Новини високих технологій
» » Культові чити на "ГТА 5" на Xbox

Культові чити на "ГТА 5" на Xbox

27-12-2017, 21:42
520
Сучасні ігри іноді досить складні і нестерпні в проходженні, але на допомогу нам приходять чіти – спеціальні способи злому ігри для одержання спрощеного проходження. Завдяки ним виросло ціле покоління людей, закохане в знамениті ігри, шукаюче чити й в сучасних творах, як в старі добрі часи. Тепер же ера сучасних ігрових консолей, так люди і деякі розробники залишилися тими ж, що і в 90-ті роки. В даній статті піде мова про чіти на "ГТА 5" на Xbox.

Що таке чит-коди?

Чіт-коди – це спеціальні ключі або функції, після виконання яких в грі відбуваються деякі зміни. Може змінитися погода, з'явиться новий предмет прямо перед очима і багато іншого. Також чит-кодами можуть називати змінні, які можна змінити в консолі гри – це спеціальний термінал для спілкування користувача і додатки, де можна всіляко змінювати ті самі змінні, дописувати код самому і багато іншого. Функціонал залежить від того, наскільки розробники захотіли зробити гру залежною від термінальних команд.


Бувають випадки, коли консоль в грі повністю відсутня або ж вирізана до такого, що максимум з можливого – це зробити скріншот. Як же використовується консоль розробниками? Та дуже просто і досить ефективно, тому що в ході розробки творці, тобто програмісти, не дуже-то й хочуть проходити всю гру до певного моменту, а потім вже редагувати якусь складову. На вихід приходять консолі, в яких можна вбити, наприклад, потрібну локацію, і вам миттєво переміщує - або ж змінити висоту стрибка, або подивитися системні параметри, наскільки сильно нагрівся процесор, швидкість обробки графіки і багато іншого.


У наступній частині статті ми розповімо, чому ж серія GTA відноситься до тих ігор, де багато що залежить від спеціальних читів. На "ГТА 5" на Xbox їх досить велика кількість.

Зв'язок GTA з чіт-кодами

З самих перших GTA ходили цілі легенди про безліч невідомих чіт-кодів. Багато з нас пам'ятають ті самі коди для GTA: SA. Наприклад, AEZAKMI, який благополучно визволив нас від будь-якого рівня переслідування. Також були дуже популярні чити на полуметы, JatPack – це спеціальний повітряний ранець, який буквально особливістю GTA.
Rock Star люблять зберігати позитивні традиції, доказ чому - численні чити коди на "ГТА 5" (Xbox). Трохи нижче ми докладно розповімо про кожен чит. Якщо ви їх ніколи не використовували, то можна сказати одне - ви багато втратили, тому що гра з чітами - чи не друга життя для сюжетної лінії.

Чіт-коди на "ГТА 5" на Xbox 360

Після виходу GTA 5 користувачі відразу ж побігли пробувати різні комбінації, навіть забувши, що існує режим проходження сюжету, в якому, до речі, і належить випробувати різні комбінації клавіш, щоб отримати бажаний результат, наприклад, сп'яніння.
Чити на "ГТА 5" на Xbox: 1. «Y -> -> X B X LB LB LB». Повне здоров'я, а також максимальний рівень броні. 3. «RB RB B RT -> <-». Припиняє переслідування поліцейських. 4. «RT A LB LB LT LT LT X». Змінює погоду з разу в раз, коли ви вводите даний код. 5. «RB RB B RT ». З кожним застосуванням підвищує рівень розшуку. Варто нагадати, що на п'ятому рівні доведеться воювати з танками. 6. «<- <- LB <-». Режим зниженої гравітації. 7. «Y RB RB <- RB LB RT LB». Погано керовані машини. Рекомендується використовувати разом зі зниженою гравітацією. Вище були наведені основні чит-коди, але їх ще досить багато. Може бути, що ще якісь невідомі, тому шукайте і намагайтеся знайти що-небудь особливе у комбінації клавіш. Якщо ви забули, як використовувати чіт-коди GTA, то нагадаємо: їх необхідно натискати прямо під час гри, не в меню або не при початку гри.

На закінчення

Сподіваємося, що ви почерпнули більше знань про походження чітів на "ГТА 5" на Xbox, а також дізналися багато нових кодів. Якщо вам набридло проходити звичайну сюжетну лінію, то вони точно для вас. Комбінуйте їх разом, спостерігайте за повним зміною світу GTA і насолоджуйтеся.
Цікаво по темі
Боти і чіти "Агаріо"
Боти і чіти "Агаріо"
Безліч людей є прихильниками онлайн-ігор, вони як ніхто інший показують справжні якості людей в екстрених ситуаціях, коли люди дійсно щирі. В даній
Трейнери і чіти на "Відьмак 2"
Трейнери і чіти на "Відьмак 2"
Гра «Відьмак 2», випущена групою польських розробників, стала однією з кращих РПГ 2011 року. Продовження пригод ловця за чудовиськами по імені
Чити на Flatout 2 Most Wanted
Чити на Flatout 2 Most Wanted
У статті описані найпопулярніші чит-коди для стандартної версії "Флатаут 2", а також для доповнення Most Wanted. Описуються чіти і спосіб їх
Чіти для Unturned - трейнери і коди
Чіти для Unturned - трейнери і коди
У статті розповідається про чіти для безкоштовної гри Unturned. Якими чітами користуватися, чому саме ними, що таке трейнер і чи існують коди для