Як знайти корундовий злиток в "Скайриме"?

315 0 Новини високих технологій

Із-за різноманітності предметів і ресурсів для крафта навіть досвідчений гравець може заплутатися. Безліч злитків, тканин, елементів, руд - все це неможливо утримати в голові. Якщо вам необхідно знайти корундовий злиток в "Скайриме", то скористайтеся інструкцією з даної статті.

Опис і призначення предмета

Якщо ви займаєтеся пошуком даного ресурсу, то напевно вже знаєте, навіщо він створений. Якщо ні, то читайте далі. Корундовий злиток, як і всі інші злитки, застосовується в крафте обладунків різної рідкості і видів. Варто відзначити, що ресурс потрібна як для крафта через верстат з допомогою досвіду "Ковальська справа", так і через магічну кузню Атронахов. Якщо у вас встановлено доповнення Hearthfire для "Висування", корундові злитки знадобляться для створення міцних замків.


Як знайти корундовий злиток в "Скайриме"?

Де знайти?

У величезному світі Skyrim існує декілька місць, де ви можете взяти вже готовий предмет. Так вам не доведеться витрачати час на підбір потрібних ресурсів, прокачування навичок і сам крафт. Найбільше скупчення руди, з двох одиниць якої створюються злитки, знаходиться в Чорному Броді. У цьому невеличкому таборі розташована шахта, в якій ви знайдете також кілька готових корундових злитків в "Скайриме". Таке вигідне місце - це Лощина Зламаний Шолом. Також знайти можна жили в підземеллях нордских руїн під назвою "Устенгрев", неподалік від Легковажного піку, а також біля печери під назвою "Лігво шахрая". У цих локаціях родовища руди заповнюють, а у всіх інших місцях, де ви зустрінете корунд, жили будуть одноразовими.


Як створити?

Сама по собі корундова руда не стане в нагоді вам, якщо ви не будете крафтить з неї злитки. У свою чергу, злитки знадобляться для створення броні і щитів. Крім цього, застосовується для поліпшення деяких предметів. Щоб скрафтить корундовий злиток в "Скайриме", необхідно скористатися звичайною плавильней. Для цього злитка буде достатньо двох одиниць руди.
Як знайти корундовий злиток в "Скайриме"?

Код

Якщо ви не хочете отримувати предмети чесним ігровим шляхом, то просто скористайтеся чит-кодом на ресурс. У кожного предмета у грі є унікальне значення, при введенні якого з необхідною командою ви отримуєте даний ресурс у свій інвентар. Спочатку ви повинні відкрити консоль за допомогою клавіші "~" і ввести туди команду player.additem 0005AD93 X, де замість літери X має стояти значення кількості зливків. Після цього натисніть клавішу Enter для активації коду і перевірте інвентар вашого персонажа - у ньому з'являться бажані ресурси. Тепер ви знаєте, де знайти корундовий злиток в "Скайриме", і для чого він потрібен.

Популярі новини
Загрузка...