Порівняння Xbox One і Xbox One S з PS4

493 0 Новини високих технологій

Порівняння Xbox One і Xbox One S, а також їх конкурента від фірми «Соні» буде цікавим для багатьох шанувальників консолей нинішнього покоління. Між ними є велика різниця по самих різних параметрах, які важливо враховувати при виборі. У статті досліджено головні аспекти, які впливають на комфорт використання приставок

Різниця між моделями від Microsoft

Порівняння Xbox One і Xbox One S можна провести навіть побіжним поглядом, адже між ними різниця мінімальна. Найбільш істотною зміною є збільшення графічного мікропроцесора на 01 терафлопс (TFLOPS). У даній моделі показник становить 14 TFLOPS. Також варто відзначити, що у більш пізньої версії консолі трохи розігнана частота, що трохи підвищує продуктивність. Третім і останнім відмінністю між різновидами серій приставок є розміри. Проти 343 по довжині, 263 по ширині, і 8 см по товщині модель S відповідно має 29523 і 65. Вага 354 кг залишився однаковим, не дивлячись на модернізацію в напрямку компактності.


Порівняння Xbox One і Xbox One S з PS4

Порівняння заліза з конкурентом від «Соні»

Якщо проводити порівняння Xbox One і Xbox One S з PS4 то різниця у внутрішньому залозі буде видно навіть неозброєним оком. Використання в консолях Microsoft більш повільного внутрішньої пам'яті стандарту GDDR3 грає не на його користь. У теж час PS4 оснащена більш новою моделлю DDR5 більш швидкої обробки даних. Положення не рятує в Xbox навіть наявність ESRAM на 32 мегабайта - швидкість в роботі з інформацією відстає від японського конкурента.


Ще одним явним перевагою приставки «Соні» є розподіл оперативної пам'яті. Всі згадані вище консолі оснащені 8 гігабайтами, але у PS4 тільки один з них йде на підтримку операційної системи. У Xbox в двох версіях на це йде в три рази більше. Залишається тільки 5 гігабайт для ігор, що не так вже й багато, враховуючи вимоги нинішніх проектів. Порівняння Xbox One і Xbox One S з PS4 в цьому плані повністю виграшне на користь японців. І хоч Microsoft свою помилку виправили, неприємний осад залишився, а «Соні», як і раніше в лідерах. Врятувати становище може тільки той факт, що конкретні проекти під певну платформу можуть бути по-різному оптимізовані.
Порівняння Xbox One і Xbox One S з PS4

Порівняння графіки та продуктивності

У порівнянні графіки PS4 і Xbox One S (більш нова модель) лідерство знову дістається японським розробникам. Кожен запущений на їх консолі проект обов'язково тримає планку в 1080р, тоді як у конкурентів деякі розваги доступні лише в 900р. Природно, графіка в таких іграх буде краще у дітища «Соні». Якщо брати навіть крос-платформні роботи, то при запуску на PS4 картинка показує в середньому на 5 кадрів вище. Є моменти, коли в грі у японської приставки впевнено на екрані показується 60 ФПС, тоді як у тому ж місці у американців з невідомої причини тільки 25. Впровадження DirectX 12 для підвищення продуктивності і правильного розподілу апаратних засобів ситуацію не змінило. Варто сказати, що такі розриви в продуктивності вкрай рідкісні, але вони є. Тому японська ігрова платформа знову вибивається в лідери навіть у графічному плані.
Порівняння Xbox One і Xbox One S з PS4

Зовнішній вид

Порівняння PS4 Slim Xbox One S найбільш правильно провести по параметру зовнішнього вигляду. Обидві моделі є поліпшеними консолями нового покоління - модернізація торкнулася компактності. Розміри приставки від Microsoft були наведені вище, але навіть при зменшенні габаритів виробники не змогли досягти рівня PS42013 року. Вона на кілька міліметрів за всіма параметрами менше, а версія Slim дає форму в два рази. Саме у стільки приставка менше за Xbox One S, що для любителів ергономічності буде мати величезне значення. Крім того, американці не змогли придумати нічого іншого, як зробити приставку у вигляді більшого чорного ящика. При цьому блок живлення вбудований всередину, а тому варто збоку у вигляді контейнера поменше. Рішення це виправдовувалося тим, що система не буде перегріватися, але у «Соні» та без цього не виникало подібних проблем. Переваги в дизайні - суто особиста справа кожного користувача, але численні відгуки говорять на користь більш зручною PS4.
Порівняння Xbox One і Xbox One S з PS4

Контролери

Сравненить Xbox One S і Playstation 4 потрібно і за ступенем комфорту використання, за який відповідають контролери. Тут думки фанатів розділилися, хоча ніхто не став сперечатися, що у Microsoft і раніше геймпади були ідеальні. Докорінно їх структуру не стали переробляти, додали деякі правки і підігнали під нову консоль. Серед головних змін потрібно відзначити вібрацію на курках, зміна кнопки хрестика, переміщення клавіші виклику меню та інші дрібні правки. Dualshock 4 від «Соні» допрацювали сенсорним дисплеєм і вбудували в нього динамік. Це зроблено для більш глибокого занурення в гру, але може налякати вразливих гравців. Основним мінусом на старті була зарядка, якої вистачало максимум на шість або вісім годин. Світловий індикатор зв'язку з камерою Playstation для зміни освітлення спочатку постійно горів, але з оновленням з'явилася функція налаштування яскравості на ньому. При порівнянні у контролерів максимальної надійності і зручності перемагає Microsoft.
Порівняння Xbox One і Xbox One S з PS4

Додаткові можливості

Порівняння Xbox One S і PS4 Pro за кожним з параметрів недоречно, адже ця версія є оновленою приставкою від «Соні», яка вийшла в 2017 році. Навіть за спеціальними можливостями Xbox буде сильно позаду. Якщо ж взяти стандартну Playstation 4 то можна провести деякі аналоги. Наприклад, спочатку в пам'яті приставки від японських виробників трималося 15 хвилин дій у грі, а у американців лише 10 але оновлення це виправили. Функція неймовірно корисна для людей, які знімають відео з ігор. У PS4 можна використовувати портативну приставку Vita як джойстика з екраном, а у Xbox реалізована повна підтримка технології Kinect. Розробники постаралися зацікавити спільноту оновленнями, але трохи краще це вийшло у корпорації «Соні».

Популярі новини
Загрузка...