBox One або XBox 360 на ПК?
  Як підключити джойстик XBox One?

  xBox 360 і Windows

  Насправді все не так вже й складно. Особливо якщо взяти до уваги той факт, що Microsoft намагається всіма силами полегшити життя сучасних геймерів. Ігрові приставки і комп'ютери на сьогоднішній день тісно пов'язані між собою. Тому розібратися в тому, як підключити джойстик від xBox до ПК, не складе труднощів. Багато що залежить від моделі конкретного геймпада. Наприклад, можна грати за допомогою xBox 360 Gamepad. Цей пристрій вважається самим доступним на ринку і найбільш простим при підключенні. Працює девайс виключно на Windows. Підключення зводиться до наступного:
 • Потрібно придбати геймпад xBox 360 Gamepad for Windows.
 • Включити комп'ютер. До нього за допомогою спеціального дроту типу MicroUSB приєднати джойстик. Він повинен бути заряджений.
 • Почекати деякий час. При першому приєднання девайса відбудеться автоматичний пошук драйверів з їх подальшою установкою. Зазвичай в коробці з пристроєм додається диск з відповідним софтом.
 • Все що залишилося - дочекатися, поки на геймпаді загориться лампочка. Це вірна ознака того, що все пройшло успішно. Тепер можна грати.


  Для xBox One

  Можна підключити до комп'ютера джойстик XBox One. Робиться це так само, як і у випадку з xBox 360. Алгоритм дій залишається тим самим. Зводиться він до зарядці девайса, підключенні його до ПК за допомогою дроту, встановлення драйверів для обладнання. Нічого незрозумілого чи складного.
  Як підключити джойстик XBox One?
  Слід зазначити, що джойстик XBox One не буде керувати ПК. Працювати пристрій почне безпосередньо в грі. Тому не потрібно турбуватися про те, що геймпад замінить мишу або клавіатуру. Такого не буде ні за яких умов.

  Без проводів

  Всі перераховані способи актуальні при роботі з провідними моделями девайса. А що робити, якщо у гравця бездротової джойстик xBox? Лякатися даній ситуації не варто. Справа все в тому, що сучасному геймеру досить просто придбати спеціальний wireless-приймач для роботи з геймпадом. В іншому зазначені раніше інструкції залишаються колишніми. Безпровідний джойстик xBox 360 продається разом з приймачем. Для ігрової приставки за замовчуванням є моделі геймпадів, які дозволяють без зусиль підключити пристрій до приставці або ПК і почати його використання. А ось у випадку з xBox One приймач необхідно докуповувати. Microsoft вже випустила його в продаж. Знайти спочатку безпровідний геймпад для "Ікс Бокс Ван" не вдасться. Взагалі процедура підключення буде виглядати приблизно так:
 • Зарядити геймпад. Без цього він відмовиться працювати. У випадку з провідним підключенням цим кроком можна знехтувати.
 • Включити ПК. Підключити до нього (через USB-гніздо) wireless-приймач. Він схожий на невелику флешку.
 • Натиснути на кнопку включення на девайсі. Джойстик XBox One активує пошук драйверів. Якщо цього не сталося, відповідний софт необхідно знайти і встановити вручну.
 • Дочекатися, поки на геймпаді загориться кнопка, яка вказує на успішну синхронізацію.
 • Як і у всіх минулих ситуаціях, джойстик не буде працювати в Windows. Він активується при запуску ігор для ігрових приставок.

  Підсумки

  Тепер зрозуміло, як можна підключити геймпад від "Ікс Бокс" до комп'ютера або ігрової приставки. Якщо планується використовувати девайс без проводів, в обов'язковому порядку його заряджають, а потім до розпізнавального пристрою приєднують wireless-приймач.
  Як підключити джойстик XBox One?
  Всі описані дії допомагають працювати з джойстиками на різноманітних машинах. Навіть до планшета можна підключити геймпад від XBox One. Досить слідувати раніше запропонованих інструкцій. Якщо виникають якісь проблеми в процесі активації девайса, рекомендується перевстановити драйвери для ПК. Завантажити їх можна абсолютно безкоштовно. Як вже було сказано, при першому підключенні процес запускається автоматично. Слідуючи запропонованих інструкцій, навіть початківець гравець зможе підключити геймпад від XBox One або xBox 360 до комп'ютера. Працювати рекомендується Windows 7 або на більш нових версіях. З Windows XP, як правило, користувачі не задаються питанням про підключення геймпадів.

  Популярі новини
  Загрузка...