Як підключити другий джойстик до Xbox One? 3 способи

505 0 Новини високих технологій

Ви - любитель пограти на двох або в компанії друзів, але з Xbox One в коробці знайшли тільки один контролер? Купити новий безпровідний джойстик не складе праці, залишається лише підключити його до ігрової приставки. Ця стаття стане вам корисною, так як допоможе зробити це грамотно і швидко.

Як підключити другий джойстик до Xbox One? 3 способи

Способи, як підключити другий джойстик до Xbox One

Спосіб перший Для початку нам потрібно буде включена приставка і геймпад із вбудованим акумулятором. Візьміть в руки геймпад і утримаєте велику кнопку Home, яка знаходиться вгорі. Світловий індикатор пульсує, це означає, що контролер все ще не виявлений приставкою. Тепер шукаємо спеціальну кнопку для синхронізації пристроїв, яка знаходиться в лівому боці консолі, вам слід натиснути на неї один раз. Після виконаної операції натискаємо на клавішу синхронізації біля microusb-роз'єму. Потім індикатор заблимає, це добра ознака, адже Xbox виявлено. Через деякий час на джойстику загориться Home, а це означає, що з'єднання пройшло успішно!


Спосіб другий Знову потрібно буде включений Xbox One, джойстик і Kinect. Як і в першому способі, затисніть клавішу Home. Пульсація світла говорить про те, що консоль не бачить наш контролер. Для початку направте геймпад у бік Kinect і натисніть на геймпаді кнопку синхронізації, як було зазначено вище. Камера візьме потрібну інформацію з ІК-світлодіодів, після чого відбудеться підключення джойстика з Xbox. Нарешті ви дізналися про те, як підключити другий джойстик до Xbox One.
Як підключити другий джойстик до Xbox One? 3 способи
Бонусний спосіб Але якщо раптом несподівано виникло бажання пограти з другом, але не виявилося "Кинекта" під рукою, можете просто скористатися кабелем, який з'єднує геймпад консолі. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо вас не бентежить цей довгий дріт.

Підсумок

Це були 3 способу, які з 100% вірогідністю вирішать вашу проблему, пов'язану з підключенням другого геймпада до Xbox One. Тепер для гри з компанією більше немає перешкод. Приємної гри!

Популярі новини
Загрузка...