Які бувають шахти "Скайриме"

330 0 Новини високих технологій

Щоб прокачати одну з найважливіших професій у "Скайриме" - ковальство, гравцеві необхідні природні ресурси. Вони купуються у торговців або добуваються в шахті. Скайрим – багата провінція Тамріеля, що налічує 25 рудників з корисними копалинами. Кожен рудник являє собою унікальну локацію з певним набором рудних жив і населяють її мешканців.

Система крафта

Які бувають шахти "Скайриме"
Ковальство поєднує в собі кілька родів діяльності. Вивчивши цю спеціальність, гравець навчиться створювати і покращувати свою екіпіровку. Чим досвідченіший коваль, тим міцніше створювана їм броня. Тільки справжній майстер зможе викувати найпотужніше і смертоносна зброя в грі. Для створення важкої броні, сокир, булав і мечів буде потрібна сировина, що видобувається в шахтах "Висування". Гравцеві знадобиться кірка. Вона досить часто трапляється у відкритому світі або в шахті, де проводяться розкопки. З її допомогою з рудних жив видобувається відповідна руда, представлена в грі дев'ятьма видами: залізна, срібна, золота, корундова, малахітова, орихалковая, ртутна, місячна і ебонітовий. Видобута руда переробляється за допомогою плавильної печі в злитки. На ковадлі створюється броня і зброя. За допомогою верстата підвищується захист обладунків, а точильний камінь необхідний для поліпшення озброєння. Всі ці пристрої присутні у великих містах і сконцентровані в одному місці, званому кузнею. Іноді трапляються окремо в різних локаціях, в тому числі в підземеллях.


Задушлива шахта Скайріма

Які бувають шахти "Скайриме"
З доповненням Dragonborn в грі з'явилася велика шахта з покладами заліза та срібла. Щоб до неї дістатися, потрібно поговорити в порту Виндхельма з бородатим хлопцем по імені Гьялунд Пуд Солі. Він буде капітаном корабля «Північна діва» і запропонує гравцеві відплисти до острова Солстхейм за 250 золотих. Корабель причалить в порту Воронячої Скелі. Подорож буде супроводжуватися заставкою пливе корабля, оскільки ця локація знаходиться за межами "Висування". Шахта розташована північніше точки прибуття. Її облюбували в якості житла розбійники, тому варто запастися цілющими зіллями і привести в порядок екіпіровку. А також рекомендується звільнити місце в інвентарі, оскільки тамтешні бандити користуються кістяними обладунками, які багато важать. В Задушливій шахті чимало прихованих схованок, у тому числі підводних. В результаті крім руди можна знайти багато мішечки із золотом, розсипу дорогоцінних каменів і статуетку Дибеллы.

Похмура шахта

Які бувають шахти "Скайриме"
Південно-схід від Виндхельма стоїть фортеця орків Нарзулбур. Якщо персонаж гравця належить до їх раси, то його пустять відразу. В іншому випадку потрібно виконати завдання, щоб одержати вільний доступ до поселення. На території фортеці ведуться розкопки в найбільшій ебонітовою шахті Скайріма – Похмурої шахті. Ебонітовий руда є цінною сировиною у грі. Злитки, виплавлені з неї, потрібні для створення ебонітового і даэдрического спорядження. Похмура шахта - далеко не найбільша в "Скайриме" по протяжності, але запаси ебонітовою руди в ній вражають.

Популярі новини
Загрузка...