Як підключити PS4 до ноутбука через HDMI? Варіанти підключення до ПК і телевізору

1583 0 Новини високих технологій

Ігрові консолі щільно увійшли в життя ігроманів. Як і багато років тому фанати приставок діляться на два табори. Перші виступають за Xbox, а інші вважають, що краще PlayStation нічого й бути не може. Тим не менш фанатів "плойки" все ж переважна більшість.

Як підключити PS4 до ноутбука через HDMI? Варіанти підключення до ПК і телевізору
Однак незважаючи на таку популярність, дана консоль часто вводить своїх володарів у ступор. Найчастіше ігромани задаються питанням про те, як підключити PS4 до ноутбука через HDMI. Це не дивно, адже сьогодні більшість комп'ютерів, ноутбуків і телевізорів оснащені подібним роз'ємом. Однак не все так просто, як здається. Спершу варто звернути увагу на кілька моментів.


Можна підключити PS4 до ноутбука через HDMI?

В ігровій консолі дійсно передбачений даний роз'єм, так само як і в самому ПК. Є тільки один важливий нюанс - існують HDMI IN, HDMI OUT. У стандартних консолях і ноутбуках встановлені роз'єми, які працюють "на вихід". Відповідно, здійснити підключення в цьому випадку неможливо. Однак це не означає, що питання про те, як підключити PS4 до ноутбука через HDMI, закритий. Портативні комп'ютери, розроблені для ігор і оснащені потужним процесором і ігровою відеокартою, досить часто обладнуються потрібним роз'ємом, тому в цьому випадку підключення здійснюється дуже просто: потрібно лише вставити приставку і вибрати на ній відповідний режим.
Як підключити PS4 до ноутбука через HDMI? Варіанти підключення до ПК і телевізору
Проте вартість таких ПК дуже висока, тому варто розглянути, як підключити PS4 до ноутбука через HDMI з використанням додаткового перехідника.

Підключення PlayStation 4

Для того щоб підключити ігрову приставку до монітора комп'ютера або ноутбука, достатньо придбати два недорогих перехідника: для відео та аудіо. Далі необхідно виконати наступні дії:


 • Вставити HDMI USB перехідник і увіткнути в відповідний відеовихід на ноутбуці.
 • Скинути налаштування ігрової приставки. Для цього необхідно натиснути на кнопку вкл/викл на консолі і дочекатися, поки вона не видасть відповідний звук, що свідчить про її вимкнення.
 • Підключити білий і червоний провід "тюльпана" до роз'єму аудіосигналу на колонках. Для цього використовується перехідник av-jack.
 • Як підключити PS4 до ноутбука через HDMI? Варіанти підключення до ПК і телевізору
  Це найбільш поширений спосіб підключення PS4 через HDMI до ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Також необхідно буде переключити режим аудіо і відео на самій приставці. Для цього потрібно перейти в налаштування консолі і вибрати символ, на якому зображені проводу "тюльпана". Якщо підключити PS4 до ноутбука через HDMI таким способом не виходить, то простіше всього використовувати для ігрової приставки телевізор.

  Підключаємо консоль до телевізора

  З цим завданням впорається навіть дитина. Для підключення ігрової приставки досить підключити HDMI до самого телевізора, ігрової приставки. Після цього необхідно включити консоль і перейти в налаштування ТБ, де досить вибрати режим AV. Ігрова приставка автоматично підключається до телевізору і почне транслювати зображення. Також підключити консоль можна і до Всесвітньої мережі.

  Підключаємо приставку PS4 до Інтернету

  Щоб здійснити подібне з'єднання, необхідно під'єднати до консолі мережевий кабель і виконати наступні кроки:
 • Перейти в налаштування ігрової приставки і знайти там опції, що відповідають за налаштування мережі.
 • Натиснути на "Налаштувати інтернет-з'єднання".
 • Вибрати режим використання мережевого кабелю.
 • Натиснути на "Простий тип підключення". В цьому випадку ігрова консоль самостійно визначить необхідні параметри мережі і автоматично зробить підключення.
 • Як підключити PS4 до ноутбука через HDMI? Варіанти підключення до ПК і телевізору

  Якщо телевізор працює через бездротове з'єднання, то в налаштуваннях Інтернету слід вибрати доступні підключення по Wi-Fi з запропонованих. Після цього буде досить ввести пароль для підключення до Інтернету і почати користуватися додатком в режимі реального часу. Однак варто враховувати, що при провідному з'єднанні ігрова консоль буде працювати набагато продуктивніше, стабільніше і швидше. Особливо це актуально в тому випадку, якщо ігроман закачує "важкі" ігри, завантаження яких може займати кілька годин. При цьому дуже важливо, щоб з'єднання не розривалося. За умови бездротового зв'язку досить часто відбуваються секундні збої, яких достатньо для того, щоб скачана гра не запускається. У статті були розглянуті способи того, як підключити PS4 до ноутбука через HDMI. Якщо до ПК приставку не вдається приєднати, то простіше всього використовувати телевізор, оснащений відповідним виходом.

  Популярі новини
  Загрузка...